این 2021 اسکار می تواند عجیب ترین اسکار تا کنون

Hildur Gudnadottir برنده بهترین امتیاز اصلی بذله گو در 92 اسکار در تئاتر دالبی در هالیوود کالیفرنیا در فوریه 9

توسط DOSTEMANSALAM در 10 اردیبهشت 1399
Hildur Gudnadottir wins Best Original Score for Joker at the 92nd Oscars at the Dolby Theatre in Hollywood, California, on February 9, 2020.
Hildur Gudnadottir برنده بهترین امتیاز اصلی بذله گو در 92 اسکار در تئاتر دالبی در هالیوود کالیفرنیا در فوریه 9 سال 2020 است.
عکس: علامت Ralston/خبرگزاری گتی ایماژ

صنعت سینما شده است وارونهو مردم پشت هالیوود معتبرترین جوایز مراسم در حال تقلا را مجددا. امروز, Academy of Motion Picture Arts and Sciences حال حکام جلسه اساسا به شکل تکواندو به انجام مورد 2021 اسکار.

تبلیغات

کاملا بدیهی است که به خوبی پوشیده از راه های انجام کارهایی است که به سادگی یک گزینه برای 93 سالانه جوایز اسکار برگزار شد مارس 28, 2021. پس سینما بسته شده است که به معنی حداقل استاندارد برای اسکار واجد شرایط بودن—یک هفته اجرا در تئاتر در L. A.—کاملا از روی میز. به گزارش هالیوودوجود دارد یک طرح جدید در جایی که راه بیشتر قابل اجرا با توجه به جدید نرمال: "فیلمهایی بودند که برنامه ریزی برای اکران است که دیدار با دیگر الزامات واجد شرایط بودن و در دسترس ساخته شده برای اعضای آکادمی به نمایش در سازمان تنها اعضای جریان خدمات آکادمی غربالگری اتاق ظرف 60 روز از ساخته شده است در دسترس در دسترس عموم streamer یا سرویس VOD خواهد شد در حال اجرا است." (خبر خوب برای دیوهای تور جهانی, خبر بد برای تئاتر صاحبان عبارت دیگر!)

تبلیغات

این قوانین جدید به معنای موقت تنظیم; تئاتر غربالگری مدارک باز خواهد گشت اگر و زمانی که سینما تلقی امن برای دیدار دوباره با نیویورک سان فرانسیسکو و شیکاگو و میامی و آتلانتا پیوستن به L. A. در لیست از شهرستانها است که می تواند میزبان که یک هفته اجرا شود.

در بیانیه ای به نقل از تنوعآکادمی جمهور دیوید روبین و مدیر عامل سحر هادسون شد مراقب باشید به تاکید است که این گروه به خوبی آگاه از اهمیت تئاتر را تجربه کنند. "آکادمی قویا معتقد است هیچ وجه بزرگتر به تجربه سحر و جادو از فیلم نسبت به آنها را ببینید در یک تئاتر. تعهد ما به این است که بدون تغییر و تزلزل ناپذیر. با اینحال در طول تاریخ غم انگیز COVID-19 همه گیر مستلزم موقت این استثنا به ما جایزه واجد شرایط بودن قوانین" آن خوانده شده در بخش.

THR همچنین اشاره می کند که آکادمی هیئت مدیره ساخته شده چند تنظیمات دیگر به اسکار—خوشبختانه هیچ کدام از آنها درگیر احیای که عجیب و غریب "فیلم محبوب" دسته که باعث چنین هم بزنید چند سال به عقب و به ظاهر scrapped. وجود خواهد داشت یکی کمتر رده در 2021 مراسم با بهترین ویرایش صدا و بهترین میکس صدا بودن ترکیب را به یک جایزه برای بهترین صدا به افتخار صدا ویرایشگر و میکسر صدا در یک سکته مغزی. بهترین امتیاز اصلی را در حال حاضر نیاز به "حداقل 60 درصد" از یک فیلم موسیقی به اصلی و نه کمتر-خاص "عمدتا" اصلی; "دنباله و حق رای دادن فیلم های" باید حداقل 80 درصد موسیقی های جدید در انواع.

و در نهایت رای دهندگان آکادمی دیگر نمی خواهد نیاز به حضور ویژه نمایش فیلم در این گروه کالیفرنیای جنوبی ستاد به منظور رای دادن در لیست کوتاه برای بهترین های بین المللی از ویژگی های; در عوض کسانی اولیه ارسالی نیز در دسترس خواهد در این گروه خصوصی سیستم پخش. در سراسر هیئت مدیره DVD صفترس از رده خارج و پس از این سال است.

تبلیغات

چگونه این قوانین جدید شکل که انواع فیلم کسانی که آرزو نامزد? چگونه خواهد هالیوود ضد جریان احتمالی واکنش نشان می دهند به این خبر (اگر آنها را به عنوان یک انتخاب)? ما حتی در یک محل برای دیدن سنتی اسکار پخش در ماه فوریه خواهد شد و یا این رویداد را تبدیل به نوعی اجتماعی-فاصله مجازی در مراسم? (و آنچه را که معنی این مد?) چگونه خواهد شد و دیگر جوایز مراسم مانند the Emmys برای مثال تنظیم رخدادهای خود را? خیلی زود به می گویند, البته, اما ما به شما نگه داشتن چشم را برای به روز رسانی.

تبلیغات


برای اطلاعات بیشتر مطمئن شوید که شما به دنبال آن هستید با ما در ما Instagram @io9dotcom.

تبلیغاتtinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب