20 بهترین فیلم را به جریان در Netflix, Hulu, آمازون نخست و HBO

در حالی که تاریخ انتشار و تولید برنامه ممکن است با تاخیر آنلاین, خدمات جریان نبوده و تحت تاثیر قرار خوشبختانه. که گفت: هیچ زمانی مانند امروز برای گرفتن در لیست فیلم خود را. برای کمک به شما مرتب کردن گندم از کاه ما گرد کرده ام تا برخی از بهتر از نسخه های جدید در چهار برجسته ترین جریان سیستم عامل از جمله Netflix و Amazon Prime. این که آیا شما به دنبال یک جایزه اسکار و برنده و یا یک پیچ خورده arthouse فیلم از بالاترین کالیبر ما باید شما را تحت پوشش.

می خواهید به شیرجه رفتن به جهان از جریان? ما همچنین راهنماهای برای بهترین فیلم در Netflix و Hulu آمازون و HBO.

Netflix

گارد قدیمی (2020)

Netflix نرخهای پایین به ابرقهرمان قصه گویی با این اصلی فیلم با بازی چارلیز ترون KiKi اش Schoenaerts و Chiwetel Ejiofor. بر اساس Greg Rucka کتاب کمیک به همین نام گارد قدیمی زیر چهار صد ساله جاودانه مزدوران که مخفیانه حفاظت شده جهان از خطر برای کل وجود خود. اما زمانی که آنها کشف یکی دیگر از جاودانه است “بیدار” و شناسایی آنها باید به مبارزه برای آزادی خود و زندگی خود را.

سازمان دیده بان در Netflix بکشد

Spaceballs (1987)

کلاسیک از نابغه کمدی مل بروکس Spaceballs بسیار شایسته ارسال تا از جنگ ستارگان و sci-fi استعارههای از 1980s. با همه بازیگران از جمله Rick Moranis, John Candy, Joan Rivers, Bill Pullman, کیر Van Patten و بروکس خود Spaceballs است مسخره مسخره و بی وقفه کردنی. بروکس در نقش رئیس جمهور Skroob یک ظالم رهبر که مصمم است به خیس خوردن تا همه کهکشان هوای تازه. با کمک Spaceballs, رهبری, تاریک, Helmet (Moranis), Skroob خواهد شد استفاده از لوله خلاء کشتی به مکیدن هوا از هر گونه جو در راه خود را. اما در ابتدا او باید به گذشته شاهزاده وسپا, Lone Star و sidekicks برف و نقطه — یک نیمه انسان نیمه سگ و خوانده است.

سازمان دیده بان در Netflix بکشد

فهرست شیندلر (1993)

Universal Pictures

فهرست شیندلر بالا مدیر افسانه ای استیون اسپیلبرگ از یک بازی اکشن-ماجراجویی بی باک به لب گنده چشمگیر نابغه است. برنده هفت اسکار از جمله بهترین فیلم و بهترین کارگردانی را برای اسپیلبرگ فهرست شیندلر یکی از بهترین فیلم های آمریکایی در مورد هولوکاست و یکی از قدرتمند ترین فیلم تا کنون ساخته شده است. Liam Neeson ستاره به عنوان اسکار شیندلر یک تاجر آلمانی که سر به لهستان را به تلاش برای سود کردن به تازگی آغاز شده جنگ جهانی دوم است. او شروع می شود یک وسایل آشپزی و ظروف شرکت و با استفاده از مخاطبین خود و نفوذ در حزب نازی به پیروزی نظامی قرارداد. توسط نیروی انسانی خود کارخانه با اعتماد پرداخت نشده نیروی کار یهودیان از کراکوف, ghetto, شیندلر می بیند عملا هیچ محدودیتی برای خود سود. اما زمانی که همه از کراکوف به یهودیان اختصاص داده شده به Plaszow بیگاری در اردوگاه او نیز به رسمیت می شناسد که خود کارخانه ها ممکن است تنها جایی که در آن یهودیان امن از آزار و اذیت و یا مرگ. به زودی, شیندلر مطالبات کارگران و همچنان رشوه به رهبران نازی به نگه داشتن یهودیان در کارکنان لیست و خارج از اردوگاه. با پایان جنگ Oskar Schindler از دست داده بود تمام ثروت اما ذخیره 1100 مردم از احتمال مرگ است.

سازمان دیده بان در Netflix بکشد

جدا نشده جواهرات (2019)

Adam Sandler in Uncut Gems

در نظر بسیاری از کون سنگهای قابل توجهی اسکار گیری; فکر می کنم بسیاری از کسانی که مردم دیوانه هستند. این Safdie برادران استرس زا پالس تپش داستان در مورد یک قمار معتاد طلا و جواهر (آدام سندلر) در شهر نیویورک است که بسیار دوست دارم-آن-یا-نفرت-آن نوع از فیلم. آدام سندلر نوبت در یکی از بهترین اجراهای او تا کنون به عنوان طلا و جواهر Howard رتنر که با وجود جاذبه و زرنگ و دانا فقط نمی تواند به نظر می رسد به خارج از راه خود را. زمانی که بوستون سلتیک Kevin Garnett (با بازی خودش) طول می کشد علاقه به یکی از هوارد بالاترین-بلیط موارد اعتقاد داشتند آن را به یک شانس خوب جذابیت رتنر قصد دارد به قتل را. او نمی تواند مقاومت در برابر و همچنین قمار در Garnett و سلتیکز به ثروت باد آورده است که بسیار بیشتر قرار دادن نصب بدهی و تعهدات به انجام این کار.

سازمان دیده بان در Netflix بکشد

Da 5 Bloods (2020)

اسپایک لی جدیدترین مشترک است Netflix منحصر به فرد و می تواند در بیشتر از لحاظ سیاسی مهم است زمان است. Da 5 Bloods می گوید داستان از چهار آفریقایی آمریکایی جنگ ویتنام جانبازان که بازگشت به کشور پس از جنگ به دنبال باقی مانده از خود را کاهش یافته است رهبر تیم ملی و ثروت است که به او کمک کرد تا آنها را پنهان کند. این یک سنگین نگران نگاهی به ویتنام و جنگ که آمریکایی ها هرگز قادر به متوقف کردن مبارزه — هر دو در روانی و سیاسی از نظر. آن را در حال حاضر garnering قابل توجهی اسکار وزوز با وجود این مراسم که ماه به دور است.

سازمان دیده بان در Netflix بکشد

Hulu

تصویری از یک خانم در آتش (2019)

Portrait of a Lady on Fire

یک کاندیدای معتبر نخل طلا در سال 2019 جشنواره فیلم کن تصویری از یک خانم در آتش درخشان درام دوره های قدرتمند اجرای و جاذب جهت. این 1770 در فرانسه و یک نقاش جوان, ماریان (Noémie Merlant) است که سفارش به رنگ عروسی پرتره از Héloïse (Adèle Haenel). اما Héloïse یک عروس که فقط سمت چپ صومعه و ماریان باید رنگ بدون Héloïse دانش. ماریان رنگ مخفیانه روز به روز مشاهده و صرف وقت با Héloïse تا زمانی که آنها به زودی متوجه ممکن است بیش از دوستی جریان است. دو رشد زنان نزدیک تر و نزدیک تر به عنوان آنها را به اشتراک Héloïse آخرین لحظات آزادی قبل از عروسی.

سازمان دیده بان در حال حاضر

انگل (2019)

Parasite

اگر نه برای انگل, تصویری از یک خانم در آتش ممکن است به خوبی, برنده نخل طلا. بونگ جون-هو شاهکار, اما, بود, دختر خوشگل از فصل جوایز برنده نخل طلا و شماری دیگر جوایز در راه خود را به چهار برنده اسکار از جمله بهترین فیلم و بهترین کارگردانی. انگل واقعا استادانه فیلم به طور همزمان آهسته رایت و ثابت تصادف از جنگ نگه داشتن شما را در لبه صندلی خود را. بی بضاعت خانواده کیم توسعه یک رابطه همزیستی با ثروتمند پارک خانواده. به حرص و آز و تبعیض و دستکاری و نفوذ به این ترتیب خطوط مبهم و زندگی در معرض تهدید هستند.

پالم اسپرینگز (2020)

Hulu جدیدترین اصلی فیلم قرار می دهد, تازه, چرخش منحصر به فرد در چند کهنه استعارههای در این زمان-حلقه عروسی رام-com. بی خیال Nyles و تمایلی ندیمه سارا شانس برخورد در یک عروسی در پالم اسپرینگز که می شود به مراتب بیشتر از زمانی که آنها متوجه آنها گیر کرده در یک زمان-حلقه با هم. ناگهان آنها نمی توانند فرار از محل هر یک از دیگر و یا دنگ رویداد. در حالی که زندگی همان روز بارها و بارها با هم روبرو می شوند و برخی از گریم حقایق در مورد خود را در حالی که به طور همزمان جعل یک راه رو به جلو با هم.

سازمان دیده بان در Hulu

یک روز زیبا در محله (2019)

آقای راجرز تمدید حاضر در فینال چند سال از 2010s با مستند تحسین شده نمی خواهد به شما بود من همسایه ؟ و تام هنکس نامزد جایزه اسکار خود را به عنوان به کودکان نشان می دهد آیکون در یک روز زیبا در محله. هر دو فیلم در حال دلگرم کننده و در نهایت. زمانی که روزنامه نگار لوید Vogel (Matthew Rhys) اختصاص داده شده است که مشخصات فرد راجرز او روش مصاحبه با شک و تردید. چگونه می تواند هر کسی بود که خوشخو? جلسه آقای راجرز با این حال و اتصال با او در طول فرآیند مصاحبه تراشه های دور در Vogel را خسته و چشم انداز در زندگی است. از طریق آقای راجرز همدلی و مهربانی وگل می یابد یک راه برای آشتی با گذشته دردناک.

سازمان دیده بان در Hulu

شرلی (2020)

elisabeth moss in shirley

بر اساس وقایع در زندگی تحسین ترسناک نویسنده شرلی جکسون (فراموش نشدنی از خانه تپه), Shirley شرح زیر عنوانی شخصیت (با بازی الیزابت ماس) و استنلی (Michael Stuhlbarg). پس از حرکت به یک ورمونت شهر کالج که در آن استنلی خواهد بود استاد او ارائه می دهد فرد و رز (لوگان لرمان و اودسا جوان) رایگان اتاق و هیئت مدیره به عنوان طولانی به عنوان آنها پس از نگاه ، به عنوان جکسون می یابد و فرایند خلاق مختل جدید اطراف و philandering او را پیدا کردن الهام در زن و شوهر جدید.

سازمان دیده بان در Hulu

آمازون نخست

Barry Pepper and Kaya Scodelario in Crawl

شما می خواهم معاف شود اگر شما را دیدم تریلر کامل از عظیم انسان خوردن تمساح شنا از طریق سیلاب و شکار مردم به دنبال پناه در شناور درب و شما فکر می کنید: “شاید من جست و خیز این یکی.” که مشرف که خزیدن یک محصول از تپه ها چشم دارند , مدیر Alexandre Aja و شیطان مرده خالق Sam Raimi. تعجب انتقادی و تجاری آمار خزیدن یک طبیعت-فیلمهای ترسناک است که به خوبی ارزش دیدن دارد. هنگامی که یک طوفان عظیم بازدید خود فلوریدا شهر هیلی (Kaya Scodelario) نادیده تخلیه منظور جستجو برای پدر از دست رفته (Barry Pepper). زمانی که او می یابد او را به شدت مجروح و در خانه خانواده خود را تبدیل شدن آنها به دام افتاده توسط سیلاب ها. به عنوان آب, افزایش, اما, آنها کشف یک تهدید حتی بزرگتر: امان بسته عظیم تمساح.

Pineapple Express (2008)

Seth Rogen and James Franco in Pineapple Express

خوانده کمدی می رسد ارتفاعات جدید در Pineapple Expressیکی از جواهرات تاج و تخت از Judd apatow آمده است اواسط aughts کمدی تسلط. رک و پوست کنده, آناناس اکسپرس بسیار گنگ ایده است که دقیقا چه چیزی باعث می شود آن را به عنوان خنده دار به عنوان آن است. زمانی که دیل دنتون (Seth Rogen) به طور تصادفی شاهد اراذل و اوباش به قتل او نمی داند که به کجا برود بنابراین او می رود که در آن هر کسی که با آنها وحشت: به مواد مخدر, فروشنده Saul (جیمز فرانکو). متاسفانه او به دنبال داشت و دو potheads باید در اجرا با هم برای فرار از یک باند از تبادل نظر پرنیان که می خواهد به سکوت آنها را به طور دائم. روگن و فرانکو در فیلم اول با هم تغذیه از برق شیمی و بطور غیر عادی و مرموز شایان ستایش bromance.

چاقو را (2019)

نویسنده و کارگردان Rian Johnson اتشی whodunit شد, نامزد دریافت جایزه برای بهترین فیلمنامه اصلی در 92 مراسم اهدای جوایز اسکار. زمانی که جشن جرم رمان نویس هارلن Thrombey می میرد مرموز باعث مشهور کارآگاه خصوصی Benoit بلان (Daniel Craig) می رسد به تحقیق در این مورد است. به طور معمول استواری sleuth کشف وجود دارد بیشتر به این مورد از ملاقات چشم, اما و همه او می داند و مطمئن است که هر کس در Thrombey را حریص خانواده ناکارآمد است که یک مظنون. الک را از طریق یک وب سایت از, دروغ, نیمه حقایق و red herrings, بلان باید با استفاده از هر منبع در دسترس به او از جمله Thrombey پرستار مارتا (Ana de Armas) برای کشف حقیقت است. چاقو خارج است و بر خلاف هر رمان رمز و راز شما را خوانده ام و یا فیلم شما را دیده ام با بی ربط زمانی و روایت است که هر دو می دهد و اطلاعات را در خواهد شد.

فانوس دریایی (2019)

A24

رابرت اگرز به شرح زیر است تا خود را تعجب آور ترسناک آمار جادوگر با این اندازه فراموش نشدنی, جوی فیلم در مورد انزوا و عذاب است. مجموعه ای بر روی یک کنترل از راه دور و مرموز انگلستان جزیره در 1890s این فیلم به شرح زیر است دو فانوس پاسداران (ویلم دافو و رابرت پتینسون) را به عنوان آنها سعی می کنند برای حفظ یک فانوس دریایی و سلامت عقل خود را قبل از آنها رها وظیفه. دافو و پتینسون را از این فرصت برای انجام کل اسکریپت در حالی که اگرز’ وهم آور عمدی جهت باعث می شود این یکی متناوب چوگان و دلسردکننده است.

صبحانه در تیفانی (1961)

آدری هپبورن سمان وضعیت او به عنوان یک آیکون سبک به عنوان گریز از مرکز هالی Golightly در سال 1961 کلاسیک صبحانه در تیفانی. برنده دو اسکار داستان پی مقتدر هالی او را مصمم به تلاش برای ازدواج با یک میلیونر است. جدید همسایه درب بعدی, پل, یک نویسنده “حمایت” با ثروتمند Patricia Neal, اما, ممکن است چیزهای پیچیده است. هر دو در جاه طلبی اما کوتاه در نقد هالی و پل ممکن است پیدا کردن که آنها نمی نیاز به پول نقد برای پیدا کردن شادی.

HBO

Joker (2019)

The Joker

تاد فیلیپس’ منبع اصلی داستان برای بتمن بزرگترین تبه شد و نامزد 11 اسکار از جمله بهترین بازیگر نقش اول مرد برنده ستاره Joaquin Phoenix. ققنوس برجسته است اما بذله گو می درخشد درخشان هنگامی که آن را افشای نفاق را از انسان دوستی و انقیاد ذهنی بیمار است. مجموعه قبل از ظهور Caped Crusader در این Gotham, Bruce Wayne به نام پدر توماس وین می کشد رشته و او را معیار بروس یک روز او را به خارج می شود. پس از اخراج شدن از خیابان دلقک کار آرتور Fleck (ققنوس) خود را میبیند با Wayne و فاسد جامعه او نشان دهنده ارسال Fleck به یک مارپیچ رو به پایین از انقلاب و جرم; یک مسیر است که در نهایت او را چهره به چهره با بذله گو alter ego.

HBO Go HBO در حال حاضر

بد آموزش و پرورش (2019)

Hugh Jackman in Bad Education

هیو جکمن و Allison Janney درخشش در این TIFF standout که HBO به دست آورد و همزمان تئاتر و جریان انتشار است. بر اساس یک داستان واقعی بد آموزش و پرورش به شرح زیر معشوق سرپرست (جکمن) از نیویورک Roslyn منطقه مدرسه و کارکنان خود را, دوستان و بستگان به عنوان تبدیل شدن آنها به نخست مظنون در بزرگترین مدرسه دولتی اختلاس رسوایی در تاریخ آمریکا است.

HBO Go HBO در حال حاضر

BlacKkKlansman (2018)

Adam Driver and John David Washington in Black KkKlansman

اسپایک لی در داستان واقعی از یک آمریکایی آفریقایی تبار افسر پلیس از کلرادو اسپرینگز کلرادو که موفق به نفوذ محلی Ku Klux Klan شعبه دریافت پنج جایزه اسکار نامزد از جمله یک پیروزی برای بهترین فیلمنامه اقتباسی. جان دیوید واشنگتن ستاره به عنوان Ron Stallworth یک ادراک پلیس که موفق به کار بیش محلی KKK از طریق تلفن و به دست آوردن ورود به باشگاه. اما او نیاز به کمک یک جانشین خود را یهودی شریک (آدام درایور) به هر صورت زمان.

HBO Go HBO در حال حاضر

آماده است یا نه (2019)

Samara Weaving in Ready or Not

پس از 2017 را دریافت مجموعه ای جدید بار, برای, ترسناک, فیلم, 2019 و 2020 را دیدم عجیب و غریب اجرا از مرگبارترین بازی اسپین-آف فیلم حول انسان از برگزاری تشریفاتی شکار از انسان دیگر است. آماده است یا نه یکی از اولین و بهترین در این اجرا. سامارا بافی نقش یک تازه داماد که شب عروسی طول می کشد به نوبه خود زمانی که او را مجبور به شرکت در یک بازی پنهان و به دنبال در او بسیار ثروتمند و بسیار غیر عادی در قوانین خانه. نسخه خود را از پنهان و به دنبال این است عمیقا عمیقا نگران کننده و قابل توجهی ریسک بالاتر.

HBO Go HBO در حال حاضر

هریت (2019)

Cynthia Erivo in Harriet

اگر چه آن را دریافت برخی از واکنش برای درمان افسانه ای طرفدار الغای برده داری Harriet Tubman بیشتر مانند یک قهرمان عمل از یک فعال هریت با اینحال می گوید مهم داستان در مورد یکی از بزرگترین قهرمانان. سینتیا Erivo شد, نامزد دریافت جایزه برای بهترین بازیگر نقش مکمل زن جایزه اسکار برای تجسم خود را از Tubman در این فیلمی است که به پیروی از آهن زیرزمینی قهرمان از او فرار از بردگی از طریق بسیاری از ماموریت های خطرناک برای آزادی بردگان است. PG-13 تصویر از قبل از جنگ و جنگ داخلی در جنوب این ارزشمند آموزشی سازمان دیده بان برای تمام خانواده است.

HBO Go HBO در حال حاضر

موضوعات مرتبط: Netflix | Hulu | آمازون نخست | بیشتر جریان خدمات

ویراستاران’ توصیه های

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>