تسا تامپسون استفاده خواهد کرد رویای تکنولوژی برای تبدیل شدن به نهایی شمشیرباز در Balestra


God, I hope Balestra’s dreamscape actually looks like this.

به خدا من امیدوارم که Balestra‘s dreamscape در واقع به نظر می رسد مثل این.
تصویر: استودیو مارول

در ادامه به تسا تامپسون شمشیر هالیوود است. آن را تنها راه.

مهلت گزارش می دهد که تامپسون است سوار نیکول دورسی آینده sci-fi آغشته تریلر روانی کنار داغ Jafar خود, علاءالدین‘s مروان Kenzari. او نیز اجرایی تولید این فیلم است. مهلت یادداشت “فیلمنامه نوشته شده بود عمران زیدی بر اساس یک داستان اصلی توسط آرن الی Coleite.”

تبلیغات

Balestra به دنبال خواهد داشت تامپسون خوار شمشیرباز جوانا Bathory به عنوان شوهر خود دسترسی به اسرار آمیز نمونه اولیه تکنولوژی است که کمک های مالی خود را ورود به شفاف dreamscape. این اجازه می دهد تا او را به ادامه آموزش گرفتن لبه او نیاز به مرحله رقابتی باز گشت در المپیک است. اما جوانا یابد و خودش را مات خطوط بین حرفه ای و واقعیت خود را هنگامی که رویای تکنولوژی منجر به مواجهه با یک مرد عجیب و غریب به نام الیوت (Kenzari).

تبلیغات

“مانند ورزش است که Balestra به بررسی این مفهوم این قطعه تیز است و پرچین” تامپسون در بیانیه ای گفت. “آن را نگاه شگفت انگیز در قیمت های برنده و چه مشکل رویاها می تواند تبدیل به زمانی که ما احساس ارزش به خود واقعیت و هویت هستند افسار بیش از حد محکم به آنها. به کشتی سوار در این سفر هر دو در جلوی لنز و پشت آن با نیکول دورسی و این تیم فوق العاده است یک رویای من—زیبا ترین یکی است.”

در حالی که نه خیلی بیشتر شناخته شده است در مورد Balestra—و چقدر علم داستانی آن جهان خواهد بود فراتر از این شفاف-dreaming تکنولوژی—ما همه برای این ایده از تماشای تسا تامپسون وارد dream-نسخه توپ اژدها‘s زمان هذلولی مجلسی برای تبدیل شدن به بهترین شمشیرباز او می تواند حتی اگر به نظر می رسد که شخصیت او خواهد بود مایل به رفتن به برخی از مکان های تاریک به انجام این کار.


برای اطلاعات بیشتر مطمئن شوید که شما به دنبال آن هستید با ما در ما Instagram @io9dotcom.

تبلیغات

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>