لگو سوپر ماریو جذاب تلاش در زندگی واقعی 'ماریو ساز'

لگو هیچ غریبه ای به بازی های ویدئویی میشوند. افسانه ای آجر ساز در حال حاضر توسعه یافته مجموعه بر اساس

توسط DOSTEMANSALAM در 27 خرداد 1399

لگو هیچ غریبه ای به بازی های ویدئویی میشوند. افسانه ای آجر ساز در حال حاضر توسعه یافته مجموعه بر اساس Mojang را Minecraft پدیده و کولاک محبوب سرپرستی تیرانداز, به عنوان مثال. شرکت آینده ماریو محدوده کمی متفاوت است ، این مجموعه تکرار نه تنها بصری و جلال پادشاهی قارچ, اما آنچه در آن می خواهم به بازی را از طریق سطوح با یک کنترل کننده یا کنسول دستی.

یا حداقل این ایده است.

مهم ترین بخش از لگو خط تولید جدید است که جای تعجب نیست ماریو خود را. ویژه minifigure است که حدود هفت سانتی متر قد بلند — تقریبا دو برابر اندازه معمولی لگو شخصیت و کوچک صفحه نمایش ال سی دی که در آن چشم و دهان و قفسه سینه باید بود. این قطعات همراه با یک بلندگو قرار گرفته در پشت سر خود را و اجازه می دهد ماریو به چشمک زدن پوزخند و تحویل به طور کامل ابراز خطوط مانند "یاهو" "لگو ماریو زمان" و "من-یک-خسته ام."

Lego Super Mario
ماریو خواب سقوط خواهد کرد و اگر خروپف شما دراز او را در پشت خود را.
نیک تابستان

سحر و جادو واقعی نهفته در درون ، ماریو دارای یک شتاب سنج, ژیروسکوپ و یک رنگ سنسور که با کمک دو رو رو به پایین و چراغ می تواند شناسایی زمین و عملیات ویژه آجر.

جای شخصیت در یک مربع سبز و برای مثال یک چمن با مضمون آیکون ظاهر خواهد شد در قفسه سینه خود را. آبی و قرمز آجر در ضمن نشان دهنده آب و گدازه بود. اقدام آجر در حال نمادهای ویژه است که اجازه می دهد ماریو برای دیدن ' قدرت یو پی اس و دشمنان و انتخاب قطعات از محیط زیست مانند شناور در ابرها و کشویی سیستم عامل است. محل شکل مناسب کاشی — به نظر می رسد کمی مانند یک کد QR — و او واکنش نشان می دهد با تشخیص جلوه های صوتی و انیمیشن.

ماریو جمع آوری سکه به عنوان او حرکت می کند از طریق دوره (شما می توانید نشان می دهد که او را در راه رفتن با ضربه زدن کفش خود را بر روی زمین) و تعامل با عمل آجر.

البته, شما نیاز برای ساخت هر سطح اول است. درستی به نام استارت دوره کیت همراه با ماریو شکل Goomba Bowser Jr و سوال بلوک به عنوان به خوبی به عنوان برخی از اساسی زیست محیطی قطعه. دیگر شخصیت های نمادین از جمله Yoshi وزغ و Bowser خود در های مختلف بسته های توسعه است. لگو نیز sel اختیاری مناسب و تقویت کننده بسته که حاوی تصادفی دشمنان مانند Bloopers, باب-ombs و Buzzy سوسک.

پراکنده ویدئوها توضیح دهید که چگونه ماریو است که قرار است برای ارتباط برقرار کردن با هر یک از دشمن و یا زیست محیطی مانع.

پس لگو سنت هر مجموعه همراه با یک مقاله جزوه. 'دستورالعمل' صرفا نقطه شما را به لگو سوپر ماریو همراه برنامه ، این نرم افزار رایگان مدل های 3D شما می توانید چرخش و زوم به اطمینان حاصل شود شما در حال پوشش همه چیز را به درستی. اگر شما ساخته شده است یکی از نینتندو مقوا لبو کیت قبل از شما در خانه احساس. پراکنده ویدئوها توضیح دهید که چگونه ماریو است که قرار است برای ارتباط برقرار کردن با هر یک از دشمن و یا زیست محیطی مانع. یک آموزش برای پیرانا گیاه قدرت اسلاید تنظیم به عنوان مثال نشان می دهد که شما نیاز به هاپ در Koopa Troopa دو بار به "شکست" آن و کسب یک سکه است.

استارت دوره تنها کیت که همراه با ماریو شروع لوله و هدف قطب.

نیک تابستان
تصویر های اعتباری: نیک تابستان

هنگامی که شما ساخته شده یک دوره لگو تیم امیدوار است که شما از طریق آن بازی. محل ماریو در شروع لوله و 60-تایمر دوم ظاهر خواهد شد و در شکم او. شما همچنین شنیدن کلاسیک ماریو لحن تم از طریق minifigure سخنران با تاکید بر جدید اجرا آغاز شده است. هدف شما این است برای دریافت از طریق سطح و جمع آوری به عنوان سکه های بسیاری که ممکن است قبل از رسیدن به یاد پرچم قطب در پایان.

این یک آشنا راه اندازی هر چند 'بازی' تجربه است که به طور چشمگیری متفاوت نینتندو محبوب platformers. در دنیای واقعی ماریو جنبش است که به طور موثر بی حد و حصر. چرا که آن را بر شما — انسان بازیکن — برای بلند کردن و حرکت خود را دلپذیری بدن در اطراف سطح. من مطمئن هستم که برخی سعی خواهد کرد به تکرار ماریو اجرا و سه پرش کاملا. دیگران اگر می خواهید به موج دست خود را در اطراف مانند یک دیوانه وار جهش بیش از درختان چاله گدازه و سه گانه-Goomba-پشته در محدود تنها. فراتر از اعتراضات یک برنامه به طور بالقوه miffed خواهر و برادر وجود دارد هیچ چیز برای جلوگیری از شما را از دادن ماریو قدرت و سرعت و پرواز سوپرمن.

نینتندو کلاسیک جانبی scrollers در ضمن محدود کننده تر هستند. ماریو سرعت و قدرت پریدن با دقت تنظیم شده برای هر سطح یک چالش برای غلبه بر. شادی از هر ماریو بازی است که یادگیری و تسلط بر کنترل طرح پس از کش و حرکت را از طریق هر سطح مثل یک رقاصه.

لگو طراحان را در نظر بگیرید تلاش برای تکرار نینتندو 'پیکسل کامل' platforming. آن را دشوار برای برقراری ارتباط چه بازیکن می تواند و باید در هر لحظه ، یک بازی ویدئویی-با الهام از قوانین و همچنین پیشنهاد شد 'حق' و 'اشتباه' راه برای بازی کردن با این مجموعه. "اگر شما را سخت مرزهای برای بازیکنان و یا سخت معیار بسیاری از مردم فقط به شکست" جاناتان Bennink سرب طراح در لگو سوپر ماریو گفت. "و آن را از ما گفتن شما دقیقا چه باید بکنید."

همین دلیل است که آن را غیر ممکن است به مرگ در لگو سوپر ماریو. تنها راه برای 'شکست' در واقع به اجرا خارج از زمان. Takashi Tezuka جانباز طراح بازی که به کارگردانی سوپر ماریو جهانشد قاطعانه آجر-بر اساس شخصیت نباید هیچ سلامتی یا زندگی می کند. "او گفت که لگو ماریو نیاز به یک ابزار است که باعث می شود بچه ها شاد" Bennink توضیح داد. "اگر ماریو می میرد او خوشحال نیست و بچه ها در حال رفتن به خوشحال می شود."

Lego Super Mario
هر دشمن کوچک شده تا به بازی ماریو اندازه.
نیک Summmers

به جای این دو شرکت به تصویب رسید 'راست و راست تر' فلسفه است. ماریو می خواهد به دست آوردن یک سکه چند برابر, برای مثال, اگر شما نگه داشتن بدن خود را متعادل داخل یک minecart در پیرانا گیاه قدرت اسلاید. هدف قرار دادن دندانه دار دشمنان در هر دو طرف را لغو چند برابر اما شما نمی خواهد از دست دادن هر یک از شما قبلا جمع آوری سکه ها. اگر شما می خواهید به چشم پوشی از اسلاید به طور کامل و تعلق سکه راه دیگری در این دوره که خیلی خوب است. "می آید از محل پاداش مناسب رفتار و نه لزوما مجازات یک اشتباه" Bennink گفت.

ماریو نمره نهایی ظاهر خواهد شد در قفسه سینه خود را هنگامی که شما بر روی پرچم قطب عمل آجر دادن به شما یک فرصت به آن نقطه پایین یا به احتمال بیشتر موج آن را پیروزمندانه در بهترین خود را ،

اگر شما به متصل ماریو به برنامه بیش از بلوتوث شما همچنین می خواهید یک صفحه نمایش است که نشان می دهد خود را در کل و همه چیز را که شما را به تعلق گرفتن سکه ها. این یک ابزار مفید اگر شما می خواهید بدانید که چه کسی ضرب و شتم خود را قبلا برگزار می شود ثبت و یا سه گانه-بررسی کنید که همه خود اقدام آجر stomps صحیح ثبت شده است. اگر شما با عجله از طریق طولانی و پیچیده است البته ممکن است شما هم برای بررسی اینکه آیا شما فرود مستقیما در یک Goomba سر یا منتظر به اندازه کافی بلند به جمع آوری سکه ها در یک ابر شناور.

هنگامی که شما رشد می کنند خسته از لگو رسمی طرح شما به آنها را شکستن پایین و ایجاد چیزی جدید. هر مجموعه مدولار — بزرگ مربع پایه قطعه اتصال با بلند و نازک آجر — پس از آن آسان است به حرکت زیست محیطی مجموعه قطعات اطراف و ایجاد چیزی است که احساس تازه است. اگر شما احساس خلاق اضافی آن را نیز ممکن است برای ساخت یک دوره از ابتدا و مخلوط در آجر است که شما انباشته از دیگر لگو خطوط تولید. که همه امور واقع است که شما باید شروع به لوله و میله پرچم. وجود دارد هیچ چیز برای جلوگیری از شما را از قرار دادن Bowser قلعه در shoebox, مثلا و یا با استفاده از generic سفینه فضایی مجموعه ای برای ایجاد یک کهکشان با مضمون ،

آن را آسان به حرکت زیست محیطی مجموعه قطعات اطراف و ایجاد چیزی است که احساس تازه است.

برای شروع لگو ساخته شده است الهام بخش متمرکز star بخش در برنامه. این شامل یک هفتگی چالش و گزینه ای برای به اشتراک گذاشتن خلقت خود را با استفاده از دوربین بر روی گوشی های هوشمند خود و یا قرص. شما همچنین می توانید افراد دیگر مطالب و ارائه آنها به خوبی عکس, تلاش برای تکرار آنها را با بسته های خود را. (و یا ساخت چیزی نزدیک به آنها را اگر خالق اصلی با استفاده از یک دسته از آجر ندارید.)

وزغ را شکار گنج گسترش مجموعه دارای سه بلوک شماره به جمع آوری.

نیک تابستان
تصویر های اعتباری: نیک تابستان

عکس خلاقیت نیز به نظر می رسد در ویژه, گالری بخش از نرم افزار است. اگر شما به تازگی یک اجرا, شما همچنین می توانید اضافه کردن یک سوم پایین تر است که نشان می دهد نمره خود را و برخی از اقدام آجر شما با تعامل. لگو تیم شامل این بخش بنابراین شما می توانید شکستن خلاقیت خود را و به راحتی آنها را از نو خلق در تاریخ بعد این که آیا آن را برای مقاصد صفحه نمایش و یا یک دوست می توانید سعی کنید به ضرب و شتم نمره بالا خود را.

لگو سوپر ماریو اولین بار است که من تا کنون احساس مجبور به واقعا 'بازی' با شرکت آجر های رنگی. به عنوان یک کودک من خواهد ساخت چیزی آن را نشان دهد و سپس بلافاصله آن را شکستن و ایجاد چیزی جدید. من واقعا هرگز با آنها مثل یک قوطی کبریت ماشین یا شکل عمل. به من لگو درخشان کیت ساخت و ساز و نه چیزی بیشتر.

جدید ماریو مجموعه متفاوت هستند ، ویژه minifigure یعنی من باید انگیزه ای برای نشستن و بازی با البته من فقط ساخته شده است. سکه جمع آوری-a-thon مقایسه نیست با نینتندو بازی های ویدئویی — حداقل نه اگر شما علاقه مند به دقت platforming — اما آن را به اندازه کافی قانع کننده و شما را تشویق می کند به راه اندازی مینیاتوری مسابقات با دوستان و خانواده.

زمینه ای 'بازی' نیز به عنوان یک اعلان برای خلاقیت خود شما. قبل از تنها نگرانی من این بود که آیا چیزی نگاه سرد و یا نه. با لگو سوپر ماریو, من نیز با توجه به آنچه در دوره خواهد بود به بازی. است که ساخت بیش از حد سخت و یا آسان ؟ آن را به اندازه کافی تنوع و استفاده خوب از همه عمل به آجر من ، این سوال و آزمون های مختلف و embarrassingly مورد استفاده قرارگرفته بخشی از مغز بالغ.

واضح موازی است سوپر ماریو ساز. هر دو ساخته شده است را به شما احساس می کنید مانند انجام بازی های ویدئویی طراح. اما در واقع این دو تجربه می شدید متفاوت است. در سوپر ماریو سازبرای مثال شما به طور مداوم سوال که آیا یک لبه بیش از حد بالا است یا محافظت شده توسط ناعادلانه تعداد Koopa Paratroopas. آن را نیز محدود به یک 2D هواپیما در حالی که لگو ماریو دوره می تواند پراکندگی در هر جهت. هنوز دو بیرون کشیدن همان احساس خلاقیت و دلتنگ لذت.

Lego Super Mario
فرزندان بیل سد گسترش مجموعه.
نیک تابستان

لگو مجموعه همواره گران قیمت و جدید ماریو با مضمون خط تولید متفاوت است. استارت دوره به تنهایی هزینه خواهد شد $59.99 در راه اندازی بعد از این تابستان است که با همان قیمت به عنوان Super Mario Maker 2 بر روی سوئیچ. هر لگو فن به شما خواهد گفت که این شرکت آجر های رنگی هستند و یک سرمایه گذاری بزرگ است. آنها مسخره با دوام (I swear آنها قوی تر از Adamantium) و از طریق سفارشی ایجاد نزدیکی-replayability مستقل بی نهایت.

من هیجان زده برای دیدن آنچه که ماریو با مضمون مجموعه کنار آمده و اگر برنامه می تواند به پرورش یک جامعه شبیه به یکی که شکوفا در اطراف سوپر ماریو ساز. و شاید فقط شاید ما می توانیم یک لگو سوپر لوئیجی بعدی. من می خواهم برای کشتن یک لوئیجی عمارتالهام گرفته از شکل که می توانید پیدا کردن ارواح با یک چراغ قوه.

در این مقاله: لگو ماریو نینتندو لگو سوپر ماریو, اسباب بازی, بررسی بازی, چرخ دنده
همه محصولات توصیه شده توسط Engadget انتخاب شده توسط تیم تحریریه مستقل از شرکت مادر. برخی از داستان های ما شامل لینک های وابسته. اگر شما خرید چیزی را از طریق یکی از این لینک ها ممکن است ما کسب یک کمیسیون های وابسته.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن