تسلا آماده است تا به تولید انبوه نیمه Elon Musk می گوید

تسلا برای سال Elon Musk شده است شعار تسلا نیمه برقی بزرگ-دکل به معنای برای تخلیه محموله. در

توسط DOSTEMANSALAM در 21 خرداد 1399
electric truck
تسلا

برای سال Elon Musk شده است شعار تسلا نیمه برقی بزرگ-دکل به معنای برای تخلیه محموله. در حال حاضر در یک ایمیل به کارکنان مشک گفت: از آن زمان به آماده سازی تسلا نیمه برای "تولید حجم."

"آن زمان برای رفتن همه را تسلا نیمه به حجم تولید. آن بوده است در محدود تولید تا کنون که به ما اجازه داده است به منظور بهبود بسیاری از جنبه های طراحی" مشک گفت: در این یادداشت دیده می شود توسط CNBC.

با توجه به ایمیل باتری و انتقال قدرت تولید را در تسلا Gigafactory در نوادا است. دیگر کار به احتمال زیاد اتفاق در کشورهای دیگر مشک گفت. هر چند او نمی آشکار است که ایالات متحده و یا زمانی که تولید را تا سطح شیب دار.

در اوایل این سال تسلا گفت: نیمه می رسند در سال 2021 نه 2019 به عنوان اصل برنامه ریزی شده است. Ramping تا تولید در حال حاضر می تواند مناسب را در جدول زمانی.

صرف نظر از زمانی که و یا که در آن تسلا نیمه تولید شده است, از آن خواهد شد به احتمال زیاد در صورت رقابت از نیکولا که قصد دارد به فروش هر دو برق و هیدروژن سکوهای بزرگ. به عنوان رویترز اشاره, مشک ایمیل وارد شده در مدت کوتاهی پس از نیکولا Corp. شروع تجارت در NASDAQ و دیدم سهم خود را با قیمت بیش از دو برابر. وجود دارد مقدار زیادی از دیگر برقی-نیمه مسابقه از شرکت هایی مانند دایملر و کامینز بیش از حد.

در ضمن تسلا نیز سراغ مکان های جدید برای مدل های Y و Cybertruck تولید. تسلا قبلا گفته آن ممکن است ساخت یک سوم ما کارخانه در آستین و یا تولسا. مشک نیز تهدید به انتقال دفتر مرکزی شرکت به نوادا یا تگزاس.

در این مقاله: برق, تولید, ev, ایمیل, elon musk tesla نیمه بزرگ دکل نیمه تسلا, اخبار, دنده
همه محصولات توصیه شده توسط Engadget انتخاب شده توسط تیم تحریریه مستقل از شرکت مادر. برخی از داستان های ما شامل لینک های وابسته. اگر شما خرید چیزی را از طریق یکی از این لینک ها ممکن است ما کسب یک کمیسیون های وابسته.


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب