تسلا به کار گرفته شده برای یک مجوز برای تبدیل شدن به یک انرژی بریتانیا ارائه دهنده

علامت ترمز از طریق گتی ایماژ تسلا به کار گرفته شده برای یک مجوز برای تبدیل شدن به یک انرژی د

توسط DOSTEMANSALAM در 15 اردیبهشت 1399
ADELAIDE, AUSTRALIA - SEPTEMBER 29: Cars arrive to Tesla Powerpack Launch Event at Hornsdale Wind Farm on September 29, 2017 in Adelaide, Australia. Tesla will build the world's largest lithium ion battery after coming to an agreement with the South Australian government. The Powerpack project will be capable of an output of 100 megawatts (MW) of power at a time and the huge battery will be able to store 129 megawatt hours (MWh) of energy. Tesla CEO Elon Musk has promised to build the Powerpack in 100 days, or he will deliver it for free. (Photo by Mark Brake/Getty Images)
علامت ترمز از طریق گتی ایماژ

تسلا به کار گرفته شده برای یک مجوز برای تبدیل شدن به یک انرژی دهنده در انگلستان با توجه به تلگراف. که بدان معنی است که ممکن است خود را lithium-ion PowerPack, فن آوری باتری برای بریتانیا, بسیار, به عنوان آن را با 100 مگاوات Hornsdale PowerPack نصب و راه اندازی در جنوب استرالیا. آن را نیز ممکن است راه را برای این شرکت به معرفی یک پلت فرم به نام Autobidder است که اجازه می دهد تا قدرت تجدید پذیر تامین کنندگان مصالح و تجارت انرژی است.

این شرکت نه تایید کرد هیچ برنامه ای برای مقیاس بزرگ PowerPacks در انگلستان اما lithium-ion شبکه فن آوری باعث می شود احساس برای منطقه است. انگلستان تولید بیشتر از آن انرژی (40 درصد) از انرژی های تجدید پذیر از جمله باد و انرژی خورشیدی. باتری فن آوری می تواند کمک به صاف کردن شکاف در نسل در طول آرام و یا روزهای ابری, کاهش آلودگی هوا و هزینه ها برای مصرف کنندگان است. تسلا در حال حاضر دارای چندین PowerPack تاسیسات در انگلستان از جمله در ساوت ولز, اما هیچ چیز در مقیاس استرالیا آن عملیات.

تسلا همچنین می تواند برنامه ریزی برای استقرار یک پلت فرم جدید به نام Autobidder در کشور است. آن را با استفاده از تسلا ماشین-یادگیری تکنولوژی و ابر پلت فرم برای بهینه سازی قدرت ابزار دارایی از جمله باطری تولید گیاهان و توزیع زیرساخت ها است. "Autobidder می توان اعتماد را به تصرف درآمد و بلافاصله پس از پروژه energization," تسلا نوشت: در صفحه محصول می باشد. آن را در حال حاضر با استفاده از این تکنولوژی در آن Hornsdale باتری نصب و راه اندازی و گفت: "اضافه شده رقابت برای درایو کردن قیمت انرژی است."

این شرکت همچنین ممکن است علاقه مند در استقرار خودرو-شبکه تکنولوژی در یک مقیاس بزرگتر. آن را به تازگی تیمی با هشت پا انرژی در انگلستان به ارائه ارزان تر از تعرفه های برق به Telsa صاحبان که همچنین پانل های خورشیدی یک Powerwall و یا هر دو. "خود را در منظومه شمسی Powerwall و EV شارژ متصل به تسلا انرژی پلت فرم مدیریت" شرکت نوشت: در یک پرسش و پاسخ. "این طراحی شده است به منظور بهبود راه شما استفاده از انرژی خود را به قدرت شیوه زندگی خود را و اجازه می دهد تا هر گونه ذخیره شده توسط شما Powerwall صادر شود بازگشت به شبکه به نفع شما و جامعه است."

تسلا هنوز می گویند آنچه در آن قصد دارد به انجام در انگلستان با یک انرژی, مجوز, اگر آن را می شود اما Engadget رسیده است به این شرکت برای نظر.

در این مقاله: UK, powerpack, شبکه, ابزار, باتری سازی, لیتیوم یون, تسلا, اخبار فردا
همه محصولات توصیه شده توسط Engadget انتخاب شده توسط تیم تحریریه مستقل از شرکت مادر. برخی از داستان های ما شامل لینک های وابسته. اگر شما خرید چیزی را از طریق یکی از این لینک ها ممکن است ما کسب یک کمیسیون های وابسته.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب