تسلا لبه سمت Austin تگزاس برای Cybertruck Gigafactory

تسلا در لبه سمت انتخاب Austin تگزاس برای محل آن Cybertruck Gigafactory گزارش ها نشان می دهد. الکتریکی-شرکت م

توسط DOSTEMANSALAM در 30 خرداد 1399

تسلا در لبه سمت انتخاب Austin تگزاس برای محل آن Cybertruck Gigafactory گزارش ها نشان می دهد. الکتریکی-شرکت ماشین مدل Y متقاطع نیز خواهد بود ساخته شده در تاسیسات.

تسلا رئیس Elon Musk در روز پنج شنبه تایید کرد که شرکت او دارای یک گزینه برای خرید یک 2,100 هکتار زمین نزدیک به Austin اما گفت که هنوز به رفتن را از طریق خرید.

این به نظر می رسد به دلیل آن را در حال انتظار برای یک Austin مدرسه منطقه در نظر گرفتن انگیزه معامله است که می تواند صرفه جویی در این شرکت $68 میلیون در آن لایحه مالیات بر اموال بیش از 10 سال با توجه به اخبار محلی خروجی دولتمرد.

"توافقنامه پیشنهادی — که توسط تگزاس حسابرسی دفتر دوشنبه — خواستار تسلا برای ساخت 4 میلیون تا 5 میلیون فوت مربع تسهیلات که در نهایت استخدام 5000 یا بیشتر کارگران در یک سایت درست کردن تگزاس 130 در جنوب شرقی Travis County" دولتمرد را گزارش می گوید. شهرستان تراویس کمیسیون نیز گزارش شده به خانههای گلی خالی جداگانه مشوق توافق با تسلا هر چند جزئیات باقی می ماند تحت کاری ادامه داده اند در این زمان.

اگر معامله از طریق اسناد ثبت شده با تگزاس حسابرسی را نشان می دهد ساخت و ساز در تسلا جدیدترین Gigafactory می تواند آغاز خواهد شد نسبت به پایان سال 2020 با تولید آن outlandishly طراحی وانت انتظار می رود برای شروع در اواخر سال آینده.

پس از مشک نشان داد در ماه مارس سال 2020 که تسلا بود سراغ مکان در "مرکزی ایالات متحده آمریکا" شرکت وارد بحث و مذاکره با مقامات در نشویل, تنسی, هر چند تسلا بعدا گفت که مذاکرات به پایان رسید و بدون قرارداد. Tulsa, اوکلاهما نیز امید به متقاعد کردن تسلا اما Austin به نظر می رسد در این مرحله به frontrunner.

مشک شرکت در حال حاضر دارای سه Gigafactory امکانات در عملیات — دو در ایالات متحده آمریکا (نوادا و نیویورک عمدتا برای باتری) و یکی در شانگهای چین برای مدل 3 و مدل Y. دیگری است که ساخته شده است در نزدیکی برلین, آلمان. اصلی این شرکت خودرو کارخانه مونتاژ است در فرمونت کالیفرنیا و آمار عناوین اخیرا بیش از بحث برانگیز بازگشایی در زمان خاموش شدن ناشی از این بیماری همه گیر کوروناویروس.

روندهای دیجیتال رسیده به تسلا برای کسب اطلاعات بیشتر در آن Cybertruck Gigafactory برنامه ما به روز رسانی خواهد شد این قطعه زمانی که ما گوش به عقب.

ویراستاران' توصیه هایtinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن