تلگرام به پرداخت $18.5 میلیون و بازگشت $1.2 میلیارد زیر SEC crypto اتهامات

The Telegram app logo is seen on a smartphone in this picture illustration taken September 15, 2017. REUTERS/Dado Ruvic/Illustration

ایسنا

تلگرام اولیه پیشنهاد به راه اندازی آن “گرم” cryptocurrency شکست خورده است. آمریکا کمیسیون بورس و اوراق بهادار (SEC) امروز اعلام کرد که به منظور حل و فصل اتهامات نقض قوانین اوراق بهادار فدرال آن دستور داده است Telegram برای بازگشت بیش از $1.2 میلیارد دلار به سرمایه گذاران خود و پرداخت هزینه های سنگین 18.5 میلیون دلار مدنی مجازات به بوت.

در ماه اوت سال گذشته تلگرام وعده داده است که آن را به تازگی اعلام کرد گرم ارز — که کار با یک ساختار غیر متمرکز شبیه به بیت کوین — خواهد بود آماده به اکتبر 31st 2019. چرا که این طرح تا حد زیادی به دنیا آمد و از 1.7 میلیارد سرمایه گذاری دور در سال 2018 تلگراف گفت که اگر آن را تا به حال تحویل داده گرم تا پایان ماه اکتبر آن را بازگشت پول سرمایه گذاران. پس از آن بود در حال حاضر در برابر یک مهلت.

بیا وسط اکتبر, اما, SEC تا به حال مداخله اخذ سفارش ضابط موقت در برابر این شرکت است. آژانس گفت تلگرام ثبت نکرده ارائه با آن و پس از آن می بیند گرم به عنوان اوراق بهادار, آن, این شرکت را متهم به نقض قانون اوراق بهادار سال 1933. سپس در ماه مارس در دادگاه منطقه ای ایالات متحده برای منطقه جنوبی نیویورک با صدور دستور مقدماتی محرومیت تحویل گرم. و در حال حاضر SEC صادر کرده و در آن قضاوت نهایی.

“جدید و نوآورانه کسب و کار خوش آمدید به شرکت ما در بازار سرمایه اما آنها نمی توانند این کار را در تخلف از الزامات ثبت نام از قوانین اوراق بهادار فدرال گفت:” کریستینا Littman رئیس SEC اجرای بخش سایبر واحد. “این راه حل نیاز به تلگرام برای بازگشت وجوه به سرمایه گذاران تحمیل مجازات قابل توجهی و نیاز به تلگراف به اطلاع از آینده دیجیتال ارائه شده است.” تلگراف در ضمن پذیرفته مجازات بدون اعتراف و یا انکار هر گونه خطا.

این مشخص نشده است که آیا تلگرام خواهد دوباره آن را گرم ابتکار در آینده — اگر آن را قطعا انجام این کار تحت مراقبت و مواظبت چشم از SEC — اما قسمت است گویا از مشکلات گسترده تر شرکت ها در صورت در گرفتن cryptocurrency کردن زمین. سرویس پیام Kik نیز حکم به اجرای آن “قوم و خویش” رمز فروش مناسب و بدون توجه به قوانین اوراق بهادار در حالی که Facebook ارز ترازو مواجه شده است و موشکافی شدید از مقامات منجر به جاری تاخیر در راه اندازی.

در این مقاله: تلگراف گرم, ثانیه, اوراق بهادار, خوب, قانون cryptocurrency بیت کوین, Kik, Facebook ترازو, اخبار, دنده
همه محصولات توصیه شده توسط Engadget انتخاب شده توسط تیم تحریریه مستقل از شرکت مادر. برخی از داستان های ما شامل لینک های وابسته. اگر شما خرید چیزی را از طریق یکی از این لینک ها ممکن است ما کسب یک کمیسیون های وابسته.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آهنگ پیشواز همراه اول