WNBA نشان میدهد مجازی پیش نویس NFL کار خواهد کرد

Satou Sabally نمایش گذاشت او Gambian ریشه. لورن Cox باران شد و با شیرینی. بلا Alarie به طور ناگهانی در بر داشت

توسط DOSTEMANSALAM در 30 فروردین 1399

Satou Sabally نمایش گذاشت او Gambian ریشه. لورن Cox باران شد و با شیرینی. بلا Alarie به طور ناگهانی در بر داشت خود را crunched به آغوش خانواده. و Jocelyn Willoughby نشسته در سکوت برای یک ثانیه.

"وای" جدیدترین rookie نفس پس از رفتن را از شماره 10 به طور کلی در جمعه شب 2020 WNBA پیش نویس است.

در این شب طولانی به عنوان جشن روز سابرینا Ionescu خواهد تغییر در این لیگ به عنوان شماره 1 به طور کلی انتخاب به rebranded نیویورک آزادی. اما آن را نیز برای اولین بار مجازی پیش نویس در تاریخ مدرن ورزشی موجب از زمان با توجه به COVID-19 بحران است. و آن را به عنوان غیر رسمی اجرای آزمون به صورت پیش نویس NFL که خواهد رفت مجازی در هفته آینده.

آنها باید چیزی برای نگرانی در مورد. در واقع آنها باید جشن یک فرصت به نمایش گذاشتن بازیکنان خود و در آغوش نوآوری است. که چه WNBA را و آن را طراوت شب های ورزشی در طول زمان هنگامی که ما همه در طلب آن است.

WNBA commissioner Cathy Engelbert congratulates No. 1 pick Sabrina Ionescu. The WNBA's virtual draft on ESPN ran into some expected hiccups, but set a solid precedent for the upcoming NFL draft. (ESPN screenshot)
WNBA کمیسر کتی Engelbert تبریک شماره 1 انتخاب کنید سابرینا Ionescu. به WNBA مجازی پیش نویس در ESPN زد به برخی انتظار سکسکه اما مجموعه ای جامد سابقه برای آینده پیش نویس NFL. (ESPN تصویر)

آن بود مسلما شروع سنگی با Ionescu Wi-Fi فاقد قدرت ستاره بازیکن با استفاده از آن. مصاحبه با ESPN پخش team — اجتماعی فاصله در استودیو و با هالی رو در صفحه اصلی — عقب مانده و دو طرف گرفتار شدم تا برای اولین بار در.

اما آن را صاف قایقرانی پس از آن. او اورگان هم تیمی Sabally رفت شماره 2 به دالاس بال و بینندگان رو یک نگاه اجمالی به پس زمینه خود را هر دو به معنای واقعی کلمه و ancestrally. Sabally بزرگ شده در آلمان که در آن پدر و مادر او بودند جمعه و نقش خود را برای تیم ملی.

در کمتر شناخته شده tidbit او زندگی می کردند برای یک زمان کوتاه در گامبیا که در آن پدرش متولد شد. زمینه های رنگارنگ که رو به اوایل nod برای بهترین نگاه بود که بومی کشور خود.

Satou Sabally, the No. 2 overall pick on Friday, showed her cultural pride during the virtual WNBA draft. (ESPN screenshot)
Satou Sabally از شماره 2 به طور کلی انتخاب در روز جمعه نشان داد او غرور فرهنگی در طول مجازی WNBA پیش نویس است. (ESPN تصویر)

در یک سال معمولی, ما می خواهم هنوز هم نگاه کنید به در آغوش گرفتن و احساس شور و هیجان است. این جوان زندگی زنان را به طور کامل تغییر با یک تماس از نام خود را. اما فراتر از آنچه آنها می پوشند, ما بینش کمی به آنها را به عنوان افراد در یک ساختار رویداد. درست است که از هر گونه پیش نویس است.

این یکی به ما داد که لنز. ما شاهد حمایت خود را از نظام مردم ایم که با آنها از روز اول 1 در محیط خانه. (برای تخم مرغ عید پاک شکارچیان وجود دارد دو سو پرندگان. واقعی طوفان سیاتل ستاره و رو را bobblehead.) و ما رو به تماشای یک ستاره جدید تلفن منفجر کردن در زمان واقعی با تبریک متون زمانی که ایالت اورگان را Mikayla Pivec گرفته شده توسط آتلانتا رویا.

کمیسر کتی Engelbert جشن و نه ماه در روز جمعه. این یک گردباد زمان با مرگ دیوید استرن و کوبه برایانت که همراه با دخترش Gianna شد که شب در حین پخش و COVID-19 بحران است که فلج هر صورت ظاهر از زندگی عادی است.

آن را مجبور Engelbert به تعویق انداختن شروع فصل به طور نامحدود و لغو تمام پمپ و شرایط وظیفه عادت کرده اند. بدون سفر به شهر نیویورک است. هیچ فرش نارنجی. هیچ شانسی در مد. هیچ لحظه ای بر روی صحنه است. آن که قرار بود متفاوت باشد برای آنها.

Engelbert ساخته شده مطمئن شوید که آن را برای رفتن به بدتر و تصمیم او تقویت شد زمانی که او شنیده هیجان چشم انداز این هفته که زندگی بوده است طرح میتوانست با لغو مسابقات NCAA.

"این واقعا ساخته شده من احساس می کنم که ما کار درست را انجام داد و در اینجا ما باید به این نقاط روشن به آمریکا" Engelbert گفت: در یک کنفرانس تلفنی قبل از پیش نویس است. "قطعا زندگی ورزشی بسیار از دست رفته همه ما می دانیم که. اگر ما می تواند انجام بخشی از ما به گفتگو رفتن دوباره ما هیجان زده به انجام این کار است و آنهایی که در خارج وجود دارد برای انجام یک مجازی پیش نویس است."

او صحبت اغلب در زمان کوتاه در حال اجرا لیگ فرصت است. در ساعته کنفرانس تلفنی او با استفاده از کلمه در هر نوبت. این یک فرصت برای به نمایش گذاشتن زنان, بازی, برای آوردن مردم زنده رویداد ورزشی به هوش چگونه آن را انجام داده است.

چشم انداز کردم کوله پشتی جعبه با تیم کلاه, کلیدی برای لیگ و تعاملی برای اسکن نشان داد که Engelbert استقبال از فردی به جوانب مثبت. تعامل بود و چیزی به او گفت: لیگ را به کار به عنوان سمبل در ماه های آینده و حتی سال.

وجود دارد هیچ دلیلی NFL نمی توانید همان را انجام دهید. این شانس را به ویژگی های افزایش ستاره ها. آنها در مورد برای تبدیل شدن به خود را ابزار بازاریابی به هر حال. نگرانی کمتری در مورد چیزهای بد مانند فرسایش بیش از پزشکی rechecks و ارتباط امن. NFL تیم را ضعیف پیش نویس انتخاب سالانه است. در حال حاضر آنها فقط می تواند به جای سرزنش جای دیگری است.

و در حالی که ESPN انجام داده اند می تواند یک کار بهتر با تمرکز بر دوم و سوم دور به جای عجله از طریق کار تولید بدون درز بود. بینندگان هنوز پیش نویس میدارد. تجزیه و تحلیل. معاملات. هیجان.

پیش نویس NFL خوب خواهد شد. به WNBA فقط شما نشان داد که چگونه آن را انجام داده است.

بیشتر از یاهو ورزشی:tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب