Tech بزرگترین مدیران موافق به نظر می رسد در خانه ضد تراست شنیدن

جاستین سالیوان از طریق گتی ایماژ اپل, تیم کوک, آمازون جف بزوس, Facebook مارک زوکربرگ و سوندار

توسط DOSTEMANSALAM در 12 تیر 1399
CUPERTINO, CALIFORNIA - SEPTEMBER 10: Apple CEO Tim Cook delivers the keynote address during a special event on September 10, 2019 in the Steve Jobs Theater on Apple's Cupertino, California campus. Apple unveiled several new products including an iPhone 11, iPhone 11 Pro, Apple Watch Series 5 and seventh-generation iPad. (Photo by Justin Sullivan/Getty Images)
جاستین سالیوان از طریق گتی ایماژ

اپل, تیم کوک, آمازون جف بزوس, Facebook مارک زوکربرگ و سوندار پیچای گوگل باید همه در این گزارش توافق برای شهادت در یک خانه ضد تراست شنوایی در اواخر ماه جولای. با توجه به Kara Swisher (نیویورک تایمز Recode), Rep. دیوید Cicilline گفته او در مصاحبه ای که با مدیران عامل بزرگترین شرکت های فن آوری در جهان ظاهر خواهد شد و در مقابل قوه قضائیه کمیته. یک سخنگوی این کمیته نیز تایید حضور خود را به CNBC.

اگر شما را به خانه راه اندازی کرده است یک بررسی به شرکت های نگرانی که تکنولوژی غول های سرکوب رقابت است. بر اساس قبلی سیاسی گزارش طبخ گذشته یکی برای تایید حضور خود. اگر طبخ تا به حال کاهش یافته است به حضور دیگر مدیران را احتمالا کاهش یافته است و همچنین: گوگل شرکت مادر الفبا, Facebook و آمازون تنها توافق را به مدیران اجرائی خود را در دسترس به شهادت اگر تمام چهار روسای می توانید آن را به شنیدن این نشریه نوشت.

به عنوان Axios اشاره شنوایی را به نمایندگان مجلس یک فرصت برای سوال از مدیران قبل از آنها انتشار نتایج خود را در سال پروب و قبل از آنها توصیه می شود هر گونه تغییر احتمالی به قانون ضد تراست. این اولین بار در تمام چهار مدیران شهادت در کنگره با هر یک از دیگر هر چند آنها ممکن است از لحاظ فیزیکی با هم در یک مکان با توجه به همه گیر. Axios منابع گفت که مدیران اجرائی ظاهر خواهد شد در این جلسه عملا احتمالا در هفته آخر جولای.

در این مقاله: Apple, Google, Facebook, آمازون, اخبار, دنده
همه محصولات توصیه شده توسط Engadget انتخاب شده توسط تیم تحریریه مستقل از شرکت مادر. برخی از داستان های ما شامل لینک های وابسته. اگر شما خرید چیزی را از طریق یکی از این لینک ها ممکن است ما کسب یک کمیسیون های وابسته.


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب