طلسم پیدا می کند که نیروی, D&D آنلاین تابستان اردوگاه و بیشتر در اخبار بازی

در جهت عقربه های ساعت از سمت چپ: Sea of Legends, The Hobbit: An Unexpected, پارتی, Headbanz در خطوط مقدم جبهه

توسط DOSTEMANSALAM در 24 اردیبهشت 1399
Clockwise from left: Sea of Legends, The Hobbit: An Unexpected Party, Headbanz on the front lines, and Battle of the Boy Bands.
در جهت عقربه های ساعت از سمت چپ: Sea of Legends, The Hobbit: An Unexpected, پارتی, Headbanz در خطوط مقدم جبهه و نبرد از باندهای.
تصویر: شهرداری Studios, Weta Workshop, بازی و کاری, عکس: Spin Master

خوش آمدید به بازی قفسه, io9 ستون همه چیز در مورد بازی های هیئت مدیره و میز roleplaying بازی. وجود دارد مقدار زیادی از هیجان انگیز مبارزات crowdfunding از سمت راست در حال حاضر به عنوان توسعه دهندگان سعی کنید برای آماده شدن برای زندگی پس از coronavirus بیماری همه گیر. در ضمن ما داریم جدید Arkham ترسناک: کارت بازی مبارزات انتخاباتی و یک راه خلاق چرخش استاد repurposing Headbanz.

تبلیغات


اخبار و اطلاعیه های

Spin Master’s Headbanz game (left) has been repurposed for the front lines (right).
چرخش کارشناسی ارشد Headbanz بازی (سمت چپ) شده است repurposed برای خط مقدم (سمت راست).
عکس: Spin Master

تبلیغات

چرخش استاد Headbanz صورت سپر

بازی هیئت مدیره شرکت ها در تلاش بوده اند که برخی از چیزهای جدید برای کمک به مردمی که در طول رمان coronavirus همه گیر که آیا آن ارائه رایگان بازی ها و منابع و یا تعویض به فروش ماسک. چرخش کارشناسی ارشد آخرین مبارزات انتخاباتی است, خوب, خیلی غیر منتظره این نیمه درخشان. در یک ایمیل مطبوعاتی این شرکت اعلام کرد که آن را تبدیل هزاران نفر از آن Headbanz هدبند به صورت محافظت شده است و اهدای آنها به خط مقدم کارگران است. Spin Master با تولید حدود 20,000 صورت سپر هر روز و توزیع بیش از 200000 نفر از آنها تا کنون به امکانات بهداشت و درمان در سراسر این قاره است.

Talisman: جنگ ستارگان

Talisman است جسارت وقت پیش در یک کهکشان دور ، Op است اعلام کرد که یک نسخه جدید از این بازی به نام طلسم: جنگ ستارگان. مجموعه در حوادث اسکای واکر, حماسه, بازیکنان رقابت به عنوان یکی از 12 کاراکتر در یک مسابقه برای رسیدن به امپراتور Palpatine جمع آوری اقلام به اندازه کافی برای هر شکست او و یا کمک به او سلطنت عالی. تنها این است که با توجه به مسائل حقوق این بازی تنها در دسترس خواهد بود در اروپا, خاورمیانه و کشورهای آفریقایی—همانطور که در حال حاضر وجود دارد هیچ برنامه ای برای آوردن آن به ایالات متحده است. Talisman: جنگ ستارگان می آید این سقوط و هزینه خواهد شد در مورد $60.

تبلیغات

A closer look at the gameplay for The Hobbit: An Unexpected Party.
نگاهی نزدیک به گیم پلی برای The Hobbit: An Unexpected ،
تصویر: Weta Workshop

The Hobbit: An Unexpected, پارتی

Weta Workshop است اعلام کرد یک جدید میز بازی بر اساس هابیت: سفر غیر منتظره—به طور خاص چند صفحه اول. در The Hobbit: An Unexpected, پارتی, بازیکنان در نقش دورف ایم که فرود بر بیلبو محل و باعث برخی از دوستانه فساد حداقل قبل از تورین می رسد به طرح رفتن. بازیکنان در سراسر هیئت مدیره در تلاش برای از نو خلق این شعر از آهنگ "چیزهایی که بیلبو متنفر است" کار را به کند و زنجیر از پوسته خود (بدون angering Galdalf), و او آماده شدن برای سفر غیر منتظره. این ویژگی در آثار هنری از مفهوم هنرمند دانیل Falconer که مشغول به کار در هابیت سه گانه است. The Hobbit: An Unexpected حزب در حال حاضر در دسترس برای پیشسفارش برای حدود 40 دلار است و قرار است در ماه سپتامبر.

تبلیغات

تغییر کربن: The Roleplaying بازی قبل از سفارش

این تغییر کربن: The Roleplaying بازی core rulebook است که در حال حاضر در دسترس برای قبل از سفارش. در این میز roleplaying بازی از تبادل نظر استودیو بازی بر اساس هر دو Richard K. Morgan رمان و Netflix سازگاری بازیکنان را در نقش های مختلف در این جهان مربوط به اینده که در آن آگاهی دیجیتالی شده و می توانید حرکت از بدن به بدن است. چیز زیادی در مورد این بازی این است که حتی اگر شخصیت خود را می میرد آنها واقعا نمی رفته است. شما به سادگی می توانید آنها را به حرکت به یکی دیگر بدن است. تغییر کربن: The Roleplaying بازی را pre-order 50 دلار است و مردمی که منظور از آن جلوتر از زمان دریافت یک رایگان PDF هنگامی که بازی آغاز بکار در ماه سپتامبر.

تبلیغات

A look at some of the cards in the new Arkham Horror: The Card Game expansion.
نگاهی به برخی از کارت های جدید Arkham ترسناک: کارت بازی گسترش است.
تصویر: Fantasy Flight Games

جدید Arkham ترسناک: کارت بازی Campaign

فانتزی, پرواز بازی ها دارای پرده برداری از جدیدترین کمپین Arkham ترسناک: کارت بازی. "این Innsmouth توطئه" است که یک توسعه جدید که در آن بازیکن باید نه تنها به صورت عمیق آنهایی که کمین در زیر امواج ساحلی, اما همچنین افزایش cultists به دنبال حفاظت از خود را. آن را ویژگی های پنج محققان جدید به همراه جدید مکانیک—از جمله برکت و رحمت و لعنت نشانه های که اضافه کردن یک چالش کاملا جدید به گیم پلی. "این Innsmouth توطئه" در حال حاضر تنظیم شده است به آمده تا پایان سال است.

تبلیغات


Crowdfunding

توجه داشته باشید: این covid-19 همه گیر و مغلوب ساختن پیشی جستن جنگ تجاری با چین را نهفته هیئت مدیره بازی تولید. ما به شدت به شما توصیه برای بررسی با Kickstarter توسعه دهندگان در مورد تاخیر احتمالی, اما اجازه ندهید که منصرف کردن شما از حمایت از این کمپین.

تبلیغات

آکادمی ماجراهای

تابستان است که در اطراف گوشه و covid-19 ترک کرده است بسیاری از پدر و مادر تعجب آنچه که آنها در حال رفتن به انجام این کار با کودکان خود را در طول تعطیلات تابستان. پورتلند-بر اساس دبیرستان ریاضی, معلم و بازی تئوریسین ریچارد Malena-وبر به آمده تا با یک راه حل آنلاین Dungeons & Dragons اردوگاه تابستانی. آکادمی ماجراهای پنج روز اردوی تابستانی برای بچه ها به یاد بگیرند که چگونه به بازی Dungeons & Dragonsبا مبتدی تا پیشرفته. پدر و مادر می توانید رزرو نقاط برای بچه های خود را با حمایت از طریق Kickstarter با هر پنج روز جلسه هزینه $120. نیز وجود دارد یک بزرگسالان-تنها کلاس برای $200. این یک ایده عالی است و چیزی است که من می خواهم برای دیدن بیشتر از. آکادمی ماجراهای خواهد بود در Kickstarter از طریق مارس 26. حداقل تعهد برای یک کلاس 120 دلار است با دسترسی محدود. شما همچنین می توانید تعهد 15 دلار یا بیشتر برای کلاس ادبیات بنابراین شما می توانید میزبان یک بازی در خانه.

تبلیغات

Euthia: عذاب قیامت

Euthia: عذاب قیامت رقابتی است roleplaying بازی هیئت مدیره است که به سادگی قرار داده عظیم است. بازیکنان را در نقش یک قهرمان و سر را در یک سری از quests در تلاش برای محافظت از یک دنیای ویران شده توسط اژدها و هیولا بد که میرم آمده از اعماق. بر خلاف Dungeons & Dragons, Euthia رقابتی است و بازیکنان اغلب ممکن است در برابر یک دیگر به انجام رساندن اهداف خود را, اما نیز وجود دارد که قوانین برای بازی انفرادی. Euthia: عذاب قیامت خواهد بود در Kickstarter از طریق ژوئن 2. حداقل تعهد برای کپی 79 $و آن را در حال حاضر مجموعه آمده در مارس سال 2021.

تبلیغات

نبرد از باندهای

'90s بازگشته اند و ما آن را دوست داشتن. در نبرد از باندهایسه تا هر شش بازیکن را در نقش یک تولید کننده موسیقی در تلاش برای قرار دادن با هم داغ بعدی گروه پسر. اما این متوسط شما نیست پسر: برخی از آنها فوقالعاده و یا شاید حتی روبات ها از آینده است. گروه رقابت در حوادث مختلف تا بتوانند با کسب امتیاز مهارت های خود را در آواز داغترین آهنگ و wooing جمعیت است. نبرد از باندهای خواهد بود در Kickstarter از طریق ژوئن 4. حداقل تعهد برای کپی 25 $است و این مجموعه به بیرون آمدن در ماه نوامبر.

تبلیغات

دریا از افسانه

Sea of Legends is an open-world میز هیئت مدیره بازی که در آن یکی از چهار بازیکن در حال تبدیل به کاپیتان دزدان دریایی در دریاهای آزاد است. بازیکنان در بخشی از یک روایت مبتنی بر ماجراجویی به اشتراک گذاشته شده با بازی با استفاده از یک نرم افزار همراه است که ویژگی های بیش از 400 داستان منحصر به فرد مبارزات و چالش است. بازیکنان کار و به دست آوردن رسوایی با یورش غارتگری مبارزه و شاید حتی در حال سقوط در عشق است. دریا از افسانه را در Kickstarter از طریق ژوئن 4. حداقل تعهد برای کپی 90 دلار است و این مجموعه به بیرون آمدن در ماه فوریه 2021.

تبلیغات

Ulaya تواریخ

شما فکر می کنید گیر شدن در جزیره de la Muerta بد بود ؟ Ulaya تواریخ است که پس از آخرالزمانی روایت هیئت مدیره بازی که در آن یکی از چهار بازیکن در حال غرق در یک جزیره خطرناک پر از دزدان دریایی و A. I-کنترل دایناسورها. در این کمپین بر اساس wargame, بازیکنان با هم کار کنند برای پیدا کردن یک راه برای زنده ماندن و فرار از جزیره در حالی که تلاش برای حل رمز و راز از رپتور پنجه جزیره است. Ulaya تواریخ را در Kickstarter از طریق ژوئن 2. حداقل تعهد برای یک کپی است $49 و آن را به بیرون می آیند در ماه ژوئن 2021.

تبلیغات


برای اطلاعات بیشتر مطمئن شوید که شما به دنبال آن هستید با ما در ما Instagram @io9dotcom.

تبلیغاتis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب