نگاهی به یک استراحت از Netflix با رایگان Kindle Unlimited اشتراک

اگر شما به دنبال یک راه جدید برای سرگرم آخر این هفته, چگونه در مورد تمام کتاب شما می توانید به عنوان خوانده ش

توسط DOSTEMANSALAM در 12 خرداد 1399

اگر شما به دنبال یک راه جدید برای سرگرم آخر این هفته, چگونه در مورد تمام کتاب شما می توانید به عنوان خوانده شده ؟ در حال حاضر شما می توانید لذت بردن از رایگان دو ماه Amazon Kindle اشتراک نامحدود — هیچ رشته های متصل. شما حتی دریافت یک اعلان هنگامی که آن را در مورد به پایان رسیده بنابراین شما می توانید لغو اشتراک خود را قبل از آن سوئیچ بیش به عضویت پرداخت.

Amazon Kindle Unlimited با این نسخهها کار مانند آمازون نخست تصویری (یا Netflix) از کتاب جهان است. آن را به شما ارائه می دهد دسترسی نامحدود به بیش از یک میلیون و بزرگ باید به عنوان خوانده شده عنوان شامل هر دو داستانی و غیر داستانی. آن را نیز شما فراهم می کند با یک چرخش انتخاب مجلات محبوب همراه با کتاب های صوتی نیز هست. این همه می آید همراه با اشتراک به صورت رایگان و بدون هیچ هزینه پنهان درگیر است.

از طریق آمازون کیندل نامحدود شما می توانید از دست دادن خود را در همه نوع از داستان است. چگونه در مورد گرفتن با ضربه سر و صدا, انیشتین پیشگویی? یا فرو بردن به خود را مورد علاقه هری پاتر رمان? شما حتی می توانید کشف کلاسیک قدیمی مانند رنگ بنفش, قبل از تعویض به آخرین فیلم های پرفروش نیویورک تایمز. با بیش از یک میلیون عنوان شما نمی خواهید به از گزینه های اجرا هر زمان به زودی. Amazon Kindle Unlimited همچنین پرتاب در هزاران کتاب که به شنیدن روایت بنابراین شما به راحتی می توانید گوش دادن به یک داستان به جای آن را بخوانید.

اگر این برای تلفن های موبایل فوق العاده جذاب را به شما (و باید) سر را در حال حاضر و گرفتن امضا به آمازون کیندل نامحدود است. دو ماه آزمایشی ارائه تنها معتبر است برای مشتریان که مشترک قبل از نیمه شب در ژوئن 30. آن را نیز تنها معتبر برای مشتریان جدید — سابق یا موجود کیندل نامحدود مشترکین نمی توانند هاپ بر روی این معامله است. در عوض آنها باید به دست بیش از حد معمول 10 دلار در هر ماه برای خدمات است که هنوز هم یک ارزش بزرگ است.

هنگامی که شما همه امضا شما می توانید به سر Amazon Kindle Unlimited فروشگاه و انتخاب کنید و را انتخاب کنید آنچه شما می خواهید. ما می گویند اما آن را مانند یک فروشگاه. آن را مانند یک کتابخانه گسترده ای از عالی رایگان را انتخاب کند. لذت بردن از فرصت خود را به احساس می کنم مثل یک بچه در یک فروشگاه آب نبات به عنوان شما کشف برخی از جدید را دوست دارد.

Amazon Kindle Unlimited با این نسخهها کار در سراسر هر دستگاه با روشن شدن برنامه بنابراین شما می توانید به راحتی بین دستگاه ها و انتخاب کنید تا جایی که شما سمت چپ خاموش. آن را کامل خستگی شکن اگر شما احساس می کنید برای انجام کاری متفاوت از شراب خواری-تماشای Netflix هنوز دوباره.

کاملا رایگان در حال حاضر برای مشتریان جدید این فرصت مناسب برای ورود به آمازون کیندل نامحدود است. فقط به یاد داشته باشید به انصراف از آن را قبل از تاریخ نوسازی و شما نمی پرداخت یک درصد.

ما در تلاش برای کمک به خوانندگان ما در پیدا کردن بهترین معاملات در کیفیت محصولات و خدمات ما را انتخاب کنید آنچه که ما پوشش با دقت و به طور مستقل. قیمت و اطلاعات و در دسترس بودن محصولات و معاملات در این پست ممکن است به تغییر در هر زمان. مطمئن شوید که آنها هنوز هم در اثر قبل از خرید.

روندهای دیجیتال ممکن است کسب درآمد کمیسیون بر روی محصولات خریداری شده را از طریق لینک های ما که پشتیبانی از کار ما را برای خوانندگان ما.

ویراستاران' توصیه هایtinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب