مشاغل خانگی پر درآمد بدون سرمایه برای خانم ها[آپدیت 1402]

مشاغل خانگی پر درآمد برای خانم ها جزو یکی از موارد پر سرچ خانم ها می باشد. در دنیای امروز به دلیل افزایش جمعیت

توسط مدیر سایت در 30 تیر 1402

مشاغل خانگی پر درآمد برای خانم ها جزو یکی از موارد پر سرچ خانم ها می باشد. در دنیای امروز به دلیل افزایش جمعیت و نیاز به راه‌های افزایش درآمد ، شغل‌های زیادی به وجود آمده اند. برخی مشاغل مثل شغل وکیل املاک در تهران و شهرستان ها ویژه محیط بیرون هستند، ولی برخی مشاغل را به راحتی می توان در خانه انجام داد.

https://vakiletehrani.com/wp-content/uploads/2023/07/شاغل.jpg

با توجه به نرخ تورم بالای جهانی، درآمد خانواده‌ها کفاف زندگی را نمی‌دهد . و در نتیجه نیاز به کار م‌ها در کنار مردان بیشتر حس می‌شود . از آنجایی که زنان تمایل دارند در خانه بمانند، در اینجا ما مشاغلی پردرآمد با سرمایه کم مخصوص خانم‌ها ارائه می‌دهیم تا هم به وظایف منزلشان رسیدگی کنند و هم در کنار آن شغلی با درآمد داشته باشند.

نکات مهم و ضروری قبل از معرفی مشاغل خانگی پر درآمد برای خانم ها

البته قبل از اینکه شغل‌ها را معرفی کنیم و نکات زیر دقت کنید:

 • فرض می‌کنیم که هم اکنون یک عدد کامپیوتر و موبایل در هر خانه‌ای وجود دارد. زیرا در خیلی از کارها بدون کمک این دو دستگاه نمی‌توان راحت فعالیت نمود.
 • در درجه بعد احتمال می‌دهیم که شاید برخی از افراد دسترسی به این دو دستگاه را نداشته باشند . پس مشاغلی را نیز معرفی کردیم که نیازی به این دو مورد نداشته باشد.
 • در وهله سوم ممکن است افرادی وجود داشته باشند که تمایل به شروع کار دارند . ولی به اندازه کافی سواد ندارند . متناسب با این گروه هم مشاغلی معرفی نموده‌ایم که نیاز به تحصیلاتی نداشته باشد.
 • برای اینکه در هر زمینه بتوانید بهتر عمل کنید و علم خود را بالا ببرید لازم است مطالعه و آموزش‌های بیشتری ببینید.

معرفی ایده‌های پردرآمد ویژه خانم‌های خانه‌دار با سرمایه کم

حال با آشنایی با این ۵ نکته بهتر است سراغ مشاغل خانگی پر درآمد برای خانم ها که می توانند خیلی هم پولساز باشند برویم:
یکی از نتایج مهم پیشرفت در کارهای خانگی وجود خانم‌های با انگیزه و جدی به عرصه این فعالیت است . به علت اینکه این مشاغل در خانه انجام می‌شود بسیار مورد توجه است و خانم‌های زیادی به سمت آنها روی آوردند.

 1.  حسابداری یا برنامه‌ریزی در زمینه‌های مالی
  اگر کار حسابداری را دوست دارید و در کارهای حساب و کتاب و تحلیل‌های مالی تخصص دارید ،می توانید به عنوان پاره وقت کار حسابداری را قبول کنید . حسابداران از نظرهای مختلف اداری و مالی کارهای مربوط به یک سازمان یا کسب و کار را انجام می‌دهند.
  حسابدار معمولاً موظف است طبق اطلاعاتی که در صورت‌های مالی و معاملات سازمان به دست او می‌دهند ، کار رسیدگی به آنها را انجام دهد.کار حسابداری برای زنان خانه‌دار شغل بسیار خوبیست . و با به دست آوردن تجربه در این زمینه فرصت خوبی برای کارهای پاره وقت برایشان وجود دارد.
  سازمان‌های زیادی هستند که به دنبال حسابداران با تجربه و متخصص هستند . و برای این افراد به دست آوردن یک کار پاره وقت نسبت به سایر کارها راحت‌تر است . نکته مهم در این رابطه این است که بسیاری از کارها در این زمینه به صورت آنلاین انجام می‌شود.
  بنابراین فرد می‌تواند هم شغلی را به عهده بگیرد و هم در کنار خانواده اش باشد. بهتر است برای پیشرفت در این کار به دنبال یافتن آموزش‌های هرچه بیشتر و تخصص بیشتر در این زمینه باشید.
 2. شغل تولید محتوا
  یکی دیگر از مشاغل خانگی پر درآمد برای خانم ها تولید محتوا است. تولید نمودن محتوا یکی از اصول مهم در شغل‌های اینترنتی است .که با استفاده از آن می‌توانند محبوبیت پیج‌ها و صفحات خود را افزایش دهند. بیشتر کسب و کارها زمانی در گوگل ارتقا پیدا می‌کنند ، که دائم محتواهای جدید و جذاب تولید کنند .
  به همین دلیل تولید نمودن محتوا یکی از دغدغه‌های مهم کارهای اینترنتی است. نوشتن محتوا هم بسیار مهم است و تولید آن حساسیت‌های خاصی دارد. اما می‌توان به یک روش ساده برای به دست آوردن درآمد در منزل از آن استفاده کرد . البته برای محتوا نویسی نیاز به کمی آموزش داریم.
 3. طراحی آرم و لوگو برای مشاغل
  از دیگر مشاغل خانگی پر درآمد برای خانم ها طراحی است. همانطور که ‌شغل های اینترنتی رشد و توسعه پیدا می‌کنند نیاز آنها به ایجاد یک لوگو بیشتراز پیش احساس می شود. طراحی نمودن یک لوگو کار مهمی است و یک فرد طراح باید مهارت‌های گرافیکی ،خلاقیت و علاقه به نرم‌افزارهای آن را داشته باشد .
  و برای تبدیل شدن به یک طراح حرفه‌ای لازم است که از فتوشاپ حرفه‌ای نیز استفاده کند .معمولا گذراندن دوره‌های دانشگاهی در این زمینه زیاد مفید نیست. اما دوره‌های طراحی گرافیک و نرم‌افزارهای فتوشاپ وایلو استریتور بسیار مهم است . در کنار این‌ها نیز تایپوگرافی نیز می‌تواند در حرفه‌ای‌تر شدن شما بسیار کمک کننده باشد.
 4. درآمد ناشی از طراحی لوگوی یک شرکت
  تعیین میزان درآمد طراحی نمودن یک لوگو در ایران کار راحتی نیست . زیرا اصول مشخصی برای تعیین درآمد ندارد . اما معمولاً طراحی یک لوگو از ۵۰ هزار تومان تا ۱۰ میلیون تومان بر اساس نوع و حرفه‌ای بودن آن متفاوت است.
 5. سئو سایت
  زمانی که صحبت از تولید محتوا می‌شود در واقع به حرفه سئوکاری می‌رسیم . هر محتوایی در اینترنت که کیفیت خوبی داشته باشد و مفید باشد محتوایی است که سئو شده باشد. پس از طراحی یک سایت برای ارتقای مقام آن در گوگل باید تمام صفحات سایت سئو شود.
  بنابراین اگر دنبال کاری با درآمد بالا در خانه هستید ، بهتر است با سئو و خدمات آن آشنا شوید . کلیه سایت‌های خبری آموزشی، فروشگاهی و غیره برای اینکه دیده شوند ،نیاز به خدمات سئو دارند. بنابراین شما می‌توانید با یاد گرفتن سئو یک سایت، درآمدتان را در منزل بالا ببرید .
  خیلی از سایت‌هایی که مربوط به کسب و کار اینترنتی هستند معمولا در خدمات سئو با مشکل روبه رو‌ هستند. و ناچارند برای انجام این خدمات هزینه‌های بالایی بدهند .شما می‌توانید با یادگیری سئو و انجام این کارها با هزینه کمتر ، هم خود درآمد بالا بگیرید و هم شرکت‌ها را به درآمد بالایی برسانید.
 6. طراحی نمودن کارت ویزیت
  طراحی کارت ویزیت یکی دیگر از مشاغل خانگی پر درآمد برای خانم ها می باشد. منظور از کارت ویزیت کارتی است که اطلاعات یک کسب و کار مانند نام، آدرس سایت و مشخصات کلی آن در این کارت ذکر شده است . شما می‌توانید با یک کارت ویزیت اطلاعات کلی و ضرورتان را با مشتریان احتمالی در میان بگذارید.
  بیشتر شغل‌هایی که در اطراف شما وجود دارند کارت ویزیت دارند و معمولاً برخی کسب و کارها در دوران کاری خود چند مدل کارت ویزیت چاپ می‌کنند. شما می‌توانید با یادگیری دوره های طراحی کارت ویزیت و آموزش نرم‌افزارهای مرتبط با آن این کار راحت را یاد بگیرید .فقط کافیست تمرین کنید و نمونه کارهای خود را به دیگران نشان دهید تا نظر دهند تا در این کار متخصص شوید.
 7. کارهای هنری
  خانم‌هایی که در خانه هستند با استفاده از هنر و خلاقیتشان می‌توانند کارهای دستی و هنری مثل چرم دوزی سرمه دوزی گلدوزی شیرینی پزی و دسر و مانند آن را یاد گیرند. این کار جزو مشاغل خانگی پر درآمد برای خانم ها می باشد که بسیار پر طرفدار است.و هم درآمد دارد و هم آرامش و اعتماد به نفس به فرد می‌دهد .
  کارهای هنری را در فروشگاه‌های آنلاین نیز می‌توان به فروش رساند که سرمایه زیادی هم نمی‌خواهند.
 8. ساختن سایت‌های وردپرسی
  امروزه تکنولوژی پیشرفت کرده و مردم در سراسر دنیا زیاد به اینترنت مراجعه می‌کنند . شرکت‌ها و سازمان‌ها نیاز دارند برای معرفی خود به مردم یک سایت اینترنتی داشته باشند . این نیز می تواند یکی از مشاغل خانگی پر درآمد برای خانم ها باشد. وردپرس یکی از راه‌های ارزان برای طراحی سایت است .
  و شما می‌توانید با آموزش این مهارت سایت‌های مختلف را به سفارش سازمان‌ها و شرکت‌ها طراحی کنید .این کار نیاز به برنامه‌ریزی ندارد و آموزش آن ساده است.
 9. بازاریابی تلفنی
  یکی دیگر از روش‌های از مشاغل خانگی پر درآمد برای خانم ها بازاریابی تلفنی است .معمولا اگر گشتی در روزنامه‌ها و گوگل بزنید با آگهی‌های استخدام بازاریاب تلفنی آشنا می‌شوید. که خیلی از شرکت‌ها به آن نیاز دارند. آنها لیستی از مشتریان بالقوه خود را به بازاریاب می‌دهند و از وی می‌خواهند با آنها تماس بگیرد و آنها را تشویق به خرید کنند .
  بعضی از شرکت‌ها می‌گویند که حتماً بازاریاب در شرکت باشد اما بعضی نیز دورکاری را قبول می‌کنند. به طور کلی قبل از اقدام به هر کاری لازم است خوب تحقیق کنید و در سایت‌های مختلف جستجو بپردازید و هوشمندانه عمل کنید. گاهی اوقات بریدن یک درخت با اره زنگ زده زمان بسیار بسیار زیادی از شما می‌برد و انرژی شما را بسیار هدر می‌دهد .
  در حالی که اگر اره را تیز کنید در زمان کوتاهی و بسیار راحت‌تر می‌توانید درخت را ببرید برای دستیابی به درآمد نیز وضع به همین منوال است اگر بخواهیم با علم کم خود به درآمد بالا برسیم کار سختی است و اذیت می‌شویم و ممکن است وقت و انرژی ما هدر رود.
  اما اگر کمی سرمایه‌گذاری کنیم و هوشمندانه عمل کنیم ممکن است بتوانیم در زمان کمی اطلاعات بالایی را به دست آوریم.

 

آخرین مطالب