سطح دو: همه چیز شما نیاز به دانستن در مورد مایکروسافت دو تلفن دارای صفحه نمایش

برای اولین بار پس از مرگ ویندوز 10 موبایل مایکروسافت خواهد بود با انتشار یک گوشی هوشمند جدید. آن را به نام سطح دو و آن ورزش دو طرح بندی صفحه نمایش. این گوشی در اصل برای انتشار برنامه ریزی شده در طول سال 2020 فصل تعطیلات است اما شایعات در حال حاضر آن را نشان می دهد منتشر می تواند به عنوان اوایل ماه اوت سال 2020 است.

با منحصر به فرد dual-قابلیت های صفحه نمایش و سیستم عامل آندروید گوگل در زیر کاپوت وجود دارد مقدار زیادی در مورد هیجان زده. در اینجا همه چیز را ما می دانیم در مورد آن تا کنون.

قیمت و تاریخ انتشار

مایکروسافت

در اکتبر 2019 سطح رویداد در شهر نیویورک مایکروسافت به ذکر است که سطح دو خواهد بود منتشر شده در زمان 2020 فصل تعطیلات. به طور معمول, این بدان معناست که در ماه نوامبر یا دسامبر. اما در ماه های پس از آن همه چیز تغییر کرده است: این گوشی می تواند کشتی به مراتب زودتر.

با مایکروسافت amping تا توسعه آن تلاش برای دستگاه های نسخه کار از سطح دو به تازگی کشف در طبیعت در دست یک کارمند مایکروسافت. Windows Central نویسنده و مایکروسافت تحلیلگر زک Bowden همچنین گزارش می دهد که این دو می تواند به عنوان به زودی به عنوان اوت 5. که هنوز یک شایعه است اما ظاهرا بنابراین مایکروسافت می تواند در رقابت با سامسونگ Galaxy برابر 2 است که قرار است برای یک زمان مشابه. این است که همه فقط به عنوان طولانی به عنوان coronavirus همه گیر نیست و تاخیر انتشار.

تا آنجا که قیمت گذاری می رود بسیار نیست در حال حاضر شناخته شده در مورد چقدر سطح دو ممکن است به شما هزینه. مایکروسافت آخرین بالا-محدوده گوشی های هوشمند Lumia 950XL آمد در $650 زمانی که آن را راه اندازی در سال 2015. شما انتظار می رود سطح دو به در آمده در یک قیمت مشابه اما با تلفن های هوشمند تاشو یا دو صفحه نمایش در حال حاضر در $1,000-به علاوه محدوده. قضاوت از قیمت Samsung Galaxy برابر ما انتظار آن را می شود در همان.

طراحی: دو AMOLED صفحه نمایش 360 درجه لولا

مایکروسافت نیست پرده برداری از بسیاری از جنبه های مربوط به طراحی و عمر باتری و یا قابل حمل سطح اواز یا موسیقی دو نفری. چه ما نمی دانیم, اگر چه, این است که سطح دو بر خلاف معمول تاشو گوشی های هوشمند.

سطح Duo صفحه نمایش خود را ندارد برابر با کهکشان برابر شده است. به جای آن دارای دو صفحه نمایش مجزا متصل شده توسط یک 360 درجه لولا. لولا طراحی شده است را به اقامت در خارج از راه خود را به داخل جمع جلا فلزی درز در زیر صفحه نمایش است.

در جای دیگر این دستگاه همچنین مجهز در همان منیزیم مواد از بقیه از سطح زمین هستند. در اصلی ما دست در زمان ما در بر داشت که آن را اضافه می کند تا به وسیله جامد و براق با هیچ شکاف یا دکمه به راه هنگام برگزاری آن است.

از نظر فنی سطح دو ورزش دو 5.6 اینچ صفحه نمایش آن بریزید و به کل از 11.2 اینچ است. این قطعنامه در ضمن شایعه شد بود از 1800 x 1,350 در هر یک از این دو را نمایش می دهد. همچنین شایعه شده است که این پانل های AMOLED. این نبوده است تایید کرد اما اگر درست است آن را به صفحه نمایش با تراکم پیکسل در حدود 401 پیکسل در هر اینچ و کیفیت تصویر.

این همه می آید با هیچ قربانی به بلند به عنوان مایکروسافت همچنین ذکر شده است که دو نفری است که فقط 0.19 اینچ ضخامت دارد. وجود دارد اما ضخامت ناهنجاری در اطراف بالای دستگاه بنابراین انتظار نداریم که این به مانند گودی کمتر سامسونگ کهکشان گوشی های.

وجود دارد نیاز به آدرس پورت های دیگر بر روی دستگاه. نه خیلی رسمی است در این منطقه اما نمونه اولیه نسخه از سطح دو باید یک اثر انگشت خوان در کنار دستگاه به عنوان USB-C پورت است که پشتیبانی از شارژ سریع. وجود دارد جک هدفون آن است. شایعه است که وجود خواهد داشت بدون شارژ بی سیم یا قابلیت NFC در این دو یا.

دوربین: می توانید آن را در رقابت با گوشی های هوشمند?

مانند بسیاری از دیگر جنبه های فنی از سطح Duo ما نمی دانم زیادی در مورد دوربین. گذشته از Panos Panay رئیس محصول افسر مایکروسافت دستگاه های گروهی گفت: در یک سال 2019 رویداد در برلین است که این دو را یک “خوب دوربین” مایکروسافت نیست ذکر هر چیزی خاص در مورد آن. این مگاپیکسل است و نوع حسگر این دوربین تمام باقی می ماند به طور رسمی برای ما ناشناخته است اما ویندوز مرکزی اخیرا گزارش آن را می تواند یک 11-سنسور مگاپیکسلی با 2.0 دیافراگم.

در غیر این صورت ما داده شده است یک نگاه اجمالی از این دو دوربین کیفیت تصویر. در Instagram, Panay به تازگی ارسال شده در عکس او می گوید دستگیر شد شخصی خود سطح اواز یا موسیقی دو نفری. در این تصویر ما می بینیم یک عکس از پسرش را مطالعه. شرایط نوری و دیگر عوامل رفتن به عکاسی شناخته شده نیست اما او پسر خوب فوکوس و پس زمینه به نظر می رسد به خصوص رنگارنگ و پر جنب و جوش. Instagram شناخته شده است برای فشرده سازی تصویر با کیفیت, هر چند, بنابراین این تصویر ممکن است واقعا نشان دادن آنچه که شما می خواهید هنگامی که این دو منتشر شده است.

آنچه ما همچنین می دانیم که وجود دارد به نظر می رسد هیچ دنیا رو به دوربین در سطح Duo — حداقل از فیلم ها از نمونه های اولیه به تازگی دیده می شود ، این به این معنی است که شما نمی خواهد پیدا کردن یک دوربین در خارج از این دو مانند خود گوشی معمولی. این دو به احتمال زیاد فقط باید یکی جلوی دوربین عکاسی از خود در داخل صفحه نمایش در کنار یک فلش. شما باید به “تلنگر” در اطراف دستگاه به استفاده از دوربین در زمانی که شما به آن نیاز دارید.

برنامه و نرم افزار تجربه

این دو با استفاده از آندروید گوگل 10 سیستم عامل با پوست سفارشی و حوض و یا قفل صفحه نمایش ارائه شده توسط مایکروسافت پرتاب برنامه.

در اینجا که در آن دو صفحه نمایش و لولا به بازی می آیند. مایکروسافت سیاهی که این قابلیت دارای مزایای بسیاری در حمل و انجام کار بر روی بروید. شما قادر خواهید بود به استفاده از حرکات به پشته برنامه های جانبی توسط سمت کشیدن برنامه از یک صفحه به بعد و گستردگی آنها در سراسر صفحه نمایش و لولا. ما شاهد بسیاری از این را در عمل با یک شبیه ساز و سطح دو SDK منتشر شده توسط مایکروسافت در ماه فوریه سال 2020 است.

لولا اجازه می دهد تا آن را به توان به چهار حالت مختلف درست مثل مدرن ویندوز 2-در-1. برای اولین بار از این است که “تمدید بوم” که در آن برنامه span سراسر لولا. دوم این است که “دو صفحه ای” که در آن برنامه های را می توان در کنار هم. نیز وجود دارد “دوگانه” و “همدم پنجره” حالت که در آن شما قادر خواهید بود برای باز کردن صفحه اصلی آندروید و برنامه پنجره در کنار هم به انتخاب برنامه های خود را.

مایکروسافت همچنین تایید کرده است که برنامه را یک صفحه نمایش به طور پیش فرض است اما می تواند میرسد برای پوشش هر دو صفحه نمایش هنگامی که دستگاه را به دو پرتره و یا دو طرح چشم انداز است.

همانطور که برای برنامه های که نصب شده بر روی دستگاه خود ویندوز مرکزی به تازگی مشخص شده که چگونه برخی از این پیش نصب شده سهام مایکروسافت برنامه های اندروید را با استفاده از دو صفحه نمایش است. این برنامه شامل لبه مرورگر مایکروسافت SwiftKey keyboard, OneNote, Outlook به انجام و OneDrive.

همانطور که انتظار می رود لبه آثار پوشا صفحات وب در سراسر هر دو صفحه نمایش. چشم انداز استفاده می شود به عنوان پیش فرض برنامه برای مدیریت تماس و ایمیل در این نرم افزار را نشان می دهد تا در سمت راست صفحه نمایش لیستی از پیام ها در سمت چپ. همانطور که برای SwiftKey صفحه کلید است گفت: به یک حالت خاص است که سازگار به این دو پس از آن می تواند کشیده شده در سراسر صفحه نمایش با قابلیت تقسیم کلی حالت. نیز وجود دارد یک “حالت نوشتن” است که به شما اجازه استفاده از صفحه کلید در پایین صفحه نمایش اگر شما انتخاب کردن به جهت این دو مانند یک لپ تاپ.

در بالا از آن ما آموخته است که در مورد برخی از توابع در دو صفحه نمایش استفاده می شود برای اطلاعیه ها. به عنوان مثال شما قادر خواهید بود به “زیرچشمی نگاه کردن” را در تماس ها و اعلان هنگامی که کشیدن باز بالای صفحه نمایش بر روی دستگاه.

عملکرد و عمر باتری: Snapdragon 855?

The Surface Neo is a dual-screen PC
مایکروسافت

مانند هر چیز دیگری در مورد سطح Duo مایکروسافت باقی مانده است hush-hush در مورد مشخصات این دستگاه است. نه بسیار شناخته شده است و ما فقط رفتن شایعات غیر رسمی.

قضاوت از گزارش دیگری از ویندوز مرکزی آن است نشان داد که سطح دو ممکن است با Qualcomm Snapdragon 855 پردازنده داخل. که خواهد شد و سپس زوج با 6GB رم و 64GB پایه سازی. گفته شده است که وجود دارد می تواند گزینه های اضافی با حافظه بیشتر و یا ذخیره سازی است اما این تایید نشده است. هیچ کلمه ای هنوز در بسط و یا SD کارت پشتیبانی از هر دو.

بر اساس بررسی گوشی های دیگر با Qualcomm Snapdragon 855 سطح دو هنوز هم می شود یک شرط خوب برای چند وظیفه ای و بیشتر. آن است که یک سال در حال حاضر, اما معلوم شد در گوشی های دیگر مانند OnePlus 7 Pro سامسونگ Galaxy برابر LG V50 ال جی و سونی Xperia X1. هنگامی که ما در بررسی این گوشی ما طرفداران بزرگ از عملکرد بنابراین این خواهد بود که یک شرط خوب برای سطح دو.

انتخاب در پردازنده کوالکام همچنین بدان معنی است که سطح دو را نمی توان یک 5G تلفن سازگار است. شما نمی خواهد بود قادر به استفاده از مزایای جدید و آینده شبکه های 5G اگر شما خرید این دستگاه است.

تا آنجا که عمر باتری ویندوز مرکزی گزارش می دهد که باتری در این دو می تواند در آمده 3,460 mAh. که رسمی نیست, اما آن را کاملا بزرگ و بزرگتر از یک در 3,110 میلی آمپر بر روی آی فون 11 Pro اما کوچکتر از 3,969 mAh یک بر روی آی فون 11 Pro Max. این هم کوچکتر از 4,380 میلی آمپر ساعت در کهکشان برابر شده است. شما می توانید انتظار عمر باتری به محدوده در مشابه زمان به کسانی که گوشی های اما را که با دانه نمک است.

چگونه آن را در مقایسه با سطح Neo

سطح دو نیست مایکروسافت تنها دو صفحه نمایش دستگاه. این شرکت همچنین برنامه ریزی در انتشار این سطح Neo بزرگتر دوگانه روی صفحه نمایش کامپیوتر. آن را در اصل قرار است منتشر شود در سال 2020 در کنار این دو اما تلاش های توسعه تغییر و دستگاه پس از به تاخیر افتاده است.

هنوز هم نسبت به سطح Neo آن کاملا متفاوت است. نئو خواهد بود به مراتب قوی تر برای یک زن و شوهر از دلایل.

اولین Neo اجرا می شود تمام عیار نسخه از ویندوز به طور خاص طراحی شده برای صفحه نمایش دو دستگاه شناخته شده به عنوان ویندوز 10X. این اجازه می دهد تا شما را به اجرای کامل حیطه برنامه های ویندوز از جمله Win32, Microsoft Store, مترقی, برنامه های تحت وب و Universal Windows Apps. آن را کامل لپ تاپ های جایگزین زمانی که شما می خواهید آن را به. نئو سهام مشابه طراحی شاسی به این دو اما این دو 9 اینچ صفحه نمایش است که گسترش به کل از 13.1 اینچ از صفحه نمایش املاک و مستغلات.

نئو نیز با استفاده از اینتل Lakefield پردازنده در زیر هود که باید قادر به outmuscle این دو کاملا کمی است.

ویراستاران’ توصیه های

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im