مطمئن شوید که به نظر می رسد مانند تلویزیون اپل+ می خواهد به جدید HBO

عکس: Gizmodoبه عنوان HBO محور به هر آنچه که آن را تلاش برای به رسیدن به آن, messy, جدید, جریان, خدمات Max اپل.

توسط DOSTEMANSALAM در 9 خرداد 1399
Illustration for article titled Sure Seems Like Apple TV+ Wants to Be the New HBO
عکس: Gizmodo

به عنوان HBO محور به هر آنچه که آن را تلاش برای به رسیدن به آن, messy, جدید, جریان, خدمات Max اپل. به نظر می رسد برای خرید محتوا و استعداد برای کمک به آن را به یک standout غول پیکر در جریان کیفیت—جدید HBO در حال حاضر اگر شما خواهد شد. شما می دانید پس از AT&T به نظر می رسد قصد کشتن یکی از واقعی.

تبلیغات

اپل همیشه می خواستم آن سرویس تلویزیون اپل+ به بزرگ با تمرکز بر کیفیت به جای تان شدیدا کردن یک تن از so-so محتوا به سطوح مختلف از موفقیت است. و در حالی که راه اندازی آن روز صف از اصل نمی شد به خصوص ذهن دمیدناپل در هفته های اخیر نشان داد که این تلاش به خودی خود یک جریان خدمات ارزش پرداخت برای. این هفته, چند رسانه گزارش داد که اپل تنظیم شده است را در مارتین اسکورسیزی قاتلان از گل ماه با بازی لئوناردو دی کاپریو و رابرت دنیرو—یک معامله است که گزارش هزینه شرکت در جایی در ballpark را از $180 میلیون دلار به 200 میلیون دلار با توجه به آخرین مهلتکه ذکر منابع آشنا با این موضوع.

این فیلم بر اساس David Grann غیر داستانی, کتاب قاتلان گل ماه: Osage قتل و تولد اف بی آی. با توجه به مهلت اپل قصد دارد به سرمایه گذاری و استودیوی خلاق پشت این فیلم اما پارامونت رسیدگی خواهد شد برای توزیع در سراسر جهان اکران. برترین گزارش هنوز برای ثبت نام در معامله.

تبلیغات

این دومین معامله بزرگ در هفته های اخیر نشان می دهد که اپل به دنبال به انجام بیشتر برای تنوع بخشیدن به محتوای آن خارج از خود اصل. در اوایل این ماه اپل جامعی از جنگ جهانی دوم نیروی دریایی کشتی درام تازیکه نوشته شده بود و ستاره های تام هنکس. برای 15 سال صدور مجوز قرارداداپل شایعه شده است که پرداخت می شود حدود 70 میلیون. نیز وجود دارد گزارش اپل به دنبال خرید, مسن, مطالب به گوشت گاو تا خدمات خود را بیش از حد.

در حال حاضر اپل در یک مکان عجیب و غریب که در آن تلویزیون+ گرفتار نشده به میزان آن احتمالا باید دلایل بی شمار است که احتمالا می تواند اجتناب شده است مانند کم حرف بازاریابی برای خدمات را نشان می دهد که واقعا کمک به فروش فیلم ها و سریال ها در راه همان است که آن را نشانی از کمک به فروش گوشی های. اما اپل نیز به سادگی نمی های زیادی داشته باشد نشان می دهد حتی ماه ها پس از آن راه اندازی, ساخت محتوای آن است که در حال حاضر در دسترس به مراتب آسان تر به انتقاد از بودن underwhelming—به خصوص از آنجا که اپل ساخته شده است مانند یک معامله بزرگ در مورد خدمات خود را قبل از راه اندازی. اپل در طول تاریخ می خواستم برای گفتن داستان بزرگ بدون در نظر گرفتن بسیاری از خطرات به ضرر آن است. اگر آن را می خواهد برای شروع برگشتاندن مردم به آن جریان خدمات به صورت جدی آن را به توقف تلاش برای همه چیز برای همه. و این احتمال وجود دارد که حتی اپل می داند که این مورد است.

اگر وجود دارد هر گونه پوکر بگویید که اپل می خواهد به انجام آنچه HBO را در جریان خدمات انجام فوق العاده خوب قبل از ورود Max, این استخدام کسی که کمک کرد HBO برنده جایزه ملک. در ژانویه اپل استخدام سابق HBO رئیس ریچارد Plepler در 5 سال قرارداد که قرار داده خواهد شد Plepler پشت چرخ به عنوان یک تولید کننده برای تلویزیون اپل+ پروژه.

به عبارت دیگر اگر AT&T قصد دارد به زور, HBO, زامبی, جریان, خدمات, خشک, حداقل ما یک امکان برای یک سرویس مایل به سعی کنید به تصرف خود HBO در حال حاضر شکوه سابق.

تبلیغات


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب