Substack فقط به طور تصادفی نشان داد آدرس ایمیل تن از کاربران

وای خدا: کسی که در Substack به طور تصادفی ارسال یک ایمیل به انفجار افشای آدرس ایمیل از کاربران متعدد.تبلیغاتSu

توسط DOSTEMANSALAM در 8 مرداد 1399

وای خدا: کسی که در Substack به طور تصادفی ارسال یک ایمیل به انفجار افشای آدرس ایمیل از کاربران متعدد.

تبلیغات

Substack یک اشتراک در خبرنامه خدمات است که به تازگی موفق به کسب مقدار زیادی از تبلیغات مثبت برای ارائه یک خانه برای روزنامه نگاران و دیگران به ساخت مستقل مخاطبان در یک دوره تعریف شده توسط اخراج های دسته جمعی در رسانه ها. پس از آن می تواند با دقت اظهار داشت که به درستی مدیریت ایمیل است که کل کسب و کار. متاسفانه support@substack.com حساب ارسال به روز رسانی شرایط استفاده ناشر توافق و سیاست حفظ حریم خصوصی در عصر سه شنبه با استفاده از CC زمینه (که نشان می دهد آدرس ایمیل همه در یک موضوع) به جای استفاده از BCC زمینه (که شما می دانید... که نمی کند).

روشن نیست که آیا کاربران که دریافت CCs به جای BCCs سقوط به یک گروه خاص و یا چگونه بسیاری از وجود دارد اما یکی از ایمیل های زنجیره ای فرستاده به Gizmodo شامل 500 آدرس ایمیل شروع با حرف H به partway از طریق K است. یکی دیگر موجود مشابه سیل از ایمیل ها از جمله آنهایی که در ظاهر متعلق به آمازون مدیر عامل و جهان, ثروتمندترین مرد, جف بزوس, افراد مشهور, کارآفرین, Mark Cuban, سرمایه گذاری, سرمایه داری, Peter Thiel Sun Microsystems, co-founder Vinod Khosla فعال مدنی Deray Mckesson, اسنپ چت, مدیر عامل Evan Spiegel, Twilio مدیر عامل جف لاوسون و Getaround بنیانگذار جسیکا عقرب است.

تبلیغات

همه کسانی که آدرس ایمیل به نظر می رسد کار حساب. بسیاری از, اما نه همه آنها نیز به نظر می رسد در حال حاضر دانش عمومی. آن را نیز کاملا ممکن است که برخی از دریافت کنندگان امضا شد تا برای Substack توسط شخص دیگری. (این ایمیل ممکن است بزوس استفاده می شود به ثبت نام برای Substack کشیده تا فقط دو نتیجه در گوگل از خدمات نسل منجر شود و نشده است ارسال شده به توییتر اما این دقیقا یک stumper. بزوس نیز شناخته شده برای تشویق مردم به ایمیل او شخصا در رو به آدرسپس از آن مانند آن است یک راز یا نه.)

One of the email chains forwarded to Gizmodo, email addresses redacted.
یکی از ایمیل های زنجیره ای فرستاده به Gizmodo, آدرس ایمیل redacted.
تصویر: Gizmodo

دانستن آدرس ایمیل کسی بدیهی است که به طور مستقیم و نه سازش امنیت حساب—اما آن را به طور بالقوه در معرض این حساب به چیزهایی مانند تلاش های فیشینگ, نرم افزارهای مخرب, دادن تهدید و شکستن در تلاش با استفاده از هر کلمه عبور مشترک است که ممکن است نشان داد در قبل از نقض داده. که وجود دارد تقریبا هیچ راهی برای جلوگیری از ایمیل خودکار برداشتحتی اگر آدرس ایمیل در سوال بود هرگز برای عموم نوشته شده و یا به نحوی موفق به جلوگیری از شامل شدن در یک نقض داده ها.

نیز وجود دارد این مسئله است که Substack در حال حاضر ایجاد شده و تعداد نامعلومی از ایمیل موضوعات است که صدها نفر از مردم خواهد شد و می تواند پاسخ به احتمالا تحریک چه شده است به عنوان یک پاسخ Allpocalypse. پس آه موفق باشید با آن است.

تبلیغات

در بیانیه ای در توییتر Substack نوشت و آن را به سادگی ساخته شده است یک اشتباه بزرگ است که آن را به درست پس از "دسته اول" از ایمیل های بیرون رفت. آن نیز گفت: تنها یک "درصد" از کاربران قرار گرفتند.

تبلیغات

"در حالی که ما گرفتار خطا اوایل خیلی دیر شده بود برای جمع شدن که دسته اول. ما خیلی متاسفم این اتفاق افتاده و ما آگاه هستند از طنز" این شرکت اضافه شده. "این یک اصل اشتباه ما احساس بدی در مورد آن, و ما همه چیز را در قدرت ما هرگز به تکرار آن است."

Gizmodo رسیده به Substack نظر و ما را به روز رسانی اگر ما به عقب.

تبلیغات


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن