مطالعه می یابد که Facebook پر از Transphobes فقط به عنوان ما مشکوک


Illustration for article titled Study Finds That Facebook Is Full Of Transphobes, Just As We Suspected

عکس: دنیس Charlet (گتی ایماژ)

کسانی که شناسایی به عنوان بخشی از LGBTQIA+ جامعه اغلب اهداف online آزار و اذیتو کسانی که تهدید می باید عواقب کشنده. این نما جامعه به ویژه در چهره هدفمند حمله کردند که در حال اغلب غیر انسانی” یا “سوء استفاده” با توجه به یک مطالعه جدید از ناظر غیر انتفاعی Media Matters for America, و در برخی موارد تهدید کننده زندگی. و در حالی که سیستم عامل رسانه های اجتماعی ممکن است ظاهر چشم پوشی تراجنسی, آنها قطعا نمی ترسم برای ساختن یک جفتک سریع از آن.

تبلیغات

مطالعه در بر داشت که توسط و بزرگ مقالات و قطعه از محتوا است که انجام بهترین در Facebook به طور مداوم کسانی که مستقیما از جناح راست منابع. با توجه به مطالعه—که خار طریق 225 قطعه از محتوای ویروسی در ترانس و موضوعات مرتبط در سراسر پلت فرم—دوباره و دوباره, بالاتریناجرای قطعه با بیشترین thumbs up, نظرات یا سهام آمد از رسانه ها مانند Daily Caller یا روزانه سیم است که به طور منظم در حال حاضر نما مردم به عنوان پدیده به جامعهو نه فقط مردم.

با توجه به رسانه های مهم تیم 225 قطعه متصلب تا 66 میلیون تعاملات بین آنها بیش از طول یک سال. از کسانی که 66 میلیون دلار نزدیک به 66 درصد و یا بیش از 43 میلیون تعاملات—آمد از این راست ترین منابع. از سوی دیگر بیش از 15%—یا تقریبا 10 میلیون تعاملات—آمد از همجنسگرایان-تمرکز رسانه های

تبلیغات

اجازه دهید که کمی. اول ما می دانیم که از یک 2019 تحقیقات پیو نظرسنجی که Facebook است حتی نزدیک به تقسیم—35% و 34% به ترتيب در بین کاربران است که خود را در نظر بگیرید برخی از مرتب کردن بر اساس لیبرال و یا نوعی از محافظه کار است. اما ما می دانیم که از تحقیقات دیگر که کسانی که با یک محافظه کار خم هستند به مراتب بیشتر احتمال دارد برای به اشتراک گذاشتن (و سقوط) اخبار مقالات که تقویت خود موجود از نقطه نظر حتی اگر آنها sensationalistic یا کاملا debunkable. در سال 2016 یکی از کسانی پشت این نوع از قطعات NPR گفت به صراحت که این نوع مطالب “طول می کشد هرگز” در میان لیبرال جمعیت. “شما افشا و خنثی ظرف دو دیدگاه و پس از آن همه چیز فقط از نوع fizzles,” او توضیح داد.

با در نظر گرفتن این ناراحت کننده—هر چند نه بسیار تعجب آور—به شنیدن این که transphobic محتوای کاملا خرد کردن آن در سراسر Facebook. پس از همه محافظه کاران واقعا یک راز نگه داشته در مورد چگونه بد و ناخالص آنها پیدا کردن نما-مرتبط موضوعات کلی. و هنگامی که این گروه در حال خارش به اشتراک سمت خود را از داستان بیش از خود را متنوع تر در سمت چپ متمایل برادران شما دریافت شماره های شرح داده شده در این مطالعه است. اما چون خوب نیمی از آمریکایی ها دریافت حداقل برخی از اخبار خود را در Facebookکه بدان معنی است که بخش عمده ای از مردم در حال خواندن داستان در مورد جامعه فراجنسیتی که دوباره رنگ آنها را به عنوان بد leches در جامعه به جای فقط مردم عادی زندگی خود را به زندگی عادی.

بیست و یک transgendered مردم شده اند به قتل رسیده در این سال. منt را دشوار است به دقت با لینک مستقیم میان گسترش transphobic مقالات در Facebook و خشونت علیه جامعه فراجنسیتی اما این طرز فکر است که به وضوح یکی از خطرناک.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net