فانتزی, Sagas به تماشا و بازی رتبه بندی توسط چه خوب خود را Florence + The Machine همکاری بود

یک شوالیه هفت پادشاهی و جادو ملکه.تصویر: HBO, عکس: Noam Galai/Stringer (گتی ایماژ)گاهی اوقات شما فقط در خلق و

توسط DOSTEMANSALAM در 6 خرداد 1399
A knight of the Seven Kingdoms, and her sorcerer queen.
یک شوالیه هفت پادشاهی و جادو ملکه.
تصویر: HBO, عکس: Noam Galai/Stringer (گتی ایماژ)

گاهی اوقات شما فقط در خلق و خوی برای شیرجه رفتن به جهان خارق العاده از آنجا که شما می خواهید شمشیر و جادوگری, موجودات جادوییو یا بهانه ای برای فرار از واقعیت است. وجود دارد بنابراین بسیاری از آن هر چند فکر ما به شما ارائه یک مقدار خاص تر subgenre از رسانه ها به شیرجه رفتن به: فانتزی طریق رسانه...نوازنده فلورانس ولش?

تبلیغات

من قصد دارم به سطح شما اینجا دوستان—من نمی خواهد در واقع توصیه می کنیم شما را تماشا و یا بازی چند تا از مطالب موجود در این لیست است. اما آنها متحد بطور خاص و پیوند مشترک: آنها تمام کردم Florence + The Machine همکاری که واقعا خوب هستند چرا که به خوبی آن را Florence + The Machine.


5) The Twilight Saga: Eclipse

پور یکی برای تیم یعقوب با یکی از watchable با گرگ و میش , فیلم, اما در روند دریافت بسیار مناسب و معقول بیت از فلورانس در روند ؟ عادلانه می کند. فقط شاید نگه نمی خواهید بعد از این مگر اینکه شما می خواهید لعنت نوزادان و هیچ Florence + The Machine. که به نظر می رسد مانند یک نتیجه بد!

تبلیغات

4) سفید برفی و شکارچی

یک کریستن استوارت خودرو برمی گردد به این لیست و مناسب یکی دیگر از Florence + The Machine collabo. این است که قطعا قوی تر آهنگ از "سنگین در آغوش خود" اگر فقط به این دلیل آن را Florence Welch در بهترین مطلق مزخرف و مزخرف برگزار می شود یادداشت ها و بسیاری از روح خوبی است. در خور آن است که آن را برای قوی تر فیلم البته هنوز هم در "آه خدای من این وحشتناک است اما همچنین بهترین نوع از watchable با سطل زباله" دسته ما بودند و با تحت الشعاع قرار دادن.

3) بازی تاج و تخت' فصل آخر

منظور من در واقع نه ابدا. نیست. شاید تماشای مثل چهار فصل به جای. اما که جنی از Oldstones پوشش می دهد ؟ باور نکردنی. این تنها چیز خوب در مورد بازی تاج و تخت' فصل نهایی که نیست Brienne گرفتن او دلیل این واقعیت است که آنها هر دو اتفاق می افتد در همان قسمت یک برکت و رحمت است. خوب شاید تماشای این قسمت و هیچ چیز دیگری. خدا را به یاد داشته باشید هنگامی که ما فکر می کردم که آهنگ ورود ممکن است ماده?

تبلیغات

خدا را به یاد داشته باشید هنگامی که ما فکر می کردم هر آن ممکن است مهم است ؟ حداقل این آهنگ را درخشان. جایزه: فصل دو تریلر که مورد استفاده "هفت شیاطین" کاملا.

2) Final Fantasy XV

این بازی ؟ آن را خوب است. بسیار طولانی و شاید بیش از حد طولانی ، خوب پسرخوب bros. آنها چاقو هیولا و رفتن در راه سفر و گاهی اوقات گوش دادن به Final Fantasy آهنگ ها در رادیو ماشین. این ماشین می تواند پرواز کندچون فاینال فانتزی.

تبلیغات

از فلورانس آلبوم تلفیقی گفت: خوب Bros می توانید گوش دادن به خود به رادیو ماشین چند ؟ قاتل. آهنگ ساخته شده برای بازی "بیش از حد است هرگز به اندازه کافی" و "من خواهد بود" بزرگ اما که "Stand By Me" پوشش برنده واقعی است.

1) Dragon Age II

در حالی که من shitposting من نیز ممکن است به شما یادآوری از من به صراحت نظر درست است که Dragon Age II نیست فقط خوب, در واقع, اما بهترین سن اژدها بازی. شخصیت های جذاب (به جز Anders که داره ولی حداقل شما می تواند او را بکشند برای مکیدن). جذاب اگر ناقص تلاش برای گفتن کوچکتر مقیاس صمیمی فانتزی داستان پس از نسخه اصلی جهان پوشا حماسه داستان آخرالزمانی تهاجم هیولا. و بالاتر از همه فوق العاده خوب نسخه از "من نه با شما تماس دروغگو" است که نقش بیش از اعتبارات و hilariously نسبت داده شده به عنوان آهنگ تم بازی را غیر قابل اعتماد راوی و حزب عضو Varric Tethras Dwarven بارد.

تبلیغات

آن را فریب داد که بالاترین رتبه فلورانس پیگیری در این لیست است که فقط یکی از این گروه ها با پس زمینه ترکیب از DAII's آهنگساز Inon Zur? شاید. فراموش کنم ؟ هیچ. این قوانین درست مثل Dragon Age II.

تبلیغات


برای اطلاعات بیشتر مطمئن شوید که شما به دنبال آن هستید با ما در ما Instagram @io9dotcom.

تبلیغاتtinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net
آخرین مطالب