استودیو دخالت نگهداری سو طوفان از بودن در 2015 فوق العاده چهار مدیر می گوید: Josh Trank


From 2015's Fantastic Four. Or, the DVD cover, anyway.

از 2015 را فوق العاده چهار. یا دی وی دی را پوشش دهد به هر حال.
تصویر: 20th Century Fox

Josh Trank, در این زمان در اطراف آزادی از آخرین فیلم Caponeشده باز تر از همیشه خود را در مورد مشکل تجربه کارگردانی بزرگ بودجه ابرقهرمان کرایه با فاجعه 2015 نسخه Fantastic Four. در حال حاضر او در حال فرانک در مورد نژاد سیاست از فیلم است.

تبلیغات

جانی طوفان در چهار عکس است که توسط Michael B. Jordan, اما در Trank اولیه مفهوم جانی نبود تنها سیاه عضوی از این خانواده است. همه آنها سیاه و سفید است. چه اتفاقی افتاده است ؟ به عنوان Trank توضیح داد: به حرفهایها از رنگاستودیو اتفاق افتاده است.

“وجود دارد بسیاری از بحث گفتگو شد که تا به حال پشت صحنه است. من بیشتر علاقه مند در یک سو طوفان سیاه جانی طوفان و فرانکلین طوفان” Trank گفت. “اما هنگامی که شما در حال برخورد با یک استودیو در یک فیلم مانند که هر کس می خواهد به نگه داشتن ذهن باز به مانند که ستاره های بزرگ در حال رفتن به. ‘شاید آن خواهید بود مارگوت رابی” یا چیزی شبیه به آن. اما هنگامی که آن را به آن آمد من در بر داشت بسیاری از بسیار سنگین مقاومت مواجه, دختر سیاه و زن در آن نقش… وقتی که من به عقب نگاه کنید که من باید فقط راه می رفت وقتی که تحقق نوعی به من رسید و من احساس خجالت در مورد که من فقط از اصل. زیرا کسانی که نه ارزش من برای ایستادن در زندگی خود من; آن را ندارد و ارزش پس از آن و یا تا به حال برای من. چون من کسی هستم که همیشه در مورد ایستادن برای آنچه باور دارم حتی اگر آن را به معنی سوختن زندگی حرفه ای من است. من احساس می کنم بد است که من آن را به حصیر با موضوع است. من احساس می کنم شکست خورده در این راستا است.”

تبلیغات

Trank نمی رفتن به جزئیات در مورد این که چرا استودیو عقب رانده خیلی سخت است اما به نظر می رسد مانند چشم انداز داشتن بیش از یک شخصیت در یک ابرقهرمان حق رای به طور سنتی به تصویر کشیده شده که همه سفید بود و گفتهدر آن زمان بیش از حد برای 20th Century Fox. اگر دقیق آن را نمی خواهد تعجب—تعصب در برابر سیاه و سفید بازیگران در هالیوود و به ویژه سیاهاست که به خوبی مستند شده است. در حالی که این تعصبات ممکن است بهبود حاشیه در چند سال گذشته در هالیوود, این ایده از یک استودیو رد یک زن قهرمان فوق العاده قابل قبول است.

به عنوان Trank توضیح می دهد که در این صورت باید لحظه ای او می دانست که چهار فوق العاده بود محکوم پروژه. آن می ایستد به همین دلیل: اگر مدیران استودیو در حال حاضر اجازه دهید به تعصبات نژادی خود را در راه از کیفیت فیلم خود را, آنها احتمالا نمی مراقبت در مورد کیفیت فیلم خود را به طور کلی.


برای اطلاعات بیشتر مطمئن شوید که شما به دنبال آن هستید با ما در ما Instagram @io9dotcom.

تبلیغات

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>