استارباکس فروش غیر ممکن سوسیس صبحانه ساندویچ در آمریکا

استارباکس از امروز شما می توانید یک گیاه بر اساس صبحانه ساندویچ ساخته شده با غیر ممکن است موا

توسط DOSTEMANSALAM در 4 تیر 1399
Starbucks' Impossible sausage sandwich
استارباکس

از امروز شما می توانید یک گیاه بر اساس صبحانه ساندویچ ساخته شده با غیر ممکن است مواد غذایی را تقلید سوسیس در اکثر استارباکس مکان در ایالات متحده. با توجه به این که استارباکس بیش از 15,000 ما مکان و که غیر ممکن است مواد غذایی نیز یک قرارداد امضا شده با برگر کینگ در اوایل این هفته به نظر می رسد غیر ممکن است مواد غذایی خواهد بود و فروش زیادی از گوشت صورت روزانه.

استارباکس صبحانه ساندویچ شامل خواهد شد غیر ممکن است سوسیس همراه با یک قفس-رایگان تخم مرغ سرخ شده و پنیر چدار خدمت در نان, ciabatta. این بخشی از استارباکس' تابستان منو که همچنین شامل دو سرد-گزینه های دم کردن قهوه با شیر بادام فوم. استارباکس می گوید این تغییرات بازی به اهداف خود به یک محیط زیست دوستانه منو و تبدیل شدن به "منابع مثبت است."

"استارباکس" تعهد به اضافه کردن بیشتر مواد گیاهی به آن منو یک معیار جدید برای شرکت های بزرگ گفت:" پاتریک قهوه ای, غیر ممکن است غذاهای موسس و مدیر عامل شرکت.

قبلا استارباکس همکاری فراتر از گوشت را مشابه صبحانه ساندویچ به مشتریان در کانادا. معلوم نیست چرا استارباکس تصمیم غیر ممکن است غذاهای خود را برای فصلی منوی تماس با ما. این دو شرکت در یک مسابقه به ادعای فضا در آزمایشگاه رشد تقلید بازار گوشت با غیر ممکن است غذاهای نوشتن معاملات با دیزنی, Kroger و برگر کینگ و فراتر از آن گوشت پیوستن به نیروهای با KFC, carl's Jr., Hardee است و مک دونالد.

در این مقاله: گیاهی, سوسیس, تقلید گوشت غیر ممکن است غذاهای غیر ممکن است استارباکس سازگار با محیط زیست, اخبار, دنده
همه محصولات توصیه شده توسط Engadget انتخاب شده توسط تیم تحریریه مستقل از شرکت مادر. برخی از داستان های ما شامل لینک های وابسته. اگر شما خرید چیزی را از طریق یکی از این لینک ها ممکن است ما کسب یک کمیسیون های وابسته.


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن