Star Trek: پیکارد را سرپا نگه داشتن کارشناسی ارشد مذاکرات روند پشت گرفتن پیکارد آینده فقط حق


Old props made new.

قدیمی, غرفه های ساخته شده جدید.
تصویر: CBS

Star Trek: پیکارددر اول فصل تا به حال یک فرصت ویژه است. این اولین بار بود روشن ترین تصویر از پست-Nemesis آینده از ستاره بازحمت حرکت کردن جهان و مانند آن تا به حال این فرصت را به تعریف که جهان از هر موضوعی چشم انداز و زیبایی شناسی یک. زیبایی شناسی در حال روی حیله و تزویر چیز است: چگونه به تعادل قدیمی با جدیدو پیدا کردن اشیاء و طرح به جمعیت جهان که در حال معنی دار و جالب به در نگاه کنید ؟

تبلیغات

که یک کار است که خاص در رابطه با اشیاء از پیکارد‘s, آینده, از یک سرپا نگه داشتن استاد و سرپا نگه داشتن استاد برای پیکارد منs مردی به نام جف لومباردی. در یک فیلم بزرگ است لومباردی مذاکرات به StarTrek.com در مورد تجربه او تا به حال کار بر روی فصل اول نشان می دهد. او اجرا می شود مشاوره با سر پاتریک استوارت و پیکارد تیم خلاق در غرفه های مختلف و طرح های بصری برای نشان می دهد و چگونه او برای کمک به به این آینده یک هویت است که احساس سازگار با آنچه قبل از در حالی که هنوز در حال جالب در حق خود است.

در جالب ترین بخش از این مصاحبه لومباردی, مذاکرات در مورد کار آنها صرف شده در این غرفه با استفاده از داده ها مانند بدن نشان داده شده است به پیکارد در اوایل نشان می دهد. ظاهرا به جای بازسازی جدید غرفه لومباردی و تیم تولید به دنبال اصلی غرفه های مورد استفاده برای داده در نسل بعدییک تلاش است که مورد نیاز برای پیدا کردن و تماس با جمع به آنها غرفه شده بود به حراج گذاشته شده است. بدن که به نظر می رسد نشان می دهد ساخته شده است همان کسانی که غرفه عملا ویرایش نشد. سن و فروپاشی نشان داده شده است که به سادگی ناشی از سن است.

تبلیغات

لومباردی همچنین در مورد روند ایجاد کمد لباس و اشیاء مورد استفاده توسط پیکارد خود یک فرایند است که درگیر او و تیم خلاق قرار دادن با هم یک لیست از انتخاب و دادن استوارت نهایی انتخاب کنید. که حس می کند به عنوان او کسی است که باید به طور مستقیم ارتباط برقرار کردن با آنها. آن را قابل توجه چگونه مشارکتی روند لومباردی توصیف است و آنچه قابل توجه اما گمنام نقش سرپا نگه داشتن کار نقش در کمک به بازیگران مانند استوارت پیدا کردن و تجسم شخصیت خود را.

Star Trek: پیکارددر اول فصل در دسترس است در CBS همه دسترسی و فصل دوم در راه است.


برای اطلاعات بیشتر مطمئن شوید که شما به دنبال آن هستید با ما در ما Instagram @io9dotcom.

تبلیغات

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>