ماهی مرکب طبیعت آتش بازی

بسته به جایی که شما زندگی می کنند شما ممکن است صفر اشتها برای آتش بازی نشان می دهد در حال حاضر. آن شده است یک

توسط DOSTEMANSALAM در 15 تیر 1399

بسته به جایی که شما زندگی می کنند شما ممکن است صفر اشتها برای آتش بازی نشان می دهد در حال حاضر. آن شده است یک سال پس چرا باز این روز استقلال (و یا به طور منظم شنبه برای غیر آمریکایی ها) با طبیعت آتش بازی با همه فن حریف موجودات از عمق دریا ؟

ما طرفداران بزرگ از کار اشمیت اقیانوس موسسه اینجا را در Earther. موسسه ماموریت به استفاده از تکنولوژی های برتر برای کشف مکان های از راه دور در جهان—اعماق اقیانوس—و به اشتراک گذاری تحقیقات خود را با دانشمندان و مخاطبان در سراسر جهان است. بازدید گذشته عبارتند از: خیره کننده در اعماق دریا مرجان, underwater آتشفشانو هر چه این عجیب و غریب squiggly چیز است.

تبلیغات

تنها حدود 20% از کره زمین را اقیانوس ها در حال نقشه برداری در مقایسه با 100 درصد از سطح ماه را ساخت موسسه کار همه مهم تر به آب و هوا دانشمندان در تلاش برای کشف کردن چه می آید بعدی برای این سیاره است. اما تحقیقات خود را نیز می تواند به عنوان یک مرهم برای ما سرخ شده مغز و کتک روان.

نشستن و استراحت و منطقه را به ما 11 دقیقه حلقه برجسته ترین هیپنوتیزم و زیبا در اعماق دریا مخلوقات مجموعه به آرام ترین مربا ما می تواند پیدا کردن در انبار ما کتابخانه موسیقی.

تبلیغات

دریا عمیق است یک جای خوب می شود.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im
آخرین مطالب