Spotify در مبادله جو روگان پادکست به عنوان آخرین آن منحصر به فرد

Michael S. شوارتز از طریق گتی ایماژ Spotify اضافه شده است یکی دیگر از عمده پادکست به فایل ها

توسط DOSTEMANSALAM در 31 اردیبهشت 1399
joe rogan
Michael S. شوارتز از طریق گتی ایماژ

Spotify اضافه شده است یکی دیگر از عمده پادکست به فایل های صوتی خود را جنگ قفسه سینه: این Joe Rogan Experience. در سپتامبر 1st, نشان خواهد رسید در Spotify در برای اولین بار با تمام کاربران (از جمله کسانی که در رایگان ردیف) نیاز به دسترسی به کامل JRE بایگانی. در برخی از نقطه قبل از پایان سال این پادکست را تبدیل به یک Spotify منحصر به فرد.

این ویدئو نسخه از پادکست نیز در حال حرکت به Spotify (که آغاز شده تست پادکست های ویدئویی در این ماه) به عنوان بخشی از چند سال مقابله. نشان می دهد کانال یوتیوب فعال باقی خواهد ماند اما روگان گفت: آن را تنها میزبان کلیپ به جای قسمت کامل. او را نیز حفظ کنترل کامل خلاق و مالکیت JRE.

مشاهده این پست در Instagram

یک پست به اشتراک گذاشته شده توسط جو روگان (@joerogan) در

با حدود 190 میلیون دانلود در هر ماه از ماه آوریل گذشته JRE یکی از محبوب ترین پادکست ها بر روی این سیاره پس از آن بزرگ را برای Spotify در. این شرکت گفت: JRE ) است-جستجو برای پادکست بر روی پلت فرم خود را برای مدت زمان طولانی. روشن است که Spotify در است امید به استفاده از فریب JRE برای حلقه در بیشتر کاربران و مشترکین.

این آخرین گام عمده به پادکست برای Spotify در. در اوایل این ماه آن را خریداری رینگر به تقویت آن تخته سنگ از ورزش و سرگرمی ارائه شده و در سال 2019 آن را امضا کنند' تولید شرکت به یک پادکست منحصر به فرد مقابله. این شرکت نیز به دست آورد پادکست تولید کنندگان سوراخ کردن رسانه ها و Parcast و همچنین به عنوان برنامه ایجاد لنگر.

در این مقاله: کسب و کار, پادکست, پادکست joerogan spotify در, joe rogan experience, joeroganexperience جو روگان, اخبار, سرگرمی
همه محصولات توصیه شده توسط Engadget انتخاب شده توسط تیم تحریریه مستقل از شرکت مادر. برخی از داستان های ما شامل لینک های وابسته. اگر شما خرید چیزی را از طریق یکی از این لینک ها ممکن است ما کسب یک کمیسیون های وابسته.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن