نقطه ربات سگ شگفت انگیز است اما نگاه کنید که تا چه حد آن را به

بوستون دینامیک قابل ملاحظه ای متنوع نقطه ربات در حال حاضر در کل فروش برای دلار سرد 74,500. در حالی که آن را

توسط DOSTEMANSALAM در 28 خرداد 1399

بوستون دینامیک قابل ملاحظه ای متنوع نقطه ربات در حال حاضر در کل فروش برای دلار سرد 74,500.

در حالی که آن را امکان پذیر می تواند تبدیل به کسی که بسیار گران قیمت و جایگزینی برای dearly departed سگ حیوان خانگی این شرکت آمریکایی است که در واقع با هدف ربات بسیار پیشرفته در طیف وسیعی از صنایع است.

ما در حال حاضر دیده می شود نقطه آمد و رفت و مسائل خود را در یک مزرعه در, یک سایت ساخت و ساز و در یک بیمارستان و یک نگاهی به آخرین تصویری (بالا) موظف است به التماس کردن به بی شمار از ایده های دیگر برای انجام وظایف است که می تواند به راحتی انجام شود.

چگونه آن را تغییر

نقطه به وضوح آمده است یک راه طولانی از روزهای اولیه خود را به عنوان یک clunkier بسیار کمتر زیرک ماشین. بوستون دینامیک پرده برداری از یک نسخه اولیه از نقطه در سال 2015 اما ویدئوها از آن تلاش های قبلی در ساخت یک ربات رو فاش علاقه به رفتن حداقل 11 سال است.

برای نمونه LittleDog پرده برداری در سال 2009. LittleDog که نگاه کردن به آن به راحتی می تواند نامیده شده است BigCockroach بود فوق العاده-نسخه ساده از نقطه. در اینجا شما می توانید آن را ببینید مقابله با برخی از روی حیله و تزویر زمین ...

بعد از همان سال ما ملاقات ابعاد این ربات که شما باور یک نسخه بزرگتر از LittleDog ...

LS3 که به نظر می رسد در سال 2012 تا به حال یک پیاده روی سبک کمی بیشتر یادآور امروز نقطه ...

و پس از آن وجود دارد WildCat, که, خوب, نوع وحشتناک ...

در سال 2015 بوستون دینامیک نشان داد نقطه برای اولین بار و هر کس بسیار تحت تاثیر قرار گرفت ...

... به جز زمانی که آن را به این ...

همه نقطه جدید که بسیار شبیه به طراحی فعلی به نظر می رسد در سال 2017, و آن را طولانی نیست قبل از آن را به دست آورد فراست به حرکت مستقل ...

یک ویدیو پس از آن نشان داد استحکام آن ...

آخرین نسخه از نقطه ویژگی های بالا با سرعت 3 مایل در ساعت است و می تواند تا 90 دقیقه یک شارژ. آن را به یک برنامه ریزی API برای بهبود تطبیق پذیری 360 درجه دوربین برای اجتناب از برخورد با موانع و مکان های نقشه برداری و دو پورت به صورت محموله به کمک آن انجام وظایف خاص. هفت در دسترس هستند در راه اندازی هزینه از $1,275 به $34,570.

نقطه می تواند مستقل و یا از راه دور اداره می شود و می توانید به مکان های که می تواند انسان نیست (فکر می کنم تابش دود زمین به چالش کشیدن). آن را همچنین می توانید یک ضربه است که بسیاری از ما در بیمارستان و برنده شکایت نیست اگر آن را مرطوب می شود و یا اجرا می شود انرژی (باتری قابل جابجایی). این کار می تواند به عنوان بخشی از یک تیم از نقاط حمل بارهای سرگرم کند. آن را حتی مودبانه باز کردن درب برای شما به عنوان شما وارد یک اتاق. و به عنوان شما را ترک و پس از شما آموخته ام که آن را گرفته و کار خود را.

ویراستاران' توصیه هایtinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب