Spieth را رکود گیج کننده را یکی از پنج سال از جادویی کارشناسی ارشد پیروزی

در آوریل 12, 2015, Jordan Spieth تکمیل یکی از مهمترین چشمگیری درخشان در اجرای گلف تاریخچه.در سن 21, Spieth نه

توسط DOSTEMANSALAM در 24 فروردین 1399

در آوریل 12, 2015, Jordan Spieth تکمیل یکی از مهمترین چشمگیری درخشان در اجرای گلف تاریخچه.

در سن 21, Spieth نه تنها برنده استادان او کنترل می شود این مسابقات از آغاز تا پایان تبدیل سیم به سیم ویکتور در آگوستا ملی پس از ریموند فلوید در سال 1976 و مقید ثبت نمره 18 زیر مجموعه داشتن معیار جدیدی را از طریق 36 و 54 سوراخ.

جوان تگزاس را با موفقیت و 12 ماه پس از او به پایان رسید دوم در اولین بازی در همان رویداد نشان داده که بیشتر چشم نواز موفقیت دستیابی به موفقیت در عمده پس از تایگر وودز' 1997 کارشناسی ارشد پیروزی.

و در حالی که آن زمان جنگل بیش از دو سال به ثبت نام دومین پیروزی در یکی از گلف برتر strokeplay حوادث Spieth در زمان خود فرصت بعدی فقط 10 هفته بعد حسن چشمگیر ایالات متحده باز پیروزی در Chambers Bay.

که بلافاصله پس از این مسابقات به نظر می رسید معقول و منطقی به فرض Spieth - جوانترین بازیکن برای برنده شدن دو رشته از ژن Sarazen در سال 1922 - را تا پایان با هشت یا 10 یا حتی 15 تا نام خود را.

او قرار بود آشکارا بهتر از هر یک از همسالان خود در حالی که او نیز افتخار باور نکردنی اعتقاد خود و در حال حاضر اثبات شده خود را بیش از قادر به ارائه تحت فشار زمانی که بسیاری از دیگران اغلب با شک و تردید عمل.

Spieth ادامه داد: به اکسل در مانده از 2015. پس از آمدن agonisingly نزدیک به تکمیل مرحله سوم از بی سابقه تقویم گرند اسلم به عنوان او به پایان رسید یک شات در خارج از بازی کردن در فضای باز در سنت اندروز او به پایان رسید دوم در آمریکا PGA قهرمانی به دور خیره کننده سال در رشته های.

پیروزی در تور قهرمانی دنبال کرد و او به پایان رسید مبارزات انتخاباتی به عنوان FedEx برنده جام جهانی شماره یک و PGA Tour بازیکن سال.

این خلاصه ای از Spieth را annus mirabilis باید یک چیز روشن است. در گذشته نسبتا اخیر او یک مرد قادر به هدف قرار دادن نوعی از ارتفاع چند تا کنون برسد.

با که در ذهن, آن را سخت به توضیح دهد که چگونه همان مرد اکنون نشسته 56 در رتبه بندی جهان در سطح بالا ورزش را اجرا وقفه با هیچ پیروزی را به نام خود برای تقریبا سه سال و چند گرانبها معنی دار چالش برای عناوین در همان دوره است.

هر عاشق گلف آشنا خواهد بود با آن دیوانه کننده یو پی اس و فراز زندگی. وجود دارد چند ورزش دیگر که در آن رقبا حتی در سطح نخبگان و تجربه چنین شدید نوسان اقبال از هفته به هفته و حتی روز به روز.

بررسی آنلاین از هر گونه اخیر PGA یا اروپا تور رویداد و شما را ببینید نمونه های بی شماری از بازیکنان تیراندازی 66 یک روز و 75 بعدی و یا بالعکس. برای کسانی از ما کمتر با استعداد نمرات ممکن است بالاتر اما اصل اساسی باقی مانده است - یک آخر هفته روشن است, توسط امیدوار کننده دور از 82 به بعد به عنوان خوب به عنوان خراب 96.

ادامه موضوع آن است که به دور از غیر معمول برای کسی که به دست برش در یک توالی از رویدادهای قبل از بازگشت بالا-10 پایان و یا شاید حتی یک پیروزی خارج از هیچ جا. لیست کسانی که تحمل طولانی مدت نرخهای پایین در فرم و یا انفجار ناگهانی از شکوه و عظمت است طولانی یکی.

حتی پس از چند گلف اسلامپ در دهه های اخیر می شده اند بیشتر تعجب آور و یا غیر منتظره از Spieth فعلی اسلاید.

بسیاری را به هاله شکنانه تجربه 2016, کارشناسی ارشد, هنگام تکان دهنده سقوط از پنج روشن با نه بازی فعال دنی Willett به ادعای شکوه به عنوان یک عامل مهم.

اما Spieth پشت در بود برندگان دایره زیر ماه - triumphing در Dean & DeLuca دعوتی - و شیاطین از او کارشناسی ارشد بحران نگاه شده است exorcised در سال 2017 وقتی سه گلوله سرب در دور نهایی باز کردن در رویال Birkdale تنها به گزاف گویی در احساسی و عاطفی, مد, بعید است نجات یک دیو از وحشی ترین سیستم در 13 و پس از آن بازی آینده چهار سوراخ در پنج زیر به انکار مت Kuchar.

که سوم عمده عنوان کمک Spieth پایان سال دوم در رتبه بندی اما از آن شده است در سراشیبی زمان.

سه سوم قرار داده شده پس از اتمام آن دو آمد و در رشته - نشان دهنده بهترین تلاش خود را بیش از گذشته دو به اتمام فصل. قبل از تعلیق این سال را به گلف, تقویم Spieth پنج شروع می شود در سال 2020 به همراه داشت شوم نتایج: یک کراوات برای نهم یکی از دست رفته قطع و سه دادن بین 55 و 59.

خواسته افکار خود را در Spieth عدم موفقیت های اخیر کریس DiMarco - سه زمان اصلی نفر دوم که معروف آمد دوم به جنگل در آگوستا 15 سال پیش گفت: آمار انجام: "این اعتماد به نفس - وجود دارد بدون شک در مورد آن است.

"او در بالا. او نیز بود, مسلما برای سه سال شاید بهترین ور رفتن معمولا همیشه و آن را سخت به نگه دارید تا. آن را سخت به حفظ آن است. که هر توپ رفتن نیست در سوراخ مثل شما استفاده می شود برای دیدن شما نمی خواهید را به نفع خود به همان اندازه و پس از آن وقتی اتفاق می افتد که اعتماد به نفس خود را پایین می رود کمی. و در حال حاضر همه از ناگهانی به جای رقیب برای مسابقات شما در حال تلاش برای کاهش و شما در حال تلاش برای دریافت خود را به مشاجره.

"آن را به عقب می آیند. او را به اجازه دهید آن اتفاق می افتد او را به دریافت کنید که اعتماد به نفس برگشت. او برای جلوگیری از گوش دادن به همه است و فقط به بازگشت به آنچه در اردن می داند که باعث می شود اردن و سپس رفتن از وجود دارد."

به عنوان منتظر عمده این دهه همچنان نوستالژی شده است منظور از این روز برای بسیاری از طرفداران ورزش های مختلف کارهای بزرگ از سال های گذشته شده بازبینی در غیاب عمل زندگی می کنند.

هنوز هم تنها 26, Spieth در حال حاضر دارای یک کاتالوگ با شکوه پیروزی شایسته طولانی مدت انعکاس. پنج سال از با شکوه عمده دستیابی به موفقیت او خواهد شد و امید آن را طولانی نیست قبل از اینکه او می تواند یک بار دیگر درخشش در بزرگترین مرحله است.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن