Spieth را تکذیب کرد ace به دلیل COVID-19 اقدامات ایمنی

لس آنجلس (AFP) - Jordan Spieth بازگشت به مسابقات گلف در روز پنج شنبه تأکید شد با سه بار برنده اصلی سقوط قربانی

توسط DOSTEMANSALAM در 12 اردیبهشت 1399

لس آنجلس (AFP) - Jordan Spieth بازگشت به مسابقات گلف در روز پنج شنبه تأکید شد با سه بار برنده اصلی سقوط قربانی جدید اقدامات ایمنی در محل قرار داده به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس.

Spieth در یک گروه با بازنشسته NFL ستاره تونی Romo به عنوان او و دیگر PGA Tour جوانب teed آن را بدون تماشاگر دعوتی رویداد خیریه در دالاس.

Spieth رد شد یک سوراخ در یک در پر و سه 110-حیاط 17 بعد از توپ را روی گوه شات پرواز مستقیم به جام جهانی تنها به آن ضربه های پلاستیکی قرار دادن و گزاف گویی کردن و رول را به یک آب خطر.

توپ نمی چسبد چرا که سازمان از Maridoe سامری صندوق دعوتی درج اجتماعی فاصله اسلاید های پلاستیکی به هر جام برای حفاظت بنابراین بازیکنان نمی خواهد که به خم شدن و تا کنون برای بازیابی توپ خود را.

Spieth گفت: ESPN.com او نمی تواند به یاد داشته باشید که تاریخ دقیق از آخرین سوراخ در یک.

"این هرگز به سمت چپ پرچم" Spieth گفت. "من می دانستم که رفتن به زمین در جایی در اطراف سوراخ. این یکی از اولین من احتمالا سه یا چهار سال. من نوعی تا به حال سه یا چهار سال رگه که در آن من تا به حال چند و من بسته شده اند در حالی که برای.

"من قصد دارم به آن شده. آن را یکی از کسانی که در آن آن را به احتمال زیاد خواهد ماند ، امیدوارم این یک فال خوب."

Spieth بازی فقط یک دور از مسابقات به جمع آوری پول برای از کار ویلچرهای گلف پیوستن به Romo گروه در روز پایانی 54 سوراخ رویداد.

در تلاش برای جلوگیری از گسترش COVID-19 رویداد بازی بود بدون گالری و بازیکنان اجازه نداشتند به ویلچرهای. گلف بازان نیست مجاز به حذف flagsticks و هیچ چنگک جمع کردن مورد استفاده قرار گرفت در پناهگاه.

چرا که او فقط یک دور Spieth تا به حال هیچ شانسی برای برنده شدن در این رویداد است. که افتخار رفت و به PGA Tour rookie Scottie Scheffler که به پایان رسید پیش از نروژ ویکتور Hovland و خواهد Zalatoris. Scheffler شات نهایی-دور 67 به نفع خود ،tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب