پلیس اسپانیا مجسمه نیم تنه باند است که گفته می شود حاوی مقوا تولید جعبه با کوکائین

تصویر: پلیس ملی (https://twitter.com/policia/status/1260486181218811905)بین المللی عملیات به رهبری مقامات اسپا

توسط DOSTEMANSALAM در 25 اردیبهشت 1399
Illustration for article titled Spanish Police Bust Gang That Allegedly Infused Cardboard Produce Boxes With Cocaine
تصویر: پلیس ملی (https://twitter.com/policia/status/1260486181218811905)

بین المللی عملیات به رهبری مقامات اسپانیایی به بازداشت 18 نفر از اعضای یک باند مواد مخدر در اسپانیا ، بلغارستان ، هلند و کلمبیا که به اتهام قاچاق کوکائین با جاسازی آن در مقوا.

تبلیغات

هر نگهبان, پلیس می گویند این تحقیقات متمرکز شد یک جنایتکار رفتن moniker "جراح" (شناسایی شده توسط محلی ES به عنوان Mauricio Vergara) که آنها ادعا می کنند با استفاده از کلینیک خود را به عنوان یک جبهه برای مبارزه با مواد مخدر در مذاکرات. این عملیات درگیر قاچاق کوکائین توسط تزریق جعبه های مقوایی مورد استفاده برای کشتی لیمو و آناناس از کلمبیا به اروپا با مقدار کمی کوکائین که پس از آن به استخراج توسط داروخانه ها با توجه به پلیس. همچنین گفته می شود درگیر لس Castaña باند مواد مخدر که در عمل در اسپانیا در ساحل جنوبی و که شخص مهم در میان یکدسته فرانسیسکو Tejón دستگیر شد و در سال 2018. پلیس گفت: نگهبان بودند کلود منnبرای یک تقلبی حمل و نقل بیش از 5000 جعبه لیمو و بیش از 1600 جعبه آناناس در اوایل این سال است.

"مقادیر کمی از دارو – هرگز بیش از 100 – قرار داده شد در هر جعبه و بعد از استخراج پیچیده فرآیندهای شیمیایی در باند خود آزمایشگاه" مقامات اسپانیایی گفت: با توجه به نگهبان. "این باند داروخانه ها شد و سپس فرستاده شده از کلمبیا به اسپانیا جایی که آنها باقی می ماند تا زمانی که به آنها اعزام به بلغارستان و هلند, جایی که آنها در مورد استخراج کوکائین است. یک بار کار آنها انجام شد آنها بازگشت به اسپانیا و سپس به کلمبیا."

تبلیغات

"با استفاده از پلیس بین المللی همکاری مکانیسم های بلغاری پلیس و دادستان و سپس ردیابی حمل و نقل به یک انبار در صوفیه که در آن قانونی و غیر قانونی واردات به علت جدا شود با آلوده مقوا محدود برای این هدف ساخته شده در آزمایشگاه" پلیس اضافه شده است.

یک ویدیو ارسال شده توسط ملی اسپانیا پلیس نشان داد آنچه به نظر می رسد ماشین آلات مورد استفاده برای مالچ مقوا به یک توده لیفی برای فشار دادن و پس از آن استخراج کوکائین است.

سابق فوتبال بازیکن ادوین کنگو که بازنشسته, از, ورزش, در سن 33 در سال 2009 بود که دستگیر شد. او منتشر شد و پس از بازجویی با توجه به محلی و اصرار داشت که خود تنها مشارکت با این باند بود زمرد تجارت است.

تبلیغات

"من بی گناه هستم, من مطلقا هیچ چیزی برای انجام با فروش و تولید و یا هر چیزی که با کوکائین" کنگو گفت: اسپانیایی ایستگاه تلویزیون La Sexta روز یکشنبه محلی نوشت.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب