SpaceX تاریخی راه اندازی موفق در دوم آن تلاش

یک دوره جدید از آمریکا پروازهای فضایی آغاز شد و روز شنبه به عنوان SpaceX را فالکون 9 موشک را از طریق زمین های فوقانی جو حمل جانباز فضانوردان رابرت Behnken و داگلاس هرلی در بالای یک ستون از شعله. این علائم هر دو اولین بار است که یک تجاری هوافضا شرکت حمل و نقل فضانوردان کردن جهان و اولین بار پس از لغو برنامه شاتل فضایی در سال 2011 است که فضانوردان را برداشته خارج از خاک ایالات متحده.

فالکون 9 موشک برداشته از تاریخی راه اندازی مجتمع 39A همان یک مورد استفاده در طول ماه فرود آپولو ماموریت در سال 1969 در فقط پس از 3:22 pm ET در روز شنبه. آب و هوای مرطوب بوده و یک عامل منجر به امروز. ناسا تا به حال تخمین زده می شود فقط 60 درصد شانس برای راه اندازی در دوشنبه کردم و ناسا در عرض 17 دقیقه از پرتاب در روز دوشنبه قبل از وادار کردن سازمان فضایی به موج خاموش است که تلاش. اما آسمان بالا کیپ کاناورال باید پاک به اندازه کافی اجازه می دهد تا برای فالکون 9 “آنی” راه اندازی پنجره است که در جای خود با توجه به نسبت تراز ISS به این سیاره است.

رسما تعیین شده تظاهرات-2 و یا نسخه ی نمایشی-2 این ماموریت نهایی آزمون قبل از ناسا گواهی اژدها سیستم برای استفاده منظم در رفت فضانوردان به ISS است.

separaton

Engadget

حدود نه دقیقه پس از فالکون 9 در زمان خاموش مرحله اول موشک با موفقیت را در خود مختار دریا بارج “البته من شما را دوست دارم” و T+12:30 خدمه کپسول اژدها با موفقیت از هم جدا از آن مرحله دوم. Behnken و هرلی در حال حاضر صرف بعد از 19 ساعت در مسیر به ISS و انتظار می رود برای رسیدن به ایستگاه در حدود 10:30 am ET در یکشنبه, مه 31.

در حال توسعه

   

در این مقاله: ناسا SpaceX Falcon 9 ISS خدمه کپسول اژدها, اخبار فردا
همه محصولات توصیه شده توسط Engadget انتخاب شده توسط تیم تحریریه مستقل از شرکت مادر. برخی از داستان های ما شامل لینک های وابسته. اگر شما خرید چیزی را از طریق یکی از این لینک ها ممکن است ما کسب یک کمیسیون های وابسته.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>