اسرائیل منع از COVID-19 ردیابی تلفن بدون قانون جدید

joseh51camera via Getty Images اسرائیل را مجبور به رعایت نظارت سختگیرانه تر اگر آن را می خوا

توسط DOSTEMANSALAM در 8 اردیبهشت 1399
Tel Aviv Israel April 07, 2020 View of unidentified people walking in the empty streets of Tel Aviv during the quarantine of the population to prevent the spread of the coronavirus
joseh51camera via Getty Images

اسرائیل را مجبور به رعایت نظارت سختگیرانه تر اگر آن را می خواهد به نگه داشتن ردیابی تلفن از افراد آلوده به COVID-19. کشور دیوان عالی کشور حکم داده است که دولت نمی تواند نگه داشتن ردیابی دستياران گوشی مگر اینکه آن را پیش نویس قانون پوشش تمرین. آن را به شروع به کار بر روی قانون جدید آوریل 30th و کامل آن را در عرض چند هفته. مقامات مطرح "مشکلات بزرگی" با استفاده از "پیشگیرانه خدمات امنیتی" برای پیگیری مسالمت آمیز مردم بدون اجازه آنها, دادگاه گفت, و روزنامه نگاران در حقوق خود را برای دریافت دستورات برای محافظت از منابع خود را.

دادگاه اضافه شده است که آن را در مورد یک "شیب لغزنده" که در آن دولت با استفاده از ابزارهای قدرتمند مانند ردیابی گوشی "بدون توجیه."

در حالی که تلفن ردیابی نشده است دقیق به صورت جدی آن را اعتقاد بر این شامل ضد تروریسم tech از شین بت داخلی آژانس امنیت. ردیابی مورد استفاده قرار گرفت برای به اجرا درآوردن قرنطينه, ضعیف افراد آلوده ای که در سمت چپ صفحه اصلی.

دولت نیست با این تصمیم. وزیر انرژی یووال اشتاینیتز مدعی تکنولوژی "بحرانی سهم" برای محدود کردن بیماری همه گیر و کمک به کسب و کار بازگشایی شده است. اسرائیل تا حدودی برداشته مستند اقدامات در آوریل 26.

دولت نمی خواهد که مقدار انتخاب, اگر چه, و آن رویکرد بوده است تهاجمی بیشتر از بیشتر. کشورهای دیگر را آغاز کرده اند نورد نوعی از COVID-19 ردیابی اما معمولا از طریق تماس با ردیابی برنامه های کاربردی که نیاز به رضایت. این موضوع دیگری به snoop در نگهداری از افراد آلوده بدون درخواست و یا داشتن یک تاسیس حقوقی در چارچوب. این مورد ممکن است به عنوان یک هشدار به کشورهای دیگر به فکر استفاده از همین تاکتیک های تهاجمی برای جلوگیری از گسترش این کروناویروس جدید.

در این مقاله: اسرائیل, دولت, نظارت, Covid-19, کروناویروس, سلامت, حریم خصوصی, قانون, قوانین, پزشکی, موبایل, گوشی, ردیابی, اخبار, دنده
همه محصولات توصیه شده توسط Engadget انتخاب شده توسط تیم تحریریه مستقل از شرکت مادر. برخی از داستان های ما شامل لینک های وابسته. اگر شما خرید چیزی را از طریق یکی از این لینک ها ممکن است ما کسب یک کمیسیون های وابسته.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب