SpaceX اولین crewed ماموریت به ISS است پاک برای امروز

ما این نزدیک به طلوع یک عصر جدید از آمریکا پروازهای فضایی است که ترکیبی از تجربه و توانایی های هر دو خصوصی

توسط DOSTEMANSALAM در 8 خرداد 1399

ما این نزدیک به طلوع یک عصر جدید از آمریکا پروازهای فضایی است که ترکیبی از تجربه و توانایی های هر دو خصوصی و عمومی هوافضا برنامه های. اما آب و هوا به سادگی نمی خواهد همکاری کنند. در حدود T-16 دقیقه ناسا scrubbed چهارشنبه SpaceX Falcon 9 راه اندازی است که باید انجام جانباز فضانوردان رابرت Behnken و داگلاس هرلی در 19 ساعت سفر به ایستگاه فضایی بین المللی. ناسا در حال حاضر مشخص مارس 30 و 31 به عنوان پتانسیل پشتیبان گیری روز به دوباره سعی کنید برای بلند کردن. Stay tuned on شنبه برای دومین تلاش است که اتفاق می افتد در 3:22ساعت ET.

این شده اند که برای اولین بار راه اندازی از سازندگان از برنامه شاتلهای فضایی که برخورد وحشیانه جنسی به فضایی آمریکا مراتب قابلیت های. از آنجا که دولت تصمیم گرفت در برابر ساختمان یک جایگزین crewed خودرو ناسا تا به حال به تکیه بر روسیه Roscosmos به آن فضانوردان را به ایستگاه فضایی بین المللی برای نزدیک به یک دهه -- در یک قیمت از $86 میلیون در هر راه اندازی.

در سال های اخیر تعدادی از خصوصی هوافضا شرکت های طراحی شده و مورد آزمایش قرار خدمه کپسول خود از جمله آبی منبع جدید شپرد, باکره, کهکشانی را SpaceshipTwo, بوئینگ CST-100 Starliner و SpaceX خدمه اژدها. در حالی که جدید شپرد و SpaceShipTwo ساخته شده برای پروازهای زیر مداری ناسا اعطا بوئینگ و SpaceX چند میلیارد دلار قرارداد در سال 2014 به عنوان بخشی از آن تازه تشکیل شده Commercial Crew Program, برای فضانوردان شاتل به ISS و برگشت. SpaceX است که انتظار می رود برای به دست آوردن $2.6 میلیارد دلار برای شش سفر در حالی که بوئینگ دریافت $4.2 میلیارد مشابه تعداد پرواز.

NASA
SpaceX

تنها SpaceX تا کنون موفق به دستیابی به گواهینامه پرواز از ناسا. در طول یک uncrewed تست پرواز در دسامبر 2019 بوئینگ سفینه دچار یک سیستم زمان بندی خرابی که مانع از رسیدن آن به اندازه کافی بالا مدار برای رسیدن به ایستگاه فضایی و بازگشت به زمین پس از دو روز به جای انتظار هشت.

خدمه کپسول اژدها فقط پنجم خدمه حمل و نقل خودرو تا کنون تلقی شایسته توسط ناسا پس از Gemini, آپولو, جیوه و شاتل فضایی. اژدها کپسول اقدامات 13 متر قطر و صندلی برای هفت. آن را حتی یک توالت که Behnken و هرلی می توانید با استفاده از خود را در 19 ساعت سفر به ISS هر چند SpaceX و ناسا باقی مانده اند مادر در جزئیات که در آن همه کسانی که دستگیره و شیلنگ بروید.

NASA astronauts Douglas Hurley, left, and Robert Behnken, wearing SpaceX spacesuits, depart the Neil A. Armstrong Operations and Checkout Building for Launch Complex 39A during a dress rehearsal prior to the Demo-2 mission launch, Saturday, May 23, 2020, at NASA's Kennedy Space Center in Cape Canaveral, Fla. The SpaceX Falcon 9 rocket, that will send two astronauts to the International Space Station for the first crewed flight from the U.S. in nearly a decade., is scheduled for launch on Wednesday, May 27. (Bill Ingalls/NASA via AP)
آسوشیتد پرس

Behnken و Hurley هر دو انجام خلبانان تست شده اند و آموزش برای این ماموریت پس از انتخاب خود را در سال 2018 است. هنگامی که آنها در نهایت در ایستگاه فضایی ناسا قصد دارد آنها را به باقی می ماند سرنشین برای هر نقطه از یک تا سه ماه تا 120 روز تا دیگر SpaceX ماموریت کشتی بیشتر فضانوردان به از بین بردن آنها. بازگشت سفر انتظار می رود که حتی بیشتر دلخراش به عنوان خدمه اژدها را مجددا وارد فضای بالای اقیانوس اطلس قبل از استقرار چتر نجات خود را برای یک فرود آب.

خدمه کپسول اژدها نیست و تنها تجهیزات جدید SpaceX خواهد بود تست در این ماموریت است. این شرکت با طراحی و ساخت نسل جدید spacesuits به همراه آن. رفته مدرسه پیشرفته خدمه فرار سیستم (ACES) مناسب (با نام مستعار "کدو تنبل مناسب") جایگزین با طراحی براق است که در ابتدا خواب توسط هالیوود طراح صحنه و لباس Jose Fernandez. چگونه این طرح تبدیل شد به یک لباس فضایی کاربردی -- حتی قابلیت های مناسب خود را -- باقی می ماند از نزدیک نگهبانی SpaceX اسرار.

این COVID-19 شیوع است و قرار دادن یک زن و شوهر اضافی چین و چروک در ناسا آماده سازی برای این ماموریت است. "سلامت و رفاه خدمه است که همیشه برترین" کورتنی Beasley ارتباطات متخصص ناسا در مرکز فضایی جانسون گفت: سی ان ان در ماه مارس است. "همه خدمه ما باید اقامت در قرنطینه به مدت دو هفته قبل از آنها راه اندازی. این تضمین می کند که آنها بیمار نیست و یا انکوبه یک بیماری زمانی که آنها رسیدن به ایستگاه فضایی است و به نام " سلامت و ثبات.'"

"در طول قرنطینه فضانوردان در زندگی خود خدمه چهارم -- ناسا خدمه چهارم برای این منظور در کندی و جانسون فضای مراکز و Roscosmos آنها را در بایکونور" او ادامه داد. "آنها لازم نیست که تماس مستقیم با هر کسی که شده است قبل از پاک توسط ناسا پرواز جراحان. زمان صرف آماده شدن برای پرواز به مطالعه و استراحت و همچنین کار کردن و ساخت تماس های ویدئویی برای دوستان و اعضای خانواده است."

ناسا اجرا کرده است اقدامات احتیاطی اضافی برای کنترل زمین را به عنوان به خوبی. صورت پوشش و فیزیکی فاصله اجباری هستند و هر تغییر جدید گزارش های مختلف اتاق کنترل به طوری که قبلی تغییر می تواند عمیقا تمیز. غیر نظامی بازدید کنندگان اجازه داشتند در مرکز فضایی کندی را به نمایش راه اندازی و تنها یک زن و شوهر ده خبرنگاران دعوت شده بودند برای پوشش آن در فرد است.

در این مقاله: فالکون 9 SpaceX, رابرت Behnken خدمه, اژدها, Douglas, Hurley, ناسا, ایستگاه فضایی, اخبار, فردا
همه محصولات توصیه شده توسط Engadget انتخاب شده توسط تیم تحریریه مستقل از شرکت مادر. برخی از داستان های ما شامل لینک های وابسته. اگر شما خرید چیزی را از طریق یکی از این لینک ها ممکن است ما کسب یک کمیسیون های وابسته.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب