SpaceX با موفقیت کامل آن برای اولین بار Starlink ماهواره rideshare راه اندازی

SpaceX با موفقیت راه اندازی شد آخرین آن دسته از ماهواره ها برای آن Starlink برنامه. در علاوه بر این به 58 St

توسط DOSTEMANSALAM در 24 خرداد 1399

SpaceX با موفقیت راه اندازی شد آخرین آن دسته از ماهواره ها برای آن Starlink برنامه.

در علاوه بر این به 58 Starlink ماهواره پرتاب نیز شامل سه ماهواره از زمین تصویربرداری شرکت Planet Labs به عنوان بخشی از SpaceX را SmallSat Rideshare برنامه. این برنامه اجازه می دهد تا شرکت های کوچکتر به وصل خود را بر روی کامپیوتر کاربر SpaceX راه اندازی شود تا به طیف وسیعی از مدار برای یک هزینه بسیار پایین تر از یک گروه اختصاص داده های ماهواره ای راه اندازی.

این سیاره Labs SkySats توزیع شد به مدار در راه آوردن تعداد کل سیاره Labs ماهواره به 18. سه سیاره آزمایشگاه SkySats توزیع خواهد شد در یک Starlink ماموریت تابستان امسال تکمیل ناوگان 21 ماهواره.

این Starlink و دیگر ماهواره ها در بالای یک موشک فالکون 9 SpaceX را اسب بارکش که نیز به تازگی استفاده می شود برای تاریخی اندازی سرنشین دار تست پرواز خدمه اژدها کپسول و همچنین به عنوان قبلی Starlink راه اندازی شد.

SpaceX's first Starlink satellite rideshare launch
SpaceX اولین Starlink ماهواره rideshare راه اندازی در ژوئن 13. SpaceX

راه اندازی در محل در 2:21 p. m. PT در شنبه, ژوئن 13, از فضا راه اندازی مجتمع 40 (SLC-40) در کیپ کاناورال نیروی هوایی ایستگاه در فلوریدا. در 1 دقیقه و 16 ثانیه پس از پرتاب این موشک فالکون 9 رسیده max q حداکثر پویا فشار است که این خودرو تجربه در طول صعود. در حدود 2.5 دقیقه پس از راه اندازی مرحله اول از موشک جدا شده و سقوط به زمین است. به عنوان آن می افتد در مرحله اول آتش سوزی آن مرلین موتور به سرعت آن تبار به آن اجازه می دهد به زمین در آن منطقه هدف.

مرحله اول با موفقیت توسط هواپیماهای بدون سرنشین کشتی البته من هنوز هم شما را دوست دارم در اقیانوس اطلس پس از آن قادر خواهد بود به استفاده مجدد در آینده راه اندازی شد. این استفاده مجدد از جنبه Falcon 9 rocket است که بخشی از آنچه که باعث می شود آن را بسیار نوآورانه به عنوان موشک اندازی به طور بالقوه بسیار ارزان تر زمانی که موشک قطعات را می توان مورد استفاده برای چندین راه اندازی شد. اگر چه SpaceX تا به حال مشکل در گذشته با ابتلا به آن بوستر راکت های اخیر راه اندازی کرده و بسیار بهتر سابقه فرود این مراحل بر روی هواپیماهای بدون سرنشین کشتی.

در حال حاضر که Starlink ماهواره های مستقر هستند, آنها می توانند گشودن خود را از انرژی خورشیدی و حرکت به دور از هر یک از دیگر و به زبان مورد نظر خود را به مدار. ماهواره ها ثابت کرده اند ستیز در فصل های جامعه با توجه به پتانسیل آنها را برای تداخل با فصل داده SpaceX طراحی شده تا به یک ماهواره با خدمت افتاب که در آن می گوید: باید با کاستن از این اثرات است. این نمونه اولیه ماهواره ای است که هنوز هم در حال حرکت به سمت, بنابراین ما باید چند هفته صبر کنید تا ببینید که چگونه موثر گیر است.

ویراستاران' توصیه هایtinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن