SpaceX می کشد خاموش خود fairing گرفتن بعد از یک فالکون 9 راه اندازی

SpaceX fairing catch test (January 2019)
SpaceX fairing گرفتن آزمون (ژانویه 2019) SpaceX (توییتر)

بخشی از SpaceX ماموریت شده است برای ایجاد موشک قابل استفاده مجدد است که spaceflight ارزان تر و آن را تبدیل به روال برای دیدن این شرکت تقویت کننده راکت بازگشت با خیال راحت به زمین. امروز با راه اندازی SpaceX تنظیم یک نقطه عطف جدید ابتلا به هر دو نیمه از nosecone fairing با توجه به یک صدای جیر جیر از مدیر عامل Elon Musk.

او قبلا گفته قطعات به ارزش حدود 6 میلیون و در حالی که این شرکت مورد استفاده مجدد برخی از آنها پس از فرود در دریا و یا یک کشتی گیر نصف آن را به طور بالقوه ارزان تر به آنها را به بازگشت سالم اگر هر دو سقوط به net.

ما لازم نیست که تصویری از fairing بازیابی خود را رتبهدهی نشده است (تصویر بالا از یک آزمون) اما شما می توانید ببینید موفق گرفتن از یک نیم پس از راه اندازی در سال گذشته و همچنین تصویری از فالکون 9 اولین مرحله ساخت امن خود فرود در هواپیماهای بدون سرنشین کشتی.

در این مقاله: SpaceX fairing بهبود قابل استفاده مجدد موشک فالکون 9, اخبار, دنده
همه محصولات توصیه شده توسط Engadget انتخاب شده توسط تیم تحریریه مستقل از شرکت مادر. برخی از داستان های ما شامل لینک های وابسته. اگر شما خرید چیزی را از طریق یکی از این لینک ها ممکن است ما کسب یک کمیسیون های وابسته.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im