ترسناک تصادف تصویری یک یادآوری خوب است که شما در واقع نمی خواهید یک Hoverbike

داستان های علمی تخیلی می سازد پرواز اتومبیل و hoverbikes به نظر می رسد مانند نهایی راه برای گرفتن در اطراف شهر

توسط DOSTEMANSALAM در 21 خرداد 1399

داستان های علمی تخیلی می سازد پرواز اتومبیل و hoverbikes به نظر می رسد مانند نهایی راه برای گرفتن در اطراف شهر و یک روز آنها ممکن است. اما در حال حاضر محدودیت های تکنولوژی معنی است که شما واقعا می خواهید برای جلوگیری از بالا رفتن روی یک پرواز دوچرخه به عنوان این مایه تاسف سقوط از Hoversurf عقرب نشان می دهد.

تبلیغات

یک زن و شوهر از سال پیش از دبی نیروی انتظامی اعلام کرد آنها سرمایه گذاری در Hoversurf فناوری و خواهد بود با اضافه کردن عقرب hoverbike را به صف خود را از وسایل نقلیه پلیس. اعلام به صدا بیشتر شبیه به یک روابط عمومی فرصت را از راه واقعی برای افزایش نیروی انتظامی قابلیت های, اما این فیلم دیروز منتشر شد نشان می دهد که عقرب است که هنوز هم در واقع تحت تست در دبی—و یا حداقل آن بود.

الکتریکی-صفحه عقرب می تواند ضربه با سرعت بیش از 40 مایل در ساعت است و جهت پرواز در ارتفاع حدود 16 فوت, اما این حادثه رخ داده است و با hoverbike پرواز حدود 100 پا در هوا. سقوط خود را ندارد به عنوان ترسناک به عنوان آن می تواند شده اند; خلبان موفق به حق کرافت لحظه قبل از آن به زمین خورد که به نظر می رسد تا حد زیادی کاهش می یابد و تاثیر آن سرعت. چه وحشتناک است که تماشای خلبان درهم با خرابه که شامل چهار unshielded چرخش ملخ هواپیما. به طور معجزه آسایی خلبان دیده می شود ایستاده تا پس از تصادف با چهار دست و پا نخورده.

به عنوان وسوسه انگیز به عنوان چشم انداز یک موتور سیکلت پرواز است که این حادثه تاسف است که دقیقا به همین دلیل آن را برای رفتن به یک زمان بسیار طولانی قبل از شخصی پرواز وسایل نقلیه در دسترس خواهد بود به مردم—اگر تا کنون. ما دیده ایم دیگران سعی کنید دست خود را در ساختمان hoverbikes از جمله inventor Colin Furze که مختصر, پرواز, محدود به فقط چند پا از زمین بلند شد و به همان اندازه وحشتناک است. همه آنها را به اشتراک مشابه محدودیت است که مسلما همچنین شديد نقص طراحی: وابستگی به چرخش ملخ هواپیما به زمین.

تبلیغات

پروانه خوب برای هواپیماهای بدون سرنشین است که کار در فاصله امن از انسان ها اما نگاه از نزدیک در عقرب و شما خواهید دید که چهار چرخش تیغه های تمام نشسته خطرناکی به خلبان. حتی بیشتر خطرناک است عدم قفس محافظ در اطراف آن در حال چرخش پره که هیچ شکی وجود ندارد که آنها می خواهم اضافه وزن به پیشه وری و کاهش بیشتر آن در حال حاضر محدود 25 دقیقه زمان پرواز. کارایی باتری و موتور الکتریکی بهبود یافته در سال های اخیر اما تا زمانی که ما مجبور به تکیه بر پروانه برای دریافت زمین, شخصی, پرواز هواپیما مطرح خواهد شد بسیار زیاد ایمنی خطر است.

این احتمالا به همین دلیل ماشین پرواز و پرواز دوچرخه همیشه به نظر می رسد فقط دو سال دور. به شخصی پرواز وسایل نقلیه قابل دوام ما در حال رفتن به نیاز کاملا متفاوت فن آوری و متاسفانه آن را به یک مقدار زیادی بیش از دو سال برای آن به توسعه و تست شده تصفیه شده و کامل. شرکت هایی مانند گرانش صنایع نشان داده اند که پتانسیل جایگزین آن مرد آهن-مانند کت و شلوار طراحی شده توسط جمع و جور موتورهای جت اما حتی این رویکرد مبارزات با پرواز بار است که محدود به فقط چند دقیقه داده می شود که چگونه به سرعت آن را می سوزاند از طریق سوخت. کامل نیست اما به نظر می رسد مانند یک مقدار رویکرد بهتر از فقط supersizing هواپیماهای بدون سرنشین است.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب