SpaceX در حال راه اندازی یک کره جنوبی ماهواره نظامی در روز سه شنبه

پس از به مالش دادن آن برنامه ریزی شده Starlink راه اندازی در شنبه, جولای 11, SpaceX را در این هفته بود رفتن

توسط DOSTEMANSALAM در 23 تیر 1399

پس از به مالش دادن آن برنامه ریزی شده Starlink راه اندازی در شنبه, جولای 11, SpaceX را در این هفته بود رفتن پیش با راه اندازی یک کره جنوبی ماهواره نظامی با آن ANASIS-II ماموریت.

بیش از آخر هفته SpaceX تایید کرد که آن را به اتمام بود استاتیک تست آتش از آن موشک فالکون 9 پیش از راه اندازی. استاتیک تست آتش متشکل از گرفتن زمین کنترل سکوی پرتاب و موشک های آماده به عنوان اگر آن را برای راه اندازی. این موشک است که پس از آن لود شده با سوخت و این آتش سوزی به طور خلاصه موتورهای آن برای چند ثانیه. این اجازه می دهد تا مهندسان به اندازه گیری عوامل مانند فشار و دما و به بررسی کنید که همه چیز در حال کار به عنوان آن را باید.

با تست استاتیک آتش کامل این شرکت آماده است تا به انجام واقعی راه اندازی در سه شنبه, ژوئن 14.

فالکون 9 تقویت کننده استفاده می شود در روز سه شنبه راه اندازی خواهد شد همان بود که به تازگی مورد استفاده برای SpaceX تاریخی اولین crewed تست پرواز آن خدمه جدید اژدها کپسول حمل فضانوردان ناسا داگ هرلی و باب Behnken به ایستگاه فضایی بین المللی و مارک اولین بار فضانوردان راه اندازی شده است از خاک ایالات متحده آمریکا پس از پایان برنامه شاتل فضایی در سال 2011.

از استفاده مجدد از بوستر راکت توسط یک نوآوری بزرگ توسط SpaceX و یکی از راه های که در آن شرکت خود را متمایز و برنامه های را راه اندازی موشک بیشتر مقرون به صرفه است.

A Falcon 9 rocket lifts off on May 30, for the first crewed test flight of the Crew Dragon capsule. flight
یک Falcon 9 rocket lifts off, on May 30, برای اولین crewed تست پرواز خدمه کپسول اژدها. SpaceX

به عنوان ماهواره ای راه اندازی شد که در روز سه شنبه یک ماهواره نظامی نه چندان شناخته شده است در مورد آن. ANASIS-II ساخته شده توسط شرکت ایرباس طراحی شده است برای ارائه ارتباطات امن و که در آن است بر اساس یورواستار پلت فرم ماهواره ای. SpaceFlightNow گزارش می دهد که ماهواره ای بود که قبلا به عنوان شناخته شده KMilSatCom 1 و خریداری شده توسط کره جنوبی از لاکهید مارتین به عنوان بخشی از یک افست از خرید جت های جنگنده و subcontracted به ایرباس.

سازمان دیده بان راه اندازی زندگی می کنند

راه اندازی برنامه ریزی شده به جلو بروید در حدود 5 p. m. و در روز سه شنبه, جولای 14, با توجه به CNET. اگر شما می خواهید به تماشای راه اندازی اتفاق می افتد زندگی می کنند, SpaceX سهام livestreams از آن راه اندازی بر روی وب سایت خود را با پوشش ابتدا 15 دقیقه قبل از راه اندازی.

ویراستاران' توصیه هایtinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب