درد از دست دادن بیش از Grubhub, حال بارگذاری, بیل های اتحاد جماهیر شوروی تا Postmates برای $2.7 میلیارد

عکس: کریس دلمس/AFP (گتی ایماژ)رسمی است در حال حاضر -- در حال بارگذاری در حال گسترش حضور خود در تحویل مواد غذای

توسط DOSTEMANSALAM در 16 تیر 1399
Illustration for article titled Sore Over Losing Grubhub, Uber Scoops Up Postmates for $2.7 Billion
عکس: کریس دلمس/AFP (گتی ایماژ)

رسمی است در حال حاضر -- در حال بارگذاری در حال گسترش حضور خود در تحویل مواد غذایی بازی. پس از چندین شایعه در هفته گذشته Uber اعلام کرد که امروز آن را خریداری مواد غذایی-تحویل برنامه Postmates برای $2.65 میلیارد دلار در تمام سهام معامله.

تبلیغات

بلومبرگ در ابتدا اخبار شکست که یک معامله قریب الوقوع بود اواخر شب گذشته اما حال بارگذاری ربودند تا Postmates است که به سختی تعجب آور است. بازگشت در حال بارگذاری برخی از سر و صدا در مورد خرید Grubhub در همه سهام معامله هر چند که در نهایت از طریق کاهش یافت. در بالای این, این گزارش در اوایل سال جاری که Uber نیز موفق به خرید DoorDash در سال 2019. پس از سقوط در آن صورت با هر دو DoorDash و Grubhub, این منطقی است که یک مانع بارگذاری تبدیل شده تمرکز خود را به سمت Postmates.

با وجود بارگذاری تخمگذار کردن 14 درصد از نیروی کار خود را به دلیل همه گیر معامله نوعی باعث می شود حس به تحویل مواد غذایی تنها بخشی از بارگذاری کسب و کار است که دیده می شود هر گونه رشد در ماه های اخیر. Uber تماشا $3.5 میلیارد دلار چرخش پایین تخلیه در Q1 اما بارگذاری می خورد دیدم رزرو ساقه تا 52 درصد به $3.1 میلیارد دلار. در همین حال درآمد خالص از آن بخش از کسب و کار شات 121 درصد نسبت به Q1 2019. آن را به نظر می رسد این روند در ادامه به Q2 نیز هست.

تبلیغات

"بارگذاری و Postmates طولانی مشترک اعتقاد به این که سیستم عامل مثل ماست می تواند قدرت خیلی بیشتر از فقط تحویل مواد غذایی—آنها می تواند بسیار مهم بخشی از محلی تجارت و جوامع همه مهم تر در طول بحران مانند covid-19," Uber مدیر عامل دارا Khosrowshahi در بیانیه ای گفت. "به عنوان مردم بیشتر و بیشتر رستوران ها آمده اند به استفاده از خدمات ما Q2 رزرو در حال بارگذاری می خورد تا بیش از 100 درصد در سال در سال. ما هیجان زده به استقبال Postmates به بارگذاری خانواده به عنوان ما بايد با هم به ارائه تجارب بهتر برای مصرف کنندگان تحویل مردم و بازرگانان در سراسر کشور است."

پس این به چه معنی برای هر دو خدمات ؟ برای مصرف کنندگان آن را به نظر نمی آید مانند خیلی حال تغییر است همانطور که از در حال حاضر. در آن آزادی مطبوعات درحال بارگذاری می گوید که در نظر دارد برای حفظ Postmates برنامه زنده و در حال اجرا است. بلومبرگ در این گزارش همچنین اشاره کرد که Postmates مدیر عامل شرکت باستیان لمان و تیم او خواهد ماند در به انجام این کار. بیشتر به نظر می رسد مانند در حال بارگذاری خواهد شد ادغام برخی از عقب پایان tech در حالی که گسترش شبکه خود را از گزینه های تحویل. انتشار برای مثال می گوید که تحویل مردم خواهد شد که "فرصت های بیشتر برای کسب درآمد" مرجع batched سفارشات.

مواد غذایی تحویل رسید در طول اقامت در خانه سفارشات اما این نه لزوما ترجمه برای سود. رستوران نیست بهره بسیار با توجه به کاهش این برنامه را در حالی که با توجه به وال استریت ژورنال خدمات خود را به سختی شکستن حتی. عمدتا به دلیل آنها نمی تواند هیولا و انکار دنده محافظ برای خود رانندگان و دیگر چیزهای مزاحم مانند انسان نجابت به ارائه روز بیمار برای قرنطینه فرفره کارگران بهداشت و درمان وجوهو مزایای بیکاری. راستش این معامله است که اساسا دو شرکت تحکیم برای زنده ماندن و potshots در رقبای بزرگتر در همان فضا—در حالی که انجام حداقل (یا کمتر) برای کسب و کارهای کوچک و فرفره کارگران را که این خدمات ممکن است.

تبلیغات


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب