سونی تصویری-متمرکز ZV-1 می خواهد برای کمک به شما تبدیل شدن به یوتیوب ستاره


دوربین های dslr و بدون آینه دوربین را تبدیل به ابزار محبوب کاربران youtube تمایل خود را به نگاه حرفه ای تر اما بی تجربه بورس پیچیدگی از این دوربین می تواند طاقت فرسا است. جدید سونی ZV-1 با هدف صاف منحنی یادگیری کارآمد با ویژگی های است که وعده برای کمک به ایجاد مشتاق یوتیوب ستاره ها نگاه مانند آنها می دانند که آنچه آنها انجام می دهند.

تبلیغات

بر اساس شرکت های کامپکت RX100 خط بود که به روز رسانی با بهبود تصویری-قابلیت عکسبرداری در سال گذشته ZV-1 شامل RX100 هفتم را 20.1 مگاپیکسلی انباشته CMOS حسگر تصویر زوج با یک غیر قابل جابجایی 24-70mm f/1.8-2.8 لنز زوم. این RX100 بدن نیز اصلاح شده است که شامل یک بزرگتر گرفتن در یک طرف سه اینچ, مقاوم صفحه نمایش است که همچنین می تواند حرف به سمت تسهیل self-تیراندازی یک LED شمارش نور پس از آن آسان است برای دیدن که ZV-1 در حال ضبط است و در فاصله یک دکمه ضبط قرار گیرند به بالای دوربین برای دسترسی آسان تر و نوری و تثبیت کننده تصویر الکترونیکی و کامپوزیت بدن که سبک تر و بهتر باید در dissipating گرما. حتی در هنگام ضبط ویدئو 4K در دوربین تنها محدودیت این است که چگونه بزرگ خود را به کارت SD است.

یک منظره یاب و یک pop-up فلش هیچ جا یافت شود در سونی ZV-1 آنها بوده ام به جای آن جایگزین با یک جهت سه کپسول میکروفون استریو با کاهش سر و صدا است که باید بیشتر مفید برای فیلمبرداران. اختیاری فازی شیشه نیز گنجانده شده است در حالی که میکروفن خارجی می تواند از طریق جک 3.5 میلی متری خط-در جک. آنچه به نظر نمی رسد شامل گزینه ای برای اتصال میکروفون های بی سیم از طریق بلوتوث که در حال تبدیل شدن بیشتر و بیشتر محبوب به عنوان یک ارزان تر و راحت تر به رکورد کسی که در با صدای بلند محیط زیست مانند راه رفتن را از طریق یک شلوغ مرکز کنوانسیون.

تبلیغات

اما, جدید, سونی, ZV-1 بزرگترین درخواست تجدید نظر به آماتور طور خودکار توانایی های تیراندازی. تنظیم دکمه های میانبر می آید از قبل برنامه ریزی شده به عنوان یک بوکه سوئیچ: یک راه آسان برای محو کردن پس زمینه با باز کردن لنز و دیافراگم به طور خودکار جبران نوردهی, تنظیم تنظیمات دیگر از جمله ISO و یا فعال کردن ساخته شده در نرم افزار مبتنی بر فیلتر تراکم خنثی. زمان واقعی فوکوس خودکار چیزی است که سونی انجام شده است واقعا خوب است در حالی کهبا استفاده از eye-tracking نه تنها اطمینان مردم در دوربین همیشه در تمرکز بلکه به درستی روشن. یک صورت قرار گرفتن در معرض اولویت الگوریتم تضمین می کند که هنگامی که در حال حرکت از روشن به تیره مناطق مانند راه رفتن به یک ساختمان از خارج این موضوع را باید هرگز ناپدید می شوند در سایه و یا دمیده می شود و از زمانی که روشنایی بیش از حد روشن است.

این ZV-1 را حتی درخواست تجدید نظر به اثرگذارندهها که صرف وقت خود را در یوتیوب انجام unboxing یا محصول بررسی و مبارزه با فوکوس خودکار دوربین که برنامه ریزی برای اولویت بندی مواجه است. یک دکمه فعال “, ویترین محصول, محیط” که سوئیچ تمرکز اولویت را به یک شی برگزار شد تا به این لنز حتی اگر یک چهره است که هنوز هم در پس زمینه قابل مشاهده. وقتی دکمه منتشر شده است دوربین را به سرعت تغییر تمرکز به مؤلف.

تحویل انتظار می رود که زمانی در اواسط ماه ژوئن با قیمت 800 دلار است که 400 دلار ارزان تر از سونی RX100 VII. برای اضافی $150 سونی ZV-1 همچنین می توانید به روز رسانی با یک بی سیم, عکسبرداری گرفتن/مینی سه پایه است که متصل به دوربین از طریق بلوتوث و شامل یک کار برکنار شده مجموعه ای از تیراندازی کنترل.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>