دانشمندان قرار دادن برای اولین بار, سریع, رادیو پشت سر هم در کهکشان راه شیری

علامت GARLICK/علم کتابخانه عکس via Getty Images سریع رادیو انفجار در کیهان ممکن است کاملا مرم

توسط DOSTEMANSALAM در 26 خرداد 1399
Computer artwork showing the magnetic field (lines) around a magnetar. A magnetar is a type of neutron star with an incredibly strong magnetic field (a million billion times stronger than that of the Earth), which is formed when certain stars undergo supernova explosions.
علامت GARLICK/علم کتابخانه عکس via Getty Images

سریع رادیو انفجار در کیهان ممکن است کاملا مرموز قبل از طولانی است. ستاره شناسان شناسایی شده پشت سر هم آمدن از درون کهکشان راه شیری است. آن سرچشمه با SGR سال 1935+2154 magnetar (یک ستاره نوترونی احاطه شدید میدان مغناطیسی) در مورد 32,616 سال نوری دور است. که ممکن است صدای دور اما خیلی نزدیک تر از بعدی-گنجه magnetar خال خال در مورد 490 میلیون سال نوری در کهکشان دیگری است.

پشت سر هم کشف شد در اواخر ماه آوریل از طریق ترکیبی از مشاهدات ماهواره ای و بر روی زمین رادیو تلسکوپ مشاهدات از جمله ناسا در مدار نیل Gehrels سویفت, رصدخانه کانادا هیدروژن شدت برداری آزمایش (سنج) رادیو تلسکوپ در کانادا و آمریکا-بر اساس STARE2 تلسکوپ.

این کشف می تواند ریختن مقدار نور بیشتر در طبیعت از انفجار. این پشت سر هم نزدیکی به زمین ساخته شده این امکان را برای تشخیص انفجار دیگر در طول موج مانند اشعه ایکس که نیست عملی با دور نمونه. این ممکن است ممکن است برای تعیین علت این که آیا آن محصول از میدان مغناطیسی خود و یا چیزی داخل ستاره است.

انتظار نداریم که این برای حل هر معما در اطراف سریع radio bursts. آن را هنوز هم مشخص نیست که چرا برخی از انفجار در حال پر انرژی تر از دیگران (در این نزدیکی هست به عنوان مثال حدود 1,000 بار ضعیف تر از حد معمول) و دیگران فوران در الگوهای که لزوما خط با آنچه شما می خواهم از یک magnetar. با این وجود این 'محلی' رویداد ممکن است پاسخ بسیاری از سوالات در مورد انفجار و آنها چه می گویند در مورد جهان مانند توزیع ماده است.

در این مقاله: فضا و نجوم, سریع, رادیو پشت سر هم magnetar, علم, ستاره نوترونی, اخبار, دنده فردا
همه محصولات توصیه شده توسط Engadget انتخاب شده توسط تیم تحریریه مستقل از شرکت مادر. برخی از داستان های ما شامل لینک های وابسته. اگر شما خرید چیزی را از طریق یکی از این لینک ها ممکن است ما کسب یک کمیسیون های وابسته.


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب