AccuWeather را در ساخت یک بازی به صورت تیره آسمان را به کاربران اندروید با یک طراحی دوباره برنامه

طراحی مجدد تحت فشار قرار دادند به هر دو سیستم عامل iOS و اندروید امروز.عکس: ویکتوریا آهنگ/Gizmodoهنگامی که اپل

توسط DOSTEMANSALAM در 30 تیر 1399
The redesign was pushed to both iOS and Android today.
طراحی مجدد تحت فشار قرار دادند به هر دو سیستم عامل iOS و اندروید امروز.
عکس: ویکتوریا آهنگ/Gizmodo

هنگامی که اپل خریداری تاریکی آسمان در ماه مارس آن ناقوس مرگ برای اندروید طرفداران این برنامه است. یک مهلت اعطا شد در اوایل این ماه که آسمان تاریک از بنیانگذاران آدم گراسمن گفت: برنامه اندروید خواهد کار اضافی ماه قبل از بستن در تاریخ 1 اوت. آن روز نزدیک است و به نظر می رسد جدید مدعی است که ماهیگیری به آندروید برنامه آب و هوا از انتخاب: AccuWeather.

تبلیغات

با توجه به اندیشه پلیسهای جدید بتا از این برنامه شده است در این آثار بیش از سه ماه گذشته است. (شما می دانید, در مورد زمان از آسمان تاریک اخبار کاهش یافته است.) در بالای یک UI جدید و بسیار مورد نیاز طراحی مجدد آندروید, پلیس اشاره می کند که به نظر می رسد وجود دارد جدیدی هم دقیقه به دقیقه و ساعت در صفحه اصلی است که نشان می دهد محلی آسمانی پیش بینی. این کاملا همان تیره آسمان را schtick اما آن را به اندازه کافی نزدیک است که مردمی به شدت به دنبال یک جایگزین ممکن است مایل به امتحان کنید.

تبلیغات

AccuWeather برنامه ارائه شده خود MinuteCast پیش بینی در حالی که برای در حال حاضر حداقل در iOS نسخه آن را کاملا به عنوان برجسته نمایش داده می شود. پیش از این یک بار پنهان در زیر برخی از معیارهای دیگر که ساخته شده آن را بسیار آسان به حرکت از گذشته است. طراحی مجدد نیز شامل پایین برگه سیستم ناوبری که در سال خداوند ما 2020 آن است که رک و پوست کنده تعجب آور است که AccuWeather تنها انجام این کار در حال حاضر. این نرم افزار همچنین شامل گزینه ای برای فعال کردن حالت تیره.

جدید AccuWeather نرم افزار است که انتظار می رود به رول کردن در گوگل فروشگاه بازی امروز است که زمان بندی خوب در AccuWeather بخشی. بخشی از این مشکل با اپل دستیابی به آسمان تاریک است که در آن نه تنها به معنای مرگ برنامه اندروید, اما همچنین API که برنامه های شخص ثالث استفاده می شود نیز خواهد بود kaput توسط 2022. این یک مشکل برای کاربران iOS. بسیاری از آسمان تاریک ویژگی های خواهد شد به احتمال زیاد راه خود را به اپل نه چندان بزرگ مادری نرم افزار آب و هوا, اما آن را نشانی از ترک یک شکاف قابل ملاحظه برای کاربران آندروید.

این سخت است برای گفتن که آیا AccuWeather موفق خواهد شد تیره آسمان را به تاج و تخت. نظر در فروشگاه Google Play را ترک کرده اند بررسی مخلوط در بتا با بسیاری از جزئیات نارضایتی در مورد بتا ثبات و ویژگی های محل (هر چند که همیشه در معرض خطر با هر beta). یک مقام اجرای به احتمال زیاد خواهد شد با ثبات تر هر چند اگر شما واقعا از آن متنفر حداقل وجود یک متریک crapton آب و هوا در برنامه های خارج وجود دارد را امتحان کنید.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب