بزرگداشت سالگرد 50 از آپولو 13 راه اندازی توسط reliving حوادث در زمان واقعی

امروز نشانه سالگرد 50 از پرتاب آپولو 13 که یکی از دراماتیک ترین ماموریت در تاریخ از پرواز به فضا. راه اندازی

توسط DOSTEMANSALAM در 23 فروردین 1399

امروز نشانه سالگرد 50 از پرتاب آپولو 13 که یکی از دراماتیک ترین ماموریت در تاریخ از پرواز به فضا. راه اندازی از مرکز فضایی کندی در 11 آوریل 1970 ماموریت در نظر گرفته شده برای حمل سه فضانورد به ماه. اما دو روز به ماموریت یک مخزن اکسیژن در هیئت مدیره این فضاپیما موفق و ناشی از انفجار تخلیه مقدار زیادی از اکسیژن موجود در فضا. جهان تماشا به عنوان کنترل ماموریت درهم برای پیدا کردن یک راه برای گسترش مقدار کمی از اکسیژن در دسترس برای نگه داشتن فضانوردان زنده به مدت چهار روز تا به سادگی قادر به فرود در جنوب اقیانوس آرام است.

ماموریت مشهور شده به عنوان "یک موفق به شکست" را به عنوان حتی اگر آن رفت وحشتناکی اشتباه خدمه بودند نجات داد و آن را تمدید منافع عمومی در اکتشافات فضایی با دهها میلیون نفر از مردم به تماشای فرود.

"هدف ما از 50 سال پیش بود که برای نجات ما شجاع خدمه پس از ارسال آنها را در اطراف ماه و بازگشت آنها را با خیال راحت به زمین" ناسا مدیر جیم Bridenstine در بیانیه ای گفت. "هدف ما در حال حاضر به بازگشت به ماه به ماندن در راه سازگار با محیط زیست. ما در حال کار سخت برای اطمینان حاصل شود که ما لازم نیست برای پاسخ به این نوع اضطراری در Artemis اما به آماده پاسخ به هر گونه مشکلات ما پیش بینی نیست."

The crewmembers of the Apollo 13 mission
S70-35614 (17 مارس 1970) — این crewmembers از ماموریت آپولو 13 مرحله روی عرشه ناو یو اس اس ایوو جیما نخست بازیابی کشتی برای ماموریت پس از فرود و بهبود عملیات در جنوب اقیانوس آرام است. خروج از این هلیکوپتر ساخته شده است که انتخاب کنید تا برخی از چهار مایل از ایوو جیما (از سمت چپ) فضانوردان Fred W. Haise جونیور قمری خلبان; James A. Lovell جونیور فرمانده و John L. Swigert جونیور فرمان ماژول خلبان. فلج آپولو 13 فضاپیما پخش کردن در 12:07:44 بعد از ظهر (CST) 17 آوریل 1970. ناسا

در بزرگداشت این ماموریت راه اندازی ناسا ایجاد کرده آپولو 13 در زمان واقعی وب سایت که در آن بازدید کنندگان می توانید تجربه راه اندازی آن را به عنوان اتفاق افتاده است بر اساس مواد تاریخی و بهنگام دقیقا به عنوان آن رخ داده است پنجاه سال پیش. این مواد شامل فیلم ماموریت کنترل, این فیلم به ضرب گلوله توسط فضانوردان و پخش برنامه های تلویزیونی از زمان همراه با عکس و صدای ضبط شده, همه همگام سازی تا به محل صحیح خود در جدول زمانی.

"این پروژه شامل تازه های دیجیتالی و ترمیم ماموریت کنترل, صوتی," وب سایت می گوید. "آخرین نوار از این ضبط شد کشف شده در آرشیو ملی سقوط 2019 شد و دیجیتالی در بهمن ماه سال 2020 و شامل زمان اطراف پردازنده انفجار. این ضبط شنیده نمی پس از این حادثه تحقیقات در سال 1970."

ویراستاران' توصیه هایtinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de
آخرین مطالب