سونی هنوز مطمئن شوید که نقره ای و سیاه و سفید فیلم می تواند بدون مرد عنکبوتی


Silver Sable from the Spider-Man PlayStation 4 video game.

نقره ای سی بل از مرد عنکبوتی پلی استیشن 4 بازی های ویدئویی.
تصویر: سونی سرگرمی های تعاملی

در حالی که سونی شده است تلاش برای ایجاد یک نقره و سیاه فیلمکه یک فیلم با بازی پویا دو گربه سیاه و سفید و نقره ای سی بل هر دو حمایت از مرد عنکبوتی شخصیت. با توجه به Gina Prince-Bythewood بود که در یک نقطه متصل به آن فیلم این شرکت هنوز در حال مبارزه.

تبلیغات

صحبت های رادار, Prince-Blythewood که ترویج فیلم جدید او گارد قدیمی, مشترک برخی از اطلاعات در مورد که چرا این فیلم به تعویق افتاد بازگشت در سال 2018 و چه آن زمان وضعیت ممکن است. این خیلی امیدوار کننده است.

“پاسخ صادقانه من این است که من نمی دانم” Prince-Blythewood گفت. “من واقعا دوست دارم کسانی که شخصیت های من دوست داشتن آنها را با هم. من فکر کردم چه ما با آمد واقعا خوب بود واقعا آلی راه به دو با هم. که جهان در حال تغییر است بسیار به دلیل موفقیت مرد عنکبوتی فیلم.” 

تبلیغات

اما این موفقیت نیز مشکل است. می تواند شما را به یک فیلم مانند این کار بدون Spider-Man?

“وجود دارد یک سوال از, ‘شما واقعا می توانید این فیلم را با مرد عنکبوتی در آنها ؟ او باید حداقل برخی از مرتب کردن بر اساس آنها را?’ که همیشه این سوال. من دو سال که برای [گارد قدیمی] بنابراین هنگامی که این را به صورت من امیدوارم که این یک موفقیت و پس از آن من قطعا رفتن به عقب و شروع به صحبت کردن با آنها را دوباره” Prince-Blythewood گفت.  

G/O رسانه ها ممکن است یک کمیسیون

در حال حاضر که شاهزاده-Blythewood دوباره در دسترس است, این مذاکرات یک فرصت پیشرو در جایی. اما نظرات او رنگ یک عکس از یک داخلی Spider-Man در بخش سونی که هنوز مطمئن نیست که چگونه به گسترش در wallcrawler را شهاب سنگی محبوبیت در یک جهان که در آن Spidey خود را به اشتراک گذاشته اموال تقسیم بین سونی بازداشت و دیزنی است. شرکت زده طلا با زهراما این نوع از B-movie شکوه چیزی نیست یکی به راحتی می توانید تکرار کنید. و گربه سیاه و سفید و نقره ای سی بل در حالی که قانع کننده نیست دقیقا نام های بزرگ.

تبلیغات

نه این که نام های بزرگ لازم را برای سونی به حرکت به جلو با یک مرد عنکبوتی spinoff. بزرگ بعدی تلاش به نظر می رسد Morbiusاقتباس از خون آشام تبه کار به همین نام و خواهیم دید هنگامی که آن را منتشر شد اگر سونی واقعا یک جامد Spider-Man استراتژی یا نه.


برای اطلاعات بیشتر مطمئن شوید که شما به دنبال آن هستید با ما در ما Instagram @io9dotcom.

تبلیغات

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im