سونی WF-1000XM3 نقد و بررسی: هنوز هم فوق العاده است اما دیگر منحصر به فرد

سونی WF-1000XM3 "WF-1000XM3 هستند پیشگامانه جفت به طور کامل بی سیم از earbuds." صدای عالی و کیفی

توسط DOSTEMANSALAM در 17 خرداد 1399
sony wf 1000xm3 review 2

سونی WF-1000XM3

"WF-1000XM3 هستند پیشگامانه جفت به طور کامل بی سیم از earbuds."
  • صدای عالی و کیفیت تماس
  • عمر باتری فوق العاده
  • بزرگ سر و صدا لغو
  • قانع کننده نرم افزار های مبتنی بر ویژگی های
  • مناسب و راحت
  • بدون آب-مقاومت
  • کمی حجیم
MSRP $229.99

این بود بررسی آخرین به روز رسانی توسط روندهای دیجیتال A/V تحریریه نیک دارد در 6/5/2020.

برای ما در نظر گرفته ایم و سونی یکی از مورد علاقه ما هدفون سازندگان در این بازی با آن سر و صدا لغو WH-1000XM3 (و دو پیشینیان) همیشه در صدر لیست ما از بهترین هدفون و درآمد انتخاب سردبیر افتخارات. زمانی که سونی اعلام کرد جدید درست بی سیم از earbuds مجهز به همان شگفت انگیز کاهش سر و صدا با تکنولوژی این شرکت با بسته بندی در داخل آن برنده جایزه بیش از گوش ما پرداخت توجه است.

جدید WF-1000XM3 earbuds همه چیز ما امیدوار بود برای ارائه قابل توجهی نویز بزرگ وفاداری و همان برنامه بزرگ مبتنی بر ویژگی های ما را دوست داشتم از این شرکت برای سال. اما در زمان پس از اولین خود را, برخی از رقیب قوی پدید آمده اند. اپل AirPods نرم افزار ساخته شده خود را صدای چلپ چلوپ راه اندازی آیا به عنوان گوگل صفحه جوانه 2 و Sennheiser Momentum واقعی بی سیم 2. ما هنوز هم فکر می کنم بسیار بسیار از WF-1000XM3 اما رقبای ثابت کرده است که سونی دستاوردهای دیگر منحصر به فرد است.

مناسب و پایان

WF-1000XM3 نام اشتباه خرس "M3" و یا علامت گذاری به عنوان 3 برای مطابقت با uber-محبوب بیش از حد گوش WH-1000XM3 حتی اگر این تنها سونی نسخه دوم در این خط خاص از حقیقی های بی سیم از earbuds. جوانه های جدید می آیند در یک لکه سیاه-و-مس شارژ مورد با تخت بالای نقش برجسته با آرم سونی.

که USB-C طراحی شده مورد ملاحظه ای به اندازه, اما هنوز هم می تواند مناسب در اکثر جیب و تخت بالا اجازه می دهد تا شما به راحتی ذخیره کردن آن را از بالا به پایین در سطوح هنگامی که شما کردم جوانه در. کلاه چرخانیم تا به فاش کردن دو earbuds داخل و یک چراغ قرمز در جلوی صورت شما اجازه می دهد تا ببینید که آیا آنها در حال شارژ.

دن بیکر/Digital Trends

زیبایی, جوانه های نگاه خوبی ساخته شده اما نمی زیادی برای نوشتن صفحه اصلی درباره وقتی که می آید به سبک. که به احتمال زیاد هدفمند انتخاب توسط Sony تیم — با توجه به این که بسیاری از خریداران از سر و صدا لغو هدفون در حال مسافران و تجار آن را حس می کند شرکت خواهد چوب به محاکمه و واقعی طراحی ساده و قرص-شکل بدنه و سیاه و سفید و خاکستری رنگ با لهجه های مس. آنها حجیم از AirPods طرفدار و در عین حال نیز انجام نگرفته در مقایسه با اپل سفید یاد كم گلف.

اگر شما بوده ام در جهان کار برای برخی از زمان به نگاه آشنا خواهد بود: هدفون شبیه نسخه مینیاتوری از هدست بلوتوث شما ممکن است فرسوده اطراف شهر در سال 2006 با بیضی شکل پوسته پیوستن ارگونومیک درونی بخش با گرد آکوستیک اتاق که اوج در نرم سیلیکون گوش راهنمایی. سونی شامل دو نکته ضخامت در سه سایز (کوچک و متوسط و بزرگ) هر همه اما تضمین شما پیدا کردن یک جفت است که برای شما مناسب است.

ویژگی ها و کنترل

وجود دارد بسیار کمی بی سیم از earbuds که رقابت با سونی WF-1000XM3 از نظر امکانات. برای استارت, هدفون به رخ کشیدن یک جامد 8 ساعت عمر باتری به ازای هر بار با سر و صدا لغو کردن و هنوز هم AirPods Pro-besting 6 ساعت با آن در. این مورد همچنین دارای مقدار زیادی از آب ارائه سه اتهام برای 18 ساعت باتری پشتیبان گیری اگر شما با استفاده از هدفون سر و صدا لغو و 24 ساعت با آن را خاموش.

نیز وجود دارد یک شارژ سریع از ویژگی های است که شما 90 دقیقه پخش فقط در 10 دقیقه – برای کسانی که فراموشکار در مورد شارژ قبل از رفت و آمد و یا کوتاه پرواز. اما جدیدتر جفت سونی earbuds WF-SP800N کند باید XM3 ضرب و شتم در باتری بخش. این 800N دارای 9 ساعت پخش با ANC روز و 13 ساعت بدون.

دن بیکر/Digital Trends

براق صفحه لمسی در هر جوانه بیرونی اجازه می دهد تا شما را به بازی و مکث موسیقی خود دسترسی داشته باشید دستیار صوتی و تغییر آهنگ ها اما سونی نیز بسته بندی شده در برخی دیگر بسیار خوب اضافی از جمله توانایی به دست چپ earbud به طور موقت از لوله در صدا از جهان خارج, بنابراین شما نمی خواهد که برای حذف یک هدفون در حالی که شما در حال تلاش برای شنیدن اطلاعیه و یا یک نوشیدنی سفارش در یک هواپیما.

صحبت از حذف از earbuds خود مانند AirPods طرفدار WF-1000XM3 باید سنسور که مکث موسیقی و در نهایت به خواب رفتن در زمانی که شما آنها را حذف کنید. پاپ آنها را پشت در و آنها را به از سرگیری پخش یا روشن کردن و اتصال مجدد بسته به چه مدت شما آنها را ترک کرد.

این هدفون دارای مقدار متناوب از کاهش سر و صدا خود را برای اندازه.

نظر خود را در خیمه قابلیت حذف نویز سونی دارای بسته بندی کوچک جوانه با آن QN1e نویز در تراشه (یکی از همان داخل محبوب خود را گوش بیش از حد سر و صدا cancelers) قرار داده و دو میکروفن در هر earbud برای کمک به جلوگیری از جهان خارج است. که با پردازش این نسخهها کار میکند مانند یک مطلق جذابیت به راحتی غرق کردن صفحه کلید کلیک حمل و نقل عمومی سر و صدا و با صدای بلند در اتاق گفتگو.

شما نمی توانید همان مجنون کاهش شما را بشنود در بزرگتر WH-1000xM3 بیش از گوش, اما این هدفون دارای مقدار متناوب از کاهش اندازه آنها و همراه با این واقعیت است که آنها بسیار عالی ارائه منفعل انزوا سر و صدا خود به خود ما بسیار تحت تاثیر قرار با عملکرد خود را با صدای بلند در فضاهای.

دن بیکر/Digital Trends

هر earbud نیز می توان به طور جداگانه در تماس و یا برای موسیقی و میکروفن و سر و صدا لغو کار شگفتی برای تماس با وضوح با کیفیت صدا که شبیه به بسیاری اختصاصی هدست بلوتوث.

بر خلاف بسیاری از هدفون که در آن برنامه به نظر می رسد عمدتا طراحی شده برای کمک به جفت شدن سونی اتصال برنامه ارائه می دهد برخی از ویژگی های بزرگ از جمله توانایی برای تنظیم برابری تنظیم سطح مورد نظر خود را از نویز و اختصاص دادن دکمه گوگل دستیار اولیه معاون صدا در این هدفون.

آنها لازم نیست که یک IP امتیاز برای مقاومت در برابر آب تا بدنسازی استفاده از در-خود-خود-وضعیت خطر

برای برخی از, WF-1000XM3 بزرگترین ضعف است که آنها لازم نیست که هر گونه مقاومت در برابر آب تا بدنسازی استفاده از در-خود-خود-وضعیت خطر. زمانی که آنها راه اندازی شد — و هنگامی که ما برای اولین بار مورد بررسی آنها — آنها همچنین نمی خواهد به شما اجازه کنترل حجم و بدون دسترسی به تلفن خود و یا کشیدن تا دستیار صوتی خود را. سونی پس ثابت است که با یک گزینه جدید در آن برنامه که به شما امکان انتخاب بین کنترل حجم و ANC روشن/خاموش.

به طور معمول, ما می خواهم شکاری تولید کننده 230 $در گوش هدفون برای عدم مقاومت در برابر آب با توجه به این که یکی از بهترین استفاده-موارد برای درست بی سیم از earbuds که در سالن که در آن عرق می تواند یک عامل جدی. اما ما نمی فکر می کنم در شرایطی است که یک معامله بزرگ در اینجا به دو دلیل. اولین هدفون به نظر می رسد طراحی شده بیشتر برای دفتر و کسب و کار سفر از آهن کاخ و دوم, سونی ادعا می کند آن را ندارد واز هر گونه شکایت در مورد نسل قبلی از earbuds شکستن در ورزشگاه. سونی به نظر می رسد اعتماد به نفس شما می توانید با استفاده از WF-1000XM3 برای تمرینات ارائه شده شما عرق کردن سطل.

هنوز اپل AirPods نرم افزار مدیریت برای ارائه IPX4 با بسیاری از همان زنگ ها و سوت. سونی خود WF-SP800N ارائه IP55 مقاومت در برابر آب امتیاز به عنوان به خوبی.

کیفیت صدا

سونی مجهز به جدید ترین earbuds با آن اختصاصی DSEE HX موتور — طراحی مجلل lo-وفاداری صدا به صورت کلی بهتر وضوح — و آن را با این نسخهها کار شگفتی در WF-1000XM3 ترکیب با نویز به ارائه برخی از بهترین وفاداری شما در بی سیم از earbuds.

ما گوش به همه چیز از شکوه پاپ Gen Z آیکون Billie Eilish به indie در راک طلایی خیرگی پیدا کردن خودمان را به طور مداوم تحت تاثیر قرار همه چیز را شنیده ایم.

سه برابر است روشن و واضح است و سنگین پایان کم است که هرگز تبدیل به یک گودال گل. به جای آهنگ احساس مانند آنها در وزن و عمق است که ما اغلب از دست ندهید در دیگر جفت واقعی بی سیم از earbuds که تمایل به احساس کمی اغراق آمیز نظر خود را در پروفایل های صوتی.

دن بیکر/Digital Trends

به علاوه — و این یک مزیت بزرگ — صدای قابل تنظیم است. اگر صدا امضا نیست کاملا به میل خود شما می توانید آن را از طریق تنظیمات EQ در برنامه بنابراین شما هرگز ناراحت با راه هدفون درمان برخی از ژانرهای. می خواهم کمی بیشتر شین و سنج روشن و خاموش شدن در خود جاز ضبط شده ؟ فقط افزایش سه برابر کردن یک لمس. مشکل حل شد.

در حالی که آن را سرگرم کننده به ظرف غذا به اطراف با تنظیمات EQ ما صرف اکثریت قریب به اتفاق ما در زمان گوش دادن با هدفون استاندارد تخت EQ موقعیت. چرا که آنها در حال حاضر احساس بسیار خوبی به گوش مستقیما از کارخانه. همه چیز ما به گوش طریق WF-1000XM3 به نظر می رسید به نزدیک تقریبی چه مهندس اختلاط در نظر گرفته شده و این واقعا همه ما می توانید بپرسید از هر جفت از هدفون به ویژه بی سیم در گوش.

ما را

اولین بزرگ بی سر و صدا لغو هدفون های کوچک در اینجا و آنها رو آرم سونی بر روی آنها. با WF-1000XM3 سونی موفق به ارائه یک جفت از پیشگامانه از earbuds که به نظر می رسد به راحتی به ارزش $230 حق بیمه.

است وجود دارد یک جایگزین بهتر?

پس سونی WF-1000XM3 عرضه اپل $249 AirPods Pro پدید آمده و آنها تعجب اثبات خود WF-1000XM3 مساوی از نظر سر و صدا لغو و در آینده بسیار نزدیک در کیفیت صدا. Sennheiser Momentum واقعی بی سیم 2 را برای apt مقایسه بیش از حد, اگر چه آنها گران تر در $300.

این رقیب واقعی در اینجا ممکن است در خانه با سونی WF-SP800N بیش از XM3 در دسته مهم مانند عمر باتری و ضد آب. آنها اصلا صدا به عنوان بزرگ و یا حذف نویز توانایی 1000XM3 اما SP800N هنوز هم صدای جامد برای 30 دلار کمتر است.

چه مدت طول خواهد آنها گذشته است ؟

Sony ساخته شده است بسیار عالی هدفون برای چندین دهه و ما هیچ دلیلی برای باور کردن کیفیت ساخت از WF-1000xM3 است هر گونه متفاوت است. شایان ذکر است که طول عمر از همه درست هدفون بی سیم محدود است با طول عمر باتری, اما ما انتظار داریم که شما حداقل چند سال قبل از باتری شروع به نشان می دهد سایش شدید.

شما باید آنها را خرید ؟

بله — و به خصوص اگر شما یک کاربر آندروید. اگر شما می خواهید از ویژگی های بسته بندی شده جفت واقعی هدفون بی سیم و دوست دارید صدای سکوت, Sony WF-1000XM3 هنوز هم یکی از بهترین شما می خواهید پیدا کنید.

ویراستاران' توصیه هایtinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن