سونی شروع می شود یک پلی استیشن bug bounty برنامه

تصویر داد via Getty Images سونی راه اندازی کرده است یک اشکال فضل برنامه ای است که هر کسی می ت

توسط DOSTEMANSALAM در 5 تیر 1399
02 April 2020, Berlin: A young man plays with the game console Playstation 4. to prevent infection with the corona virus, many people spend their free time at home. Photo: Britta Pedersen/dpa-Zentralbild/dpa (Photo by Britta Pedersen/picture alliance via Getty Images)
تصویر داد via Getty Images

سونی راه اندازی کرده است یک اشکال فضل برنامه ای است که هر کسی می تواند شرکت در, و پاداش برای گزارش انتقادی PS4 آسیب پذیری می تواند به $50,000, سونی, مدیر ارشد, مهندسی نرم افزار جف نورتون نوشت: در وبلاگ پلی استیشن. در حالی که سونی تا به حال یک اشکال فضل که قبلا فقط در دسترس خصوصی محققان آن را در حال حاضر همکاری با HackerOne به باز کردن برنامه به "امنیت جامعه پژوهشی پارسه و هر کس دیگری."

پلی استیشن و مهندسین علاقه مند گزارش در پلی استیشن 4, سخت افزار, سیستم عامل, لوازم جانبی و شبکه پلی استیشن با توجه به آن اشکال فضل صفحه در HackerOne. یک گزارش برای کم اولویت موضوع در پلی استیشن 4 شروع می شود در $500 در حالی که یک مسئله حیاتی می تواند خالص تا $50 ، 000. گزارش برای شبکه پلی استیشن پرداخت کمی کمتر -- پایین اولویت مسائل شروع در $100 در حالی که مسائل مهم پرداخت $3,000.شرکت هایی مانند اپل و گوگل و Netflix بکشد خود را در مکان اشکال نموده و همچنین پس از آن تعجب آور نیست برای دیدن سونی راه اندازی چیزی برای پلی استیشن برند.

با توجه به آمار HackerOne چند نفر گرفته اند استفاده از این برنامه در آخرین 90 روز. این معلوم نیست چه تعداد از این آمار و ارقام از زمانی که برنامه عمومی رفت. آن را می گوید $173,900 در نعمت شده اند پرداخت می شود, 102, گزارش شده اند, ارسال شده, 88 گزارش شده است حل و فصل و 41 اشکال-مکان یاب شده اند تشکر کرد.

در این مقاله: پلی استیشن, پلی استیشن 4, اشکال, فضل, سونی, HackerOne, اخبار بازی,
همه محصولات توصیه شده توسط Engadget انتخاب شده توسط تیم تحریریه مستقل از شرکت مادر. برخی از داستان های ما شامل لینک های وابسته. اگر شما خرید چیزی را از طریق یکی از این لینک ها ممکن است ما کسب یک کمیسیون های وابسته.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن