زنجیر تلویزیون در پاسخ به جریان افزایش قیمت با یک سال ضمانت'

زنجیر / ظرف شبکه یک روز پس از گوگل افزایش هزینه پایه یوتیوب اشتراک تلویزیون به 65 میلیارد دلا

توسط DOSTEMANSALAM در 12 تیر 1399
Sling TV
زنجیر / ظرف شبکه

یک روز پس از گوگل افزایش هزینه پایه یوتیوب اشتراک تلویزیون به 65 میلیارد دلار در هر ماه رسن تلویزیون می گوید آن را حفظ قیمت آن جریان خدمات برای یک سال. به عنوان بخشی از یک جدید محدود به زمان ارتقاء مشتریان موجود و جدید نمی بینم قیمت این شرکت را 30 دلار در هر ماه آبی و نارنجی اشتراک افزایش قبل از آگوست 1st, 2021. گرفتن این است که شما نیاز به یک حساب فعال با زنجیر تلویزیون قبل از اوت 1 سال 2020 است.

"ما اعتقاد داریم در حال حاضر زمان برای مشتریان ما را انتخاب کنید بین ماندن آگاهانه و سرگرم و قرار دادن شام روی میز" گفت: Michael شویمر رئیس جمهور از تلویزیون رسن. "امید ما این است که 1-سال گارانتی را با یک حس بسیار مورد نیاز ثبات در یک زمان است که احساس می کند نامشخص به همه ما است."

در کنار قیمت تضمین مشتریان جدید می توانید با استفاده از دو ساعت ، تا جولای 6th, شما می توانید ثبت نام برای 14 روز محاکمه است. علاوه بر این, اگر شما توافق می کنید برای پرداخت سه ماه از زنجیر آبی یا زنجیر نارنجی در پیشبرد این شرکت به شما یک تعریف AirTV 2 media جعبه. این AirTV 2 به شما اجازه می دهد جریان کانال های تلویزیونی محلی خود را به دستگاه های دیگر.

بدیهی است که زنجیر در تلاش است به رنگ خود را به عنوان پسر خوب در این وضعیت اما واقعیت این است که جریان تلویزیون سیستم عامل لازم نیست که کنترل بسیار بیش چقدر هزینه خدمات خود را. هزینه streaming TV خدمات به طور پیوسته افزایش یافته بیش از چند سال گذشته به دلیل چگونه بسته نرم افزاری شبکه های کانال های خود را. هنگامی که یک شرکت مثل گوگل نشانه یک معامله جدید آن اغلب برای حمل یک شبکه ترکیب کل کانال. این چیزی است که تبدیل به یک موضوع مهم در این صنعت است. زمانی که سونی تعطیل PlayStation Vue سال گذشته آن گفت: "گران محتوا و شبکه معاملات" نقش مهمی در تصمیم گیری آن است.

در این مقاله: ظرف Sling TV, av, جریان, سیم برش, اینترنت, playstation vue, تلویزیون, یوتیوب, تلویزیون, پخش تلویزیون, اخبار, سرگرمی
همه محصولات توصیه شده توسط Engadget انتخاب شده توسط تیم تحریریه مستقل از شرکت مادر. برخی از داستان های ما شامل لینک های وابسته. اگر شما خرید چیزی را از طریق یکی از این لینک ها ممکن است ما کسب یک کمیسیون های وابسته.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب