Sling TV رئیس جمهور به عنوان جایگزین شماره مشترک همچنان به افت

Sling TV Sling TV رئیس جمهور وارن Schlichting اتحاد چپ این شرکت و آن شرکت مادر ظرف است و نام

توسط DOSTEMANSALAM در 13 خرداد 1399
Sling TV
Sling TV

Sling TV رئیس جمهور وارن Schlichting اتحاد چپ این شرکت و آن شرکت مادر ظرف است و نام خود را جایگزین. رفتن به جلو بیش از حد بالا سرویس تلویزیون خواهد بود به رهبری مایکل شویمر که دوباره ظرف را در ماه ژوئن سال 2019 به رهبری بین المللی توسعه کسب و کار و استراتژی ، Schlichting خروج می آید پس از Sling TV گزارش داد عظیم مشترک کاهش بیش از گذشته دو چهارم.

این سرویس از دست داد 94,000 حساب در سه ماهه چهارم سال 2019 است که در آن اولین اشتراک کاهش با توجه به تنوع است. سپس آن ها را از دست اضافی 281,000 مشترکان در سه ماهه اول سال 2020 است. زمان پایان ماه مارس به آن تعداد مشتری بودند توسط 4.7 درصد در سال بیش از سال.

زنجیر تلویزیون زیان آمد خدمات پس از افزایش قیمت آن در ماه دسامبر. خدمات معرفی چند تبلیغاتی ارائه می دهد بیشتر به تازگی, اما آنها ممکن است به اندازه کافی به را تشکیل می دهند به صورت مشترک کاهش است. در ماه فوریه آن را به مشتریان جدید و در بازگشت فرصتی برای ثبت نام فقط 5 دلار به عنوان پنجمین سالگرد جشن. زنجیر تلویزیون نیز ارائه شده مشاهده رایگان و بدون اشتراک در مارس برای سرگرم نگه داشتن مردم در میان COVID-19-مستندات مربوط به احتمال زیاد در تلاش برای برنده شدن بیش از مشترکان پرداخت.

در این مقاله: Sling TV, اخبار, سرگرمی
همه محصولات توصیه شده توسط Engadget انتخاب شده توسط تیم تحریریه مستقل از شرکت مادر. برخی از داستان های ما شامل لینک های وابسته. اگر شما خرید چیزی را از طریق یکی از این لینک ها ممکن است ما کسب یک کمیسیون های وابسته.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب