سیری و گوگل دستیار در حال حاضر می گویند که آنها در حمایت از ‘Black Lives Matter’

صدای دستیاران در حال حاضر توضیح و نشان دادن حمایت خود را برای زندگی مهم جنبش هنگامی که شما سوال بپرسید مانند “فراموش سیاه زندگی مهم است ؟” و یا “انجام تمام زندگی مهم است؟”

اپل سیری و گوگل هر دو دستیار به اشتراک گذاری پشتیبانی از این جنبش با توجه به CNBC.

اگر شما بخواهید سیری “Hey, Siri, انجام, سیاه زندگی مهم است ؟” او می گوید:, “بله, سیاه زندگی ماده” به دنبال یک لینک به BlackLivesMatter.com. درخواست گوگل دستیار همان سوال را به شما می دهد پاسخ: “سیاه و سفید زندگی می کند مهم است. سیاه, افراد مستحق همان آزادی های فراهم شده برای هر کس در این کشور و به رسمیت شناختن بی عدالتی در آنها صورت گام به سمت اصلاح آن است.”

مایکروسافت کورتانا در پاسخ به “آیا سیاه زندگی مهم است ؟” با “بله. و سیاه و سفید زندگی می کند موضوع مهمی است که جنبش را شکل ملی گفتگو در مورد نژاد پرستی.”

این فرمان به دنبال هفته طولانی در سراسر جهان اعتراضات را برانگیخت با قتل جورج فلوید و Breanna تیلور توسط افسران پلیس.

سیاه و سفید زندگی مهم جنبش به دست آورده کشش و پشتیبانی در طول هفته گذشته اما نه بدون “تمام زندگی ماده” رد.

صدای دستیاران باید در پاسخ به آن ، وقتی پرسیده شد که سوال سیری می گوید: “همه زندگی ماده” است که اغلب استفاده می شود در پاسخ به اين عبارت ‘Black lives matter’ اما آن را نمایندگی نمی کند همان نگرانی است. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد سیاه و سفید زندگی می کند موضوع حقوق بشر جنبش بازدید BlackLivesMatter.com.”

گوگل در پاسخ به “تمام زندگی است “گفت:” black lives matter’ به این معنا نیست که همه زندگی نمی کنند. به این معنی سیاه و سفید زندگی می کند در معرض خطر هستند در راه دیگران نیست.”

درخواست “انجام تمام زندگی مهم است ؟” به کورتانا دهید یک مدخل ویکیپدیا در مورد شعار که در حال حاضر در ارتباط با انتقاد از سیاه زندگی مهم جنبش است.

اگر شما بخواهید آمازون الکسا این سوال شما تقریبا همان پاسخ را برای هر دو.

“سیاه و سفید زندگی می کند مهم است. من فکر می کنم مردم سزاوار بود تحت درمان با انصاف و عزت و احترام” و “من فکر می کنم هر کس سزاوار به درمان با انصاف و عزت و احترام” الکسا می گوید: به عنوان یک پاسخ.

CNBC گزارش می دهد که اپل و گوگل به روز رسانی ساخته شده بودند در هفته گذشته است. روندهای دیجیتال رسیده به آمازون و مایکروسافت برای پیدا کردن زمانی که صدای خود را دستیار پاسخ آپدیت شد برای پاسخ به این سوالات است. ما خواهد شد به روز رسانی این داستان زمانی که ما گوش به عقب.

ویراستاران’ توصیه های

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>