سایه سلول های بنیادی درمان می تواند باعث تومور و عفونت و مرگ پزشکان گزارش


A researcher holding up a container of stem cells.

یک پژوهشگر برگزاری یک ظرف از سلول های بنیادی است.
عکس: Spencer Platt (گتی ایماژ)

یک تیم از متخصصین مغز و اعصاب در حال بالا بردن پرچم قرمز بیش از مخاطره آمیز و اثبات نشده سلول های بنیادی درمان. جدید خود را مطالعه نشان می دهد که همکار خود پزشکان هستند اغلب خواسته در مورد این بحث روش های جان بیماران. بسیاری از پزشکان نیز دیدن بیماران با جدی عوارض ناشی از درمان با سلول های بنیادیاز جمله تشنج عفونت و تومورهای ستون فقرات.

تبلیغات

سلول های بنیادی هستند که مواد اولیه است که بدن ما با استفاده از به جای دیگر آسیب دیده و یا پیری سلول ها. دانشمندان بوده است امیدوار در مورد پتانسیل برای استفاده از این سلول ها به عنوان یک راه برای پیش افتادن طبیعی بدن قابلیت لیفتینگ و درمان در حال حاضر بیماری های علاج ناپذیر از جمله دژنراتیو اختلالات عصبی مانند اسکلروز متعدد.

اما تا کنون تنها چند وجود دارد ثابت استفاده در پزشکی برای سلول های بنیادی مانند پیوند مغز استخوان برای درمان برخی از سرطان خون. Most شواهد برای خود ادعا مزایای جاهای دیگر است یا محدود و یا کاملا فاقد. این هشدارها را متوقف نشده مصرف کننده سلول های بنیادی صنعت از رشد هر چند با کلینیک ارائه درمان تجربی پایه اغلب بدون بیان تایید سازمان غذا و داروی آمریکا.

تبلیغات

این مطالعه جدید منتشر شده در چهارشنبه در Annals of Neurology شد یک نظرسنجی از بیش از 200 متخصصین مغز و اعصاب در سراسر کشور از جمله یک سوم است که تخصص در اسکلروز متعدد. در میان دیگر سوالات متخصصین مغز و اعصاب خواسته شد که اگر آنها تا به حال تا کنون در سراسر آمده بیمارانی که تا به حال استفاده می شود و یا می خواست به استفاده از سلول های بنیادی برای درمان مشکلات سلامت خود را. برای کسانی که با بیماران قبلا داده شده سلول های بنیادی آنها همچنین خواسته شد در مورد هر گونه عوارض آنها تا به حال دیده می شود که احتمالا مربوط به سلول های بنیادی درمان.

تقریبا 90% از متخصصین مغز و اعصاب مورد بررسی گفت: آنها خواسته شده بود توسط بیمار یا یکی از اعضای خانواده در مورد سلول های بنیادی یک رای که کمی بالاتر بود برای کسانی که با بیمارانی که علاج ناپذیر شرایط مانند اسکلروز متعدد. بسیاری از کسانی که مکالمات درگیر بیماران درخواست برای متخصص مغز و اعصاب برکت برای رفتن پیش با سلول های بنیادی. اما فقط 28 درصد از پزشکان گزارش احساس به طور کامل آماده به صحبت کردن با بیماران خود را در مورد این موضوع.

“یکی از این مطالعه نقاط است که این بحث ها اتفاق می افتد در بیش از 90 ٪ از هر سرپایی کلینیک مغز و اعصاب, اما بسیاری از پزشکان در حال آماده نیست” گفت: منجر نویسنده جیمی Imitola عصب شناسی در دانشگاه کانکتیکات است که دارای تخصص در اسکلروز متعدد و تحقیقات سلول های بنیادی. “و اگر آنها به طور کامل آماده, پس از آن که تکان دهنده است چرا که این پزشکان است که باید تا به امروز است.”

دو سوم از متخصصین مغز و اعصاب نیز گفت: آنها تا به حال تحت درمان با کسی که در حال حاضر بدست درمان با سلول های بنیادیدر حالی که 25 درصد از پاسخ دهندگان گفته اند که تا به حال در سراسر یک بیمار با عوارض تصور می شود مربوط به درمان با سلول های بنیادی. برخی از عوارض خاص ذکر شده اند گزارش شده است اما Imitola گفت: درصد از پزشکان که در گزارش هر گونه در همه بسیار بالاتر از شما خواهد انتظار می رود از تعداد کمی از گزارشات موجود. این نشان می دهد که عوارض جانبی مربوط به این روش ممکن است شایع تر از قبلا فکر.

تبلیغات

“من تا به حال پزشکان با ما تماس بگیرید و به ما بگویید که بیماران نمی خواهید برای گزارش مشکلات خود را با سلول های بنیادی درمان,” او اضافه شده است. “آنها احساس خجالت, شماره یک, چرا که آنها یک عارضه یا دو چرا که آنها احساس آنها پاره پاره کردن.”

لیست طولانی از عوارض گزارش شده توسط پزشکان در این بررسی شامل سکته مغزی, فلج, bloodborne عفونت مانند اوpatitis C و چندین مرگ و میر. در دو مورد پزشکان گزارش ظهور یک تومور در امتداد نخاع; در یک مورد تومور سلول های که تا به حال به نظر نمی رسد متعلق به بیمار پیشنهاد دهنده سلول بود به نحوی تبدیل سرطانی. در دیگر موارد این درمان به نظر می رسید به بدتر پیشرفت بیماری آن را به معنای درمان است. هنوز هم دیگر بیماران صرف هزاران دلار خود را درمان, با هیچ ماندگار بهبود می باشد.

تبلیغات

بررسی یافته های محدودبه خصوص وقتی که می آید به گزارش عوارض ناشی از آنها متکی به خاطره ای از پزشکان به جای پرونده های پزشکی و یا دیگر تایید اطلاعات است. اما مطالعه امتیاز به انواع سیستمیک مشکلات Imitola گفت. بسیاری از این بیماران هستند و طبعا به دنبال یک معجزه و وجود دارد در حال رشد بی اعتمادی از علم به طور کلی او اشاره کرد. که باعث می شود شگرف ادعا میفروخت توسط بسیاری از کلینیک های فروش سلول های بنیادی نگاه همه جذاب تر. و این باعث می شود رابطه بین پزشک و بیمار از همه مهم تر برای به دست آوردن حق.

“وجود دارد یک حس در سراسر کشور است که دانشمندان در حال پنهان کردن درمان های جدید برای این یا آن. که ما نمی خواهیم مردم را به سلول های بنیادی به دلیل وجود برخی از انگیزه های نهان,” او گفت:. “واقعیت این است که برای ما به ترجمه سلول های بنیادی به چیزی واقعی آن است رفتن به نیاز به مقدار زیادی از کار. زیرا در نهایت ما می خواهیم به مردم ارائه بهترین درمان, بهترین فرصت است.”

تبلیغات

به کمک neurologists آماده تر به بحث در مورد سلول های بنیادی محققان ایجاد کرده اند یک بیمار پسند جزوه بر اساس یافته های خود را ترجمه شده به 70 زبان. Imitola نیز راه اندازی یک بیمار رجیستری که در آن پزشکان و بیماران می توانند به صورت ناشناس گزارش هر گونه عوارض احتمالی مرتبط با سلول های بنیادی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>