چگونه برای دانلود MacOS Big Sur

اپل رسما نشان داد که نسخه بعدی از MacOS به نام Big Sur, و آن را یکی از بزرگترین به روز رسانی به تاریخ. تغییر

توسط DOSTEMANSALAM در 4 تیر 1399

اپل رسما نشان داد که نسخه بعدی از MacOS به نام Big Sur, و آن را یکی از بزرگترین به روز رسانی به تاریخ. تغییرات مهم شامل اطلاعیه های جدید, تم های جدید بسیار سریع تر صفری تجربه و به روز رسانی برنامه پیام. صدای هیجان انگیز است ؟ سپس شما احتمالا اضطراب برای دانلود.

متاسفانه نسخه عمومی از سور بزرگ در دسترس نخواهد بود تا بعد از آن در سال 2020 است. اپل ارائه می دهد تنها یک توسعه دهنده بتا در این زمان به طوری که سازندگان برنامه می توانید کار بر روی سازگاری. اما اگر شما هنوز هم کنجکاو و در حال حاضر به پرش از طریق پرتال تخصصی اولی شما می توانید پیش نمایش سور بزرگ در حال حاضر. ما به شما نشان می دهد دقیقا چگونه به آن را انجام دهد.

توجه داشته باشید: آیا نصب این توسعه دهنده بتا اگر شما مایل به گرفتن خطرات. به دلیل برخی از بی ثباتی این نسخه بهتر مناسب برای مک شما لازم نیست در درجه اول استفاده از مانند یدکی مک بوک. اگر شما می خواهید برای تست درایو Big Sur بر روی مک شما روزانه استفاده کنید صبر کنید تا بتا عمومی.

مرحله 1: بررسی برای دیدن اگر شما با مک سازگار است

این باید اولویت اول خود را. همانطور که با تمام MacOS به روز رسانی برخی از مکینتاش خواهد بود سمت چپ توسط این نرم افزار جدید. شما قطعا نمی خواهید برای رفتن از طریق فرایند دستیابی به توسعه بتا اگر مک شما نیست حتی سازگار!

در اینجا نقاط برش برای مکینتاش, بنابراین شما می توانید بگویید اگر شما ماشین زمان می توانید مسئولیت رسیدگی به بزرگ سور یا نه:

  • مک بوک (12 اینچ): از 2015 مدل های در, Big Sur کار خواهد کرد.
  • مک بوک ایر: از سال 2013 مدل های در, Big Sur کار خواهد کرد.
  • MacBook Pro: از اواخر سال 2013 مدل های در, Big Sur کار خواهد کرد.
  • Mac mini: از سال 2014 مدل های در, Big Sur کار خواهد کرد.
  • iMac: از سال 2014 مدل های در, Big Sur کار خواهد کرد.
  • iMac Pro: همه iMac Pro مدل کار خواهد کرد با سور.
  • Mac Pro: از سال 2013 مدل های در, Big Sur کار خواهد کرد.

اگر شما خوب به آن بروید و سپس حرکت به مرحله بعد. اگر نه زمان برای خرید یک مک جدید!

مرحله 2: مطمئن شوید که شما بخشی از برنامه توسعه اپل

توسعه دهنده بتا صرفا به معنای برای توسعه دهندگان نرم افزار که بدان معنی است که نه فقط هر کسی می تواند دانلود و از آن استفاده کنید. برای واجد شرایط, شما باید بخشی از برنامه توسعه اپل. اگر شما در حال حاضر هیچ مشکلی. حرکت به مرحله بعد.

اگر شما امضا به عنوان یک توسعه دهنده شما می توانید حرکت بدون تکمیل این مرحله است. این فرایند با عنوان Apple توسعه دهنده صفحه وب و انتخاب رنگ آبی ثبت نام را فشار دهید در بالای صفحه. شما می خواهید به ثبت نام به عنوان یک فرد, و شما نیاز به ارائه ID اپل خود را با نام و آدرس.

انتخاب خود را شروع ثبت نام, ثبت نام و تایید دو فاکتور تأیید هویت.

موافقم به اپل شرایط و ضوابط و پس از آن به ترتیب برای پرداخت. اپل نیاز به 100 دلار هزینه سالانه برای ماندن در توسعه برنامه و شما نیاز به پرداخت در صف مقابل برای دسترسی به.

هنگامی که شما توسعه دهنده حساب تنظیم شده است, شما آماده برای رفتن!

مرحله 3: محافظت از اطلاعات شما

طبیعت, نسخه های بتا در حال بی ثبات و توسعه نسخه های بتا هستند و حتی بیشتر از آن. این احتمال وجود دارد از اشکالات جدی فساد داده های خود را و شما نیاز به آماده می شود در صورتی که اتفاق می افتد.

ما بهترین پیشنهاد این است که به طور کامل تا تمام اطلاعات خود را با استفاده از یک دیسک سخت خارجی و ماشین زمان برای ایجاد یک نسخه ی پشتیبان کامل کپی کنید. شما می توانید پیدا کردن ماشین زمان در تنظیمات سیستم در مک خود را. مطمئن شوید که آن فعال است را انتخاب کنید را انتخاب کنید دیسک پشتیبان... و سپس انتخاب خود را به دیسک سخت خارجی را به عنوان مقصد پشتیبان.

گزینه دیگری وجود دارد اگر شما یک درایو خارجی و هنوز هم می خواهید به سعی کنید از نسخه بتا است. شما می توانید پارتیشن مک خود را به درایو و سیلو کردن فضا برای آزمایش با سور. این است که کمی پیچیده تر است و شما باید به اندازه کافی ذخیره سازی محلی برای مدیریت دو سیستم عامل. اگر شما علاقه مند, ما یک راهنمای که در آن شما می توانید اطلاعات بیشتر.

گام 4: ثبت نام و دانلود بتا

در حال حاضر شما آماده برای بتا. شروع با مراجعه به اپل صفحه برای توسعه نسخه بتا را انتخاب کنید و آبی دانلود دکمه در سمت راست بالا.

بعدی ثبت نام را به حساب توسعهدهنده اپل. هنگامی که توسعه صفحه باز می شود, حرکت تا زمانی که شما گزینه ای برای نصب مشخصات. Sانتخاب این دکمه برای دانلود MacOS Big Sur توسعه دهنده بتا دسترسی به ابزار.

در حال حاضر از آن زمان به استفاده از آن.

مرحله 5: نصب Big Sur

رفتن به یاب یا حوض > اخیر محبوبیت برای قرار دادن دسترسی به ابزار فایل که باید برچسب macOSDeveloperBetaAccessUtility.pkg. آن را انتخاب کنید برای دانلود Sur.

پس از downloader به پایان رسید باید آن را به طور خودکار به اطلاع شما که به روز رسانی در دسترس است برای سور توسعه دهنده پیش نمایش. اگر شما هر گونه اطلاعیه ها خود را راه اندازی مجدد مک و بررسی برای به روز رسانی دوباره با استفاده از به روز رسانی نرم افزار در تنظیمات سیستم.

در حال حاضر به روز رسانی به نصب Big Sur بتا. این به روز رسانی می تواند برخی از زمان, اما مطمئن شوید برای بررسی در آن به طور منظم برای دیدن اگر اپل نیاز شما را به هر گونه تصمیم گیری. اگر شما تقسیم درایو خود را این زمانی است که شما باید کاملا مطمئن شوید که شما در حال دانلود در سمت راست پارتیشن. شما احتمالا خواهد شد همچنین باید به توافق برسند به پیوستن به اپل نسخه بتا برنامه و هر گونه ارتباط شرایط و ضوابط.

سرانجام مک شما باید شروع به راه اندازی مجدد و نصب Big Sur کامل. هنگامی که آن را به پایان رسید, مک خود را باید بوت به سور و اجازه می دهد تا شما را به استفاده از جدید توسعه دهنده بتا. دوباره, شما ممکن است به اجرا مسائل داده شده این است که انتشار عمومی, بنابراین مراقب باشید.

آیا شما تصمیم به صبر برای بتا عمومی به جای ؟ که بزرگ است. اپل اجازه می دهد تا شما را به ثبت نام برای شنیدن آخرین مورد آن عمومی نسخه های بتا برای Big Sur, iOS 14 و بیشتر بر روی این صفحه.

ویراستاران' توصیه هایtinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب