چگونه برای دانلود موزیک از یوتیوب

تعداد بی شماری از یوتیوب موسیقی-تبدیل وب سایت و نرم افزار در دسترس آنلاین, اما آنها لزوما همه قابل اعتماد اس

توسط DOSTEMANSALAM در 12 اردیبهشت 1399

تعداد بی شماری از یوتیوب موسیقی-تبدیل وب سایت و نرم افزار در دسترس آنلاین, اما آنها لزوما همه قابل اعتماد است. روش ارائه شده در این راهنمای قطعا این کار انجام می شود. اما ما باید به شما هشدار می دهند: پاره صوتی از یوتیوب نقض یوتیوب, شرایط استفاده از, که می تواند شما را در دردسر. شما می توانید موسیقی را از یوتیوب بدون نقض جریان سایت شرایط استفاده از جمله از طریق گوگل یوتیوب جدید سرویس موسیقی — بنابراین ما توصیه می کنیم که شما فکر می کنم در مورد تلاش مشروع گزینه اول است.

مطالعه بیشتر

این نیز مهم است به یاد داشته باشید که برخی از یوتیوب پاره سایت ها وجود دارد ممکن است با نرم افزارهای مخرب آلوده و/یا با استفاده از پول سازی شیوه های مانند cryptomining. در حالی که ما بهترین های ما به توصیه خدمات است که امن هستند و این که آیا شرکت در چنین فعالیت های اگر شما متوجه خواهید شد که سیستم شما در حال اجرا است گرم تر و یا سخت تر از حد معمول در حالی که با استفاده از این سایت شما باید مطمئن شوید که شما نمی ماند در این سایت برای بیش از حد طولانی است. و اگر شما انتخاب می کنید برای دانلود نرم افزار برای تبدیل فایل صوتی, مطمئن شوید که شما انتخاب آنتی ویروس, خدمات اسکن نرم افزار برای تهدید قبل از نصب آن است.

دسکتاپ روش: 4K YouTube to MP3

در حالی که شما ممکن است بخواهید به دانلود برنامه های دیگر با استفاده از یک برنامه نصب شده گرایش به امن تر و قابل اعتماد تر وقتی که می آید به تبدیل صدا از فیلم های یوتیوب. واقعیت این است که اکثر یوتیوب پاره سایت ها حتی آنهایی که به نظر می رسد امن در ابتدا ممکن است در نهایت قربانی هکرها و نرم افزارهای مخرب و پس از آن ممکن است به استفاده از یک نرم افزار اختصاصی بر روی دسکتاپ خود را صوتی-تبدیل نیاز دارد. گفت: حتی زمانی که شما دانلود نرم افزار, شما همیشه باید احتیاط قبل از نصب آن مطمئن شوید به اسکن آن را با اعتماد نرم افزار آنتی ویروس.

اما دانلود و نصب یک برنامه جدید را ندارد به یک مبارزه است. در واقع 4K Downloader اختصاصی 4K YouTube to MP3 نرم افزار ویژگی های درد-نصب و راه اندازی رایگان و یک کاربر دوستی که رقبای آنلاین ترین YouTube پاره خدمات. آن را نیز در دسترس برای سیستم عامل های مختلف از جمله: Windows, MacOS (10.13 و بعد از آن) و اوبونتو. 4K YouTube to MP3 نیز به صورت رایگان برای دانلود و استفاده است. شما همچنین می توانید ارتقاء به نسخه حق بیمه است که شامل ویژگی های مانند "لیست پخش نامحدود دانلود" و بدون تبلیغات است. اما نسخه رایگان باید به اندازه کافی برای اکثر مردم است.

گام 1: دانلود و نصب 4K YouTube to MP3

4k YouTube to MP3 screenshot of website
تصویر

حرکت به 4K YouTube to MP3 سایت و بر روی دکمه آبی کلیک کنید 4K YouTube to Mp3 دکمه در سمت چپ صفحه نمایش خود را. این سایت باید به طور خودکار تشخیص که نسخه سازگار با سیستم خود را و دانلود یکی که اما و اگر ندارد شما می توانید این نسخه شما باید با کلیک کردن بر روی یکی دیگر از نسخه? لینک زیر آبی را فشار دهید.

به دنبال روی فرمان نصب 4K YouTube to MP3.

مرحله 2: کپی خود را انتخاب YouTube video URL

Youtube URL copy screenshot
تصویر

حرکت به ویدیو یوتیوب که صوتی شما می خواهید به پاره کردن. سپس با برجسته کردن URL از نوار آدرس مرورگر خود و کپی آن را به کلیپ بورد خود را. شما همچنین می توانید راست کلیک بر روی ویدیو خود را انتخاب کنید و کپی کردن URL ویدیو از منو که بالا میآید.

مرحله 3: قرار دادن URL ویدئو به 4K YouTube to MP3

4k youtube to mp3 paste link screenshot
تصویر

بهترین چیز در مورد 4K YouTube to MP3 است که شما لازم نیست که به انجام این کار بسیار برای شروع تبدیل صوتی. هنگامی که شما لینک کپی شده به کلیپ بورد خود را, همه شما باید انجام دهید این است که قرار دادن لینک به نرم افزار با کلیک کردن بر روی سبز قرار دادن لینک را فشار دهید در گوشه سمت چپ صفحه نمایش. پس از آن نرم افزار بلافاصله شروع به کار بر روی پاره های صوتی. به شما یک ایده از چه سریع برنامه بود که در ایجاد فایل MP3: در آن زمان کمتر از چند دقیقه آن را به فرایند a 10-minute ویدیو یوتیوب.

گام 4: قرار دادن فایل های خود را

4k youtube to mp3 screenshot
تصویر

هنگامی که فایل MP3 ایجاد شده است این برنامه به طور خودکار موجب صرفه جویی در آن را به روی کامپیوتر خود ببینید. برای قرار دادن فایل شما فقط می توانید ماوس را روی نام مسیر نمایش داده شده در وسط برنامه و نشان می دهد در پوشه دکمه ظاهر خواهد شد. روی این دکمه کلیک کنید و شما می توانید یک فایل اکسپلورر پنجره ای که نمایش جدید خود را MP3.

جایگزین آنلاین: یوتیوب به MP3

اگر شما می خواهم به جای دانلود یک برنامه اختصاص داده شده به صورت صوتی خود را-تبدیل نیاز شما هنوز هم می تواند استفاده از خدمات آنلاین مانند یوتیوب به MP3 است که یک وب سایت است که ویژگی های مبدل های رایگان برای یوتیوب. اما ما باید به شما هشدار دوباره: YouTube-پاره خدمات آنلاین تمایل به امن در ابتدا و سپس تبدیل شدن به آلوده به بدافزار بعد. بنابراین لطفا مطمئن شوید که به استفاده از خود نرم افزار آنتی ویروس برای اسکن این سایت و فایلهای دانلود شده از آنها. همانطور که از آوریل سال 2020 یوتیوب به MP3 به نظر می رسد امن برای استفاده و صوتی-تبدیل سایت به این معنا که ما اسکن ویروس تشخیص نیست هر گونه نرم افزارهای مخرب و یا تلاش های فیشینگ هنگامی که ما آزمایش سایت.

که گفت:, یوتیوب به MP3 به نظر می رسد به کار به طور مشابه به ما برجسته دسکتاپ روش: فقط کپی و چسباندن URL مورد نظر خود را به تصویری و اجازه دهید وب سایت تبدیل ویدئو به MP3 فایل های صوتی. با این سرویس شما لازم نیست برای نصب هر چیزی و آن را ارائه می دهد توانایی برای آپلود جدید MP3, آهنگ به خدمات ابری مانند Dropbox به جای فقط صرفه جویی در آن را به کامپیوتر شما.

ویراستاران' توصیه هایtinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن