سنا لایحه ارائه مشوق های بیشتر برای پروازهای فضایی خصوصی

SpaceX فلیکر سیاستمداران در حال تصرف در خدمه اژدها شور به ارائه مشوق های بیشتر برای پروازهای

توسط DOSTEMANSALAM در 19 خرداد 1399
SpaceX Falcon 9 first stage lands after Crew Dragon Demo-2 mission
SpaceX فلیکر

سیاستمداران در حال تصرف در خدمه اژدها شور به ارائه مشوق های بیشتر برای پروازهای فضایی خصوصی. یک گروه از ایالات متحده از جمله سناتور مارکو روبیو, دایان فاینستاین و تد کروز را مطرح کرده اند که فضایی آمریکا, تجارت, قانون, لایحه که گسترش قدرت پردازش برای شرکت هایی مثل SpaceX. آن را گسترش استهلاک مربوط به کسر مالیات با 10 سال دیگر به شروع 2033 و روشن است که انگیزه باید به فضاپیما یا راه اندازی و یا "قابل ملاحظه ای تولید" در ایالات متحده است.

وجود دارد یک خانه نسخه از این لایحه (HR 6783). جای تعجب نیست که این لایحه حمایت از شرکت ها آن را به احتمال زیاد به تحت تاثیر قرار دهد از جمله SpaceX آبی منشاء بوئینگ و ایران راه اندازی داد.

هیچ تضمینی وجود ندارد این لایحه موفق خواهد شد اگر چه آن دو حزبی حمایت و صنعت نفوذ می تواند به آن شانس بیشتری برای تبدیل شدن به قانون است. آن را ایمن می گویند این نشان دهنده علاقه در پروازهای فضایی تجاری حداقل — کنگره مشتاق به دیدن بیشتر ما بر اساس spaceflights و آن را مایل به ارائه قدرت پردازش قابل توجهی را که اتفاق می افتد.

در این مقاله: سنا, سیاست, spaceflight, مارکو روبیو, ریک اسکات, راجر ترکه یا چوب کوتاه, Ted Cruz, دایان فاینستاین, SpaceX, آبی, منبع, ایالات, راه اندازی, اتحاد, آلا, بوئینگ, اخبار, دنده
همه محصولات توصیه شده توسط Engadget انتخاب شده توسط تیم تحریریه مستقل از شرکت مادر. برخی از داستان های ما شامل لینک های وابسته. اگر شما خرید چیزی را از طریق یکی از این لینک ها ممکن است ما کسب یک کمیسیون های وابسته.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب