اپل ممکن است در حال توسعه صورت ID برای مکینتاش

اپل شما ممکن است قادر به باز کردن آینده مکینتاش خود را با صورت به گفته 9to5Mac. این نشریه به

توسط DOSTEMANSALAM در 4 مرداد 1399
Apple
اپل

شما ممکن است قادر به باز کردن آینده مکینتاش خود را با صورت به گفته 9to5Mac. این نشریه به کشف منابع به شرکت TrueDepth دوربین است که باعث می شود اپل در صورت شناسایی تکنولوژی ممکن است در macOS Big Sur. به طور دقیق سومین نسخه بتا از سور بزرگ شامل کدهای حمایت از "PearlCamera," اسم رمز اپل مورد استفاده قرار گیرد برای TrueDepth و چهره ID بازگشت هنگامی که آن را هنوز هم کار بر روی آی فون X.

9to5Mac در بر داشت کلمات مانند "FaceDetect" و "BioCapture" در کد که اپل نیز با استفاده از برای iOS. این نشریه می گوید آن را از نزدیک مورد بررسی قرار Face ID فرمت آن را در بر داشت و مشخص است که از آن ساخته شده بود برای macOS. آن را تنها باقی مانده است که این شرکت را فراموش کرده و به پاکسازی.

ما به احتمال زیاد باید صبر کنید در حالی که قبل از چهره ID می رسد بر روی کامپیوتر مک به عنوان شاهد زمان مدل های موجود نمی آیند با TrueDepth دوربین. بیشتر مکینتاش باید سوئیچ را از اینتل تراشه برای اپل پردازنده های اول. یکی از فن آوری است که قدرت صورت ID عصبی موتور اختصاصی شبکه عصبی سخت افزار در آن A11 Bionic تراشه است که همچنین قادر Animoji و دستگاه های دیگر وظایف آموزش. اینتل تراشه ندارد فن آوری اما اپل در حال حاضر تایید کرد که مکینتاش با تراشه های اپل را همان عصبی موتور به عنوان یکی که در آن دستگاه های تلفن همراه. فن آوری های غول پیکر در انتظار انتقال به حدود دو سال است.

در این مقاله: اپل, مک, چهره, ID, TrueDepth, اخبار, دنده
همه محصولات توصیه شده توسط Engadget انتخاب شده توسط تیم تحریریه مستقل از شرکت مادر. برخی از داستان های ما شامل لینک های وابسته. اگر شما خرید چیزی را از طریق یکی از این لینک ها ممکن است ما کسب یک کمیسیون های وابسته.


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب